کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
خرید komplete 12
آپلود عکس

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود وی اس تی
جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

1. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,454
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3740
    7,434
    سپاس از شما 4,043 بار در 1,842 پست
    Follows
    1
    Following
    0

پیش فرض دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

باسلام و عرض ادب و احترام
    مجموعه صدای آب، باران، رعد و برق، رودخانه رو که چند روز پیش یکی از دوستان خواست
    منم قبلا از یه جایی تهیه کرده بودم . گفتم بزارم سایت دوستان هم استفاده کنند

رمز تمامی فایل ها : cubase.ir

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تعداد کل آرای این پست : 20
    تعداد آرای مثبت : 20
    ویرایش توسط Mortal : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹ در ساعت 19:00

یه روز هممون میریم. فقط کافیه چشماتو ببندی و باز کنی

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

نکات مهم در گذاشتن سورس ها

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

هرکسی از ظن خود شد یار من / از درون من نجست اسرار من

My Names : YASIN - Deejay YA30N - YA30N - Y@30N - Yas Sin - YACN - YASIN REMIX

#1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 07:57

2. # ADS
    مجری تبلیغات
    آپلود عکس

فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۱
    صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۲
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای اف ال استودیو
    آموزش فارسی جامع میکس حرفه ای آهنگ با پلاگینهای ویوز waves
    آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ یک آهنگ از ابتدا تا انتها با پلاگینهای ویوز
    آموزش فارسی پلاگین اکولایزر فاب فیلتر FabFilter Pro-Q 2
    آموزش فارسی صفر تا صد استودیو وان Studio one

آموزش فارسی صفر تا صد آموزش ایبلتون لایو Ableton Live
    صفر تا صد آموزش فارسی مسترینگ با فاب فیلتر و ویوز
    آموزش فارسی صفر تا صد میکس و مسترینگ با ایزوتوپ
    آموزش فارسی و حرفه ای میکس وکال رپ
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای کیوبیس ۹ cubase
    آموزش فارسی گرم کردن وکال صدای خواننده با izotope nectar2 ایزوتوپ
    صفر تا صد آموزش فارسی پرو تولز – پک ۱

صفر تا صد آموزش فارسی پروتولز – پک ۲
    آموزش فارسی ساخت موسیقی متن فیلم توسط هانس زیمر
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی ساخت ریتم ۶.۸ ایرانی ، بندری ، ترکی ، عربی
    کارگاه آموزش فارسی آکوردها،ملودی ،هارمونی و کنترپوان

کارگاه آموزشی میکس حرفه ای آهنگ با کیوبیس
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    جعبه آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    جعبه آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی کامل سینتی سایزرهای massive- fm8- sylenth- prologe
    آموزش فارسی اصولی آهنگسازی با کامپیوتر
    آموزش فارسی ساخت ملودی بر اساس فواصل و گامها
    صفر تا صد آموزش فارسی ادوبی ادیشن Adobe Audition CC
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی دی جی با نرم افزار TRAKTOR PRO
    حرفه ای ترین آموزش فارسی میکس و مسترینگ با فاب فیلتر Fab Filter
    ۲۶۰ الگوی ریتم آماده در سبکهای مختلف برای نرم افزارهای آهنگسازی

3. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    سپاس از شما 366 بار در 234 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی یاسین جان
    داداش صدای قطره آبو داری؟؟؟
    توبیشترآهنگای امروزیم شنیده میشه

خدا جونم خودت نزار بازم بهونه بیارم

قبول دارم خوب نبودم!!قبول داری دوستت دارم؟

پس جای آدما عوض,بدون هیچ قصدوغرض

بهشت ماله آدم خوبا , خدا ماله ما آدم بدا!!
    #2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 11:32

4. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,505
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی14000
    1,220
    سپاس از شما 14,345 بار در 2,797 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 13:30

5. 2 کاربر زیر از Mortal برای این پست سپاسگزاری کرده اند

6. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,454
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3740
    7,434
    Follows
    1
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

#4 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 14:52

7. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.
    مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1

#5 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 19:18

8. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

9. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ_YA30N تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست
    مرسی یاسین جان.
    همشو دان میکنم

#6 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 19:19

10. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

11. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,505
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی14000
    1,220
    سپاس از شما 14,345 بار در 2,797 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی
    حرف شما درست هستش،ولی اگه تایپک میزدید،و من این صداهارو واستون اونجا میذاشتم،دو روز دیگه یه بنده خدا که دنبال صدای قطره آب باشه خیلی راحت تر به هدفش میرسه

تعداد کل آرای این پست : 3
    تعداد آرای مثبت : 3

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #7 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 21:25

12. کاربران زیر از شما Mortal عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

13. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,454
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3740
    7,434
    Follows
    1
    Following
    0

جهت بالا آمدن تاپیک

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

#8 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۲۰ در ساعت 23:18

14. kamand آواتار ها
    kamand
    شماره کاربری
    64859
    کاربر تازه وارد
    اسفند /۱۳۹۲
    1
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی0
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض صدا

سلام.میشه بی زحمت صدای آژیر پلیس و یه سری ازین جور صداهای پر کاربرد رو هم بگذارید؟ممنون.

#9 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 23:17

15. فرشاد علیزاده آواتار ها
    فرشاد علیزاده
    شماره کاربری
    23232
    کاربر پیـشرفته
    مهر /۱۳۹۱
    1,282
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1967
    3,475
    سپاس از شما 2,664 بار در 804 پست
    Follows
    0
    Following
    0

عرض ادب
    مرسی یاسین جان خیلی بدردم خورد

فقد یه چیزی صدای جنگ و خمپاره و بمب و..........

نداری اسولا صداهایی که مربوط به جنگ بشه

#10 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 23:26

16. کاربران زیر از شما فرشاد علیزاده عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

موضوعات مشابه

1. دانلود مجموعه پلاگینهای psp لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۲۴, 06:09
  2. دانلود وی اس تی حرفه ای سازهای بادی چوبی Orchestral Tools Berlin Woodwinds لینک مستقیم 54 گیگابایت
    توسط Solo در انجمن وی اس تی بانکهای تحت کانتکت kontakt با لینک مستقیم دائمی از سرور کیوبیس
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۱۵, 01:22
  3. دانلود مجموعه پلاگین های antares با لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 14
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۰۵, 01:36
  4. مشاغل فراموش شده در مجموعه آواز زندگان روایت می شود
    توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۳, 15:21
  5. دانلود مجموعه اشعار مريم حيدرزاده با لينك مستقيم
    توسط Ali_Nazari در انجمن کتابهای الکترونیکی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۲۴, 04:29

جستجو شده ها

دانلود صدای باد

دانلود صدای رعد و برق شدید

دانلود صدای باران و رعد و برق

دانلود صدای رعد و برق وحشتناک

دانلود صدای رعد و برق

دانلود صدای رودخانه

دانلود افکت صدای باراندانلود صدای قطره آبدانلود صدای آب رودخانهدانلود صدای رعدوبرقافکت صدای بادافکت صدای باراندانلود صدای سه بعدی رعد و برقدانلود صدای رعد و برق با کیفیت بالادانلود افکت صدای رعد و برقصدای رعد و برقدانلود افکت رعد و برقدانلود صدای جوی آبدانلود صدای رعد وبرقدانلود صدای باد و باراندانلود صدای سه بعدی باراندانلود صدای رعدوبرق و باراندانلود صدای آبدانلود صدای باران شدیددانلود صدای صاعقهدانلود افکت صوتی رعد و برقدانلود رایگان صدای باران و رعد و برقصدای باددانلود صدای رعد وبرق و باراندانلود سمپل صدای باراندانلود افکت باراندانلود افکت صدای رعدوبرقصدای باد و بارانافکت صدای قطره آبافکت صدای وحشتناک واسه برنامه اف ال استدیودانلود صدای چکه ی آبدانلود سمپل صدای بادافکت صدای رعد و برقدانلود صداي باددانلود افکت صدای بادصدای باران و رعد و برقافکت صوتی رعد و برقصدای رعدوبرقدانلود رایگان صدای باراندانلود صدای چکه آبصدای رعد و برق و بارانصدای رعدوبرق و باراندانلود صدای رعدوبرق وحشتناکدانلود صدای رعدو برقدانلود افکت صدای آبدانلود صدای رعد و برق ترسناکدانلودصدای رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق و باروندانلود صدای رعدصدای قطره آبدانلود صدای باران و رعددانلود صدای باد وباراندانلود صداي رعد و برقصدای رعد و برق شدیدسمپل صدای بارانصدای رعد وبرقدانلودصدای ابافکت رعد و برقدانلود صدای ابدانلود صدای رعد وبرق کوتان با لینک مستقیمدانلود صدای وحشتناک رعد و برق با لینک مستقیمدانلودصدای باران وباددانلود صدای باران و بادصدای باد دانلوددانلودصداى باران رعدوبرقدنلود صدا باران و رعدوبرقصدای رعددانلود صدای بارانصدای رعدو برقدانلود صداى قطره آب براى بيام ايمل با لينك مستقيمصدای رعدوبرق شدیددانلود صدای رعد و برق خالیدانلود صدای باد دانلود صدای بارون و رعد و برقآهنگ رد برق دانلود مستقیمدانلود صدای قطرات آبدانلود افکت باددانلودصدای رعدوبرق وباراندانلود افکت صدای باد وطوفاندانلود رایگان صدای باران و رعد وبرقدانلود صدای طوفان شدیدصدای آب دانلوددانلودصدای رودخانه بالینک مستقیمصدای چکه آبدانلود افکت صوتی صدای بارانافکت های چکه آب با کیفیتدانلود صدای بارون و رعدو برقدانلودصوتی صدای پرندهدانلود صدای قطره ابدانلود صدای باد و طوفانصدای رودخانهصدای باران سه بعدیصدای افکت باراندانلود صدای رعد و برق و باراندانلودرعدبرقصدای چکه ی آبدانلود افكت بارانصدای وحشتاک رعد و برقدانلود صوتی صدای بارانصدای باد باران رعدوبرقصدای آب رودخانهدانلود صدای پرندگان و آبدانلودصوتی صدای قطره آب بالینک مستقیمدانلود افکت رعد و برق و باراندانلود صداي رعد و برق و باراندانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود صدای بارون شدیددانلود افکت صدای قطره آب دانلود صدای برقدانلود صدا رعد وبرق و باراندانلود صداي رودخانهدانلود صدای رعد و برق و باران شدیددانلود رایگان صدای رد برق صدای باراندانلود صداي رعدوبرقدانلود صدای ساعقه وحشتناك با لینك مستقیمدانلود صداي جوي آبدانلود سمپل باران و رعدبرقدانلود صدای رعد وبرق شدیددانلود صدای رودخانه و جوی آب با لینک مستقیمدانلود اهنگ رعد وبرق و باران شدیدافکت صدای رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق سه بعدیدانلود افکت رعدوبرقدانلود صدای سه بعدی باد و باراندانلود صدای جوی آب با لینک مستقیمدانلود آهنگ طوفان و رعد و برقدانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود آهنگ صدای رعدوبرق شدیددانلودصداي رعدوبرقدانلود صدا باددانلودافکت باران ورعدوبرقدانلود افکت رعد وبرقدانلود صدای باران و رعد وبرق ایران موزیکصدای ترسناک و وحشتناک رعدوبرق و باروندانلود افکت صوتی باران و رعدوبرق کیفیت بالادانلود صدای رعد وبرق و طوفانسمپل صدای باددانلودصوتی صدای باراندانلودی صدای باراندانلود افکت صدای باد و طوفاندانلود افکت صدای برکهدانلودصدای باریدن بارانصدای 3بعدی رعدوبرقدانلود افکت صدای بارنصدای رعد و برق صوتیhttp:cubase.irthread93249دانلود-مجموعه-صدای-آب،باد،-باران،-رعد-و-برق،-رودخانه-با-لینک-مستقیم-از-سرور-سایت.htmlصدای رعدوبرق وباراندانلودصدای آبدانلود بیت رعد و برق ترسناکدانلود.صدای رعدبرقدانلودصوتی صدای باریدن باران ورعدوبرقدانلود افکت صدای باران برا اف الافکت صدای چکه آبرعدوبرق دانلود صداسمپل بارون با رعد و برقصدای قطرات آبدانلود صدای بارون با رعد و برقدانلود صدای سه بعدی رعدوبرقدانلود صدای باد ورعد و برقدانلودصدای‎ ‎رودخانهدانلود صدای حباب آبدانلود صدای رعد برق سه بعدیصدای باد و باران و رعد و برقرعد دانلوددانلود صدای قطرات باراندانلود رایگان صدای باران ورعدو برقافکت صدای باروندانلود صدای رعد و برق و طوفاندانلود صدای باران سه بعدیدانلود رایگان صدای رد برقدانلود صدای باد. وبارانافکت صدای باران و رعد و برقصدائ آب رودخانهدانلود رایگان صدای قطره ابصدای آب و باران دانلودسمپل صدای بارونصدای آب و باراندانلود رایگان صدای رعدوبرقدانلود صدای آب و رودخانهصدای رعدبرقدانلود صدای رعد و برق و بادلینک دانلود مستقیم صدای خمپاره جنگدانلود افكت رودخانه صدای بارون و رعدوبرقدانلود صداهای رعد و برقدانلود افکت باران شدیدافکت رعدوبرقداملود صدای رر برقدانلود صدای رعدوبرق وباراندانلود سمپل های صدای باددانلود افکت های صوتی رعد و برقدانلود صداي باران رعدبرقدانلود صدای چکه چکه کردن آب دانلود صدای سه بعدی باروندانلود موسیقی بی کلام صدای ابر وباد وبارانصدای رعد وبرق و باراندانلودصداي باران شديددانلود صدای اب رودخانهدانلود صدای باران و باد شدیددانلود صدای رعد باران رایگانصدای باد و رعد و برقدانلود مجموعه صداهای باد دانلود افکت رودخانهدانلود افکت صدای رعد و برق شدیددانلود صدای رعد و برق های شدید و بارانیافکت صدای جنگ برای اف الدانلود سمپل رعد و برقدانلود سمپل رعد و برق و صدای باروندانلود صداهای طبیعی رعدوبرق و رودخانهافکت صوتی صدای رعد و برق دانلود صدای رعد وبرق وباروندانلود سمپل و افکت صدای بارون و باددانلود صدای رعد و برق و سیل و طوفانافکت بادافکت صدای رعد وبرقافکت رعد و برق mp3دانلود رايگان صداي بارانلینک مستقیم دانلود صدای رعد و برقدانلود صدای سه بعدی باران و رعد و برقدانلود رعد و برقدانلودیک دقیقه صدای رعدوبرق وبارانسمپل باراندانلودصداهای باران وردوبرقدانلود صدای رعد و برق بالینک مستقیمدانلودرایگان صدای رعد و برق دانلود صدای بارون و رعدبرقصداي باددانلود صدا باران و رعد برقّدانلود صداي بادصداي رعد و برقصدای افکت باران mp3صدای سه بعدی رودخانهدانلود افکت صدای طوفاندانلود افکت رعد و برق وحشتناکدانلود صدای باران و رعدوبرقصدای افکن باران شدیدانواع صدا ي بارون رعدو برقدانلودصدای سه بعدی باروندانلود صداي سه بعدی باراندانلود صدای باران و بادو رعد و برقدانلود صدا رعدوبرقدانلود صدای باران و رعد و برق سه بعدیدانلود صدای طوفان همراه با رعدو برقدانلود صدای باد شدیددانلودمجموعه صدای بارانافکت باران صدادانلود صدای باد و بارانصداي.صوتي.رعدوبرق.ترسناکافکت صدای رعد برق با کیفیت 4kدانلود صدای3بعدی با لینک مستقیمصدای رعد وبرق خالیدانلود صدای بارون و باد و رعدو برقدانلود صدای رعدوبرق بالینک مستقیمدانلود افکت رعدو برقدانلودصدای بارون با کیفیت بالاافکت آهنگسازی باروندانلود صدای 3بعدی باروندانلود صدای 3 بعدی باران و رعددانلود صدای باران همراه رعد و برقافکت صدای رعدو برق و بارونالبوم صدای بارون رعد و برق دانلود صدای بارون و آبدانلود صدای باران و رعد و برق با لینک مستقیمموسیقی رعد و برقصدای سه بعدی باریدن باراندانلود صدا بارون و رعد برقسمپل صدای بارووندانلود صدای رعد برق با کیفیت بالادانلود سمپل صدای باروونصداهای اب وباران دانلود صدای باد شدیدصدای شدید رعدو برقدانلودصدای بادوباراندانلود صدای جوی آبدانلودآهنگ سه بعدی رعدوبرقدانلود با لینک مستقیم صدای سه بعدی باراندانلود سمپل صداي باددانلود صدای رعد وبرق وحشت ناکافکت رعد وبرقدانلو افکت صدای رعدو برق شدیددانلود صداي باد و بارانصدای ترسناک رعدو برق و بارونصدای رعدوبرق وباروندانلود صدای رعدو برق و باروندانلود صدای استدیویی باد وبرفدانلود سمپل صدای رعد و برقسمپل صدای رعد و برقافکت رعدو برق وباریدن باراندانلودصدای بارانصدا رعدوبرقاهنگ تصویری صدا صدای باده صدای بادو باروندانلود صدای افکت رعدو موزیک با صدای رعد و برقصدای بارون و رعد وبرق برای اف الصدای اب وبارانصدای جوی آب و پرندگاندانلود افکت باد و رعد و برقصدای صوتی رعدوبرقافکت صدای باران و رعدوبرق موزیک صدای رعد و برق و بارن دانلود صدای رعد و برق برای اف ال موزیک باران و رعدو برقدانلودصدای رعدوبرق وحشتناکدانلودصداي پرندگان رعدوبرق بارانلينک مستقيم و رايگان صداي آبصدای بادورعدوبرق باآهنگ دانلود افکت صدای باروندانلود صدای سه بعدی رعدو برقدانلود صدای آب و بادصدا افکت باراندانلود صداي رعد دانلود صدای رعدوبرق و بادصدای باران با ردوبرق.fl stadioداتلود صدای رعد و برقسمپل رعدوبرق وباددانلود اهنگ صدای رعد و برق و بارون و پرندهدانلود صدای رود خانهدانلود موزیک رعد وبرق و بارانافکت صدای رعد برقصدای سه بعدی جوی ابدانلود صدای اب وحبابدانلود صدای باران وبادصدای قطر باران و.رعدوبرقصدای آب cubase.irدانلود افکت رعد وبرق و باد باراندانلودصدای رعدوبرق وبادوطوفاندانلود رایگان صدای باران و باددانلود صدای افکت آب دانلودافکت صدای رعدوبرقصدای رعد برق و باران سه بعدیدانلود افکت صدای چکه ی آبصدای باران و رعد و برق و باددانلود صداى باران ورعد ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺁﺏ،ﺑﺎﺩ، ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﺭﻋﺪ ﻭ ﺑﺮﻕ، ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻟﯿﻨﮏ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ دانلود صدای باران برای افل استادیودانلود صدای قطره اب بالینک مستقیمدانلود صدای وحشتناک رعد و برقصدای رعد برق بدون باراندانلود صدای باروندانلودصدای جوی ابدانلود رایگان صدای باد در بیابانصداي كوتاه باددانلود رد برق باران شدید بی کلامدانلود صدای باد در بیاباندانلود افکتهای صوتی برای اهنگسازی فقط بارون دانلود صداهای بارون و رعد و برق با کیفیت بالادانلود صدایطوفان ورعدوبرقافکت صدای قطره های باروندانلود مستقیم رعدو برق وحشتناکدانلود انواع صداهای باددانلود صدای سه بعدی رعد وبرقدانلودفایل صوتی صدای باران ورعدبرقدانلودصدای لرکهدانلود صدای ساعقهدانلود صدای آب باران دریا رعد و برق بادافکت های باران برای اف الدانلود صدای افکت باد و باران و رعد و برقدانلودصدای باد و بارونموزیک با اهنگ رعد و برق و بادنرم افزار صدای رعد و برق گ طوفاندان صدای بارون برای flدانلودصدای باریدن باران همراه بارعدوبرقدانلود صدای چکه ی اب برای اهنگسازیدانلود انواع افکت رعد و برق و بارون و باددانلودصدای شدید باددانلود صداى بادانلود صدای بران شدیددانلود رد و برقصدای طوفان ورعدوبرقدانلود صدای باران با کیفیت بالاصدای باد و رعد و برق با موسیقیدانلود پک صدای باران و رعد و برقدانلودصدای ردشدن صفحه.دانلود افکت بارانافکت صدای چکه ی آبدانلود صدایه چکه قطره در اب تنهادانلود سمپل بادو طوفاندانلود افکت صدای بادو طوفان رعد برقدانلپدصدای باد و بارانانواع افکت صدای ابانواع صدای صاعقهدانلود صدای برکهدانلود صدای بارون و رودخونه موسیقی بی کلام از باران و رعدو برقدانلود صداي بارون آمدندانلود برنامه صدا رعدوبرقصدای طوفان وباددانلود صوت بارات و رعدبرقصدای رعد و برق وحشتناکدانلود صدای باد mp3صدای باران همراه رعد و برقفایل صوتی صدای پرندگان و بارانفایل صوتی صدای باراننماهنگی از رعو برق تنها.بدون آهنگ و بارانافکت صدای دریا و باران و..آهنگ ردوبرق ابریباران و رعدبرقدانلود صدا باران با رعددانلود صدای باران و رعدوبرق با کامپیوترافکت mp3 صدای باران شدیددانلود انواع صدای رعد و برق وحشتناکدانلود صدای رعدوبرق‌باروندانلود رایگان افکت صدای رعدوبرقدانلود افکت رعد و برق شدیدداتلود صدای وحشتناک بادوبارانصدای باد و طوفان و بارانصدای باران ورعدبرقدانلود افکت زوزه بادافکت صدای باد و بورانصدای رعدوبرق وباران ورودخانهصدای رعد و برق همراه با باد و بارانافکت ضدای ابدانلود صدای ترسناک رعد و برقدانلود صدای طوفان و رعد و برقدانلود ۳بعدی صدای آب رودخانهافکت صوتی صدای باراندانلودنوای باران تنها صدای باراندانلود صدای باد با کیفیت بالادانلودصدای صاعقهدانلود صدای طبیعت شمال باران و رعد برقدانلود رایگان صدای باران mp3صدای رعدو برق شدیداهنگدانلودصدای رعدوبرق ازلینک مستقیمدانلود رایگان صدای باد بالینک مستقیمدانلود صدای باد در صحراصدای رعدوبرق شدید بارانصدای رعدو بارون vstدانلود آهنگ بی کلام صدای باد و طوفاندانلودراىگان صداىه باراندانلود صداي رعد و برق شديدصدای باد و طوفاندانلود وی اس تی صدای رعد و برق وباران و قژره آب و دریادانلود افکت صوتی حبابدانلود انواع صداهای چکیدن آبفایل موسیقی صدای باران و رعدو برقدانلود افکت باد شدیددانلود وی اس تی صدای رعد و برق و دریا و...دانلود صدای باد رایگان برای اف ال دانلود بیت های آهنگ باران و رعد و برقافکت کامل صدا باران و رعدو برق اف الدانلود صدای رعدوبرق ترسناکدانلود افکت صدای زیر آبدانلودصوتی چکه آبدانلود مستقیم صدای بادموزیک باران شدید به همراه رعد برقدانلود افکت دای بارونصدای افکت بارون.رعد و برقصدای بادورعد وبرق طوفانصدای رعد و برق کوتاهصدای بارا سه بعدیصدای باران برای اف الدانلود صدای سمپل بادصدای رعدوبرق ترسناکدانلود وویس بادصدای خالی رعدوبرقصدا رعد برق شدید دانلودفقط آهنگ رعدوبرقافکت جوی ابدانلود صدای پدیده های طبیعیدانلود صدای افکت باراندانلود صدای طوفان بارانصدای رعدوبرق سبعدیصدای سه بعدی باراندانلود اهنگ افکت خمپاره باروندان صدای بارون ورعدوبرق بالینک مستقیمصدای وحشتناک رعد و برق بدون بارانصدای رعد و برق بدون بارون وحشتناکصدای کوتاه رعد و برقدانلود صدای باران با کیفیتسمپل صدای رعدوبرقصدای رعد وبرق کوتاه و شدیددانلود صدای قطره های آب و باراندانلودصدای ۳ بعدی باراندانلودصدای سه بعدیصدای طوفان و رعد و برقبی کلام صدای باران ورعد و برقدانلود افکت صدای باد در خانهدانلودافکت بادافکت صدای طوفان شدیدسمپل رعد و برق ارام اف ال استودیودانلودصدای افکت بارانصدای وحشتناک رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق کوتاه با کیفیت بالاصدای جوی دانلودافکت صدای ترسناک صاعقهدانلود صدای باران و رعد و برق شدیدلینک انلود صدای رعدوبرقدانلود آهنگ بی کلام رعد وبرق بارون ودریاصدای رعدوبرق و باران شدیددانلودصداي بارانافکت چکه آب واسه fly studioصدای جوب آب با لینک مستقیمدانلود برنامه صدای باران رعدبرق بادمجموعه صداهای آبدانلود صدای رایگان فقط رعدو برقدانلودافکت رعدوبرق بارانflصدای باران و رعدوبرق دانلوددانلود افکت بارون برای flدانلود افکت صدای ابدانلود اهنگ صدای رعدوبرق و باران و باددانلود افکت صدای برکه آبصدای رعد وبرق3دانلود موسیقی صدای جوی آبصدا باددانلود صدای پرندگان وحشتناک دانلود صدای رعد و برق بدون باراندانلود صدا ی آب دانلود صدای باران واب صدای رعدوبرق ۳بعدیسمپل و لوپ رعد و برق و بارونصدای باران و باد و رعد و برقدانلود صدای رعد و برق ترسناک با لینک مستقیمدانلود صدای رعد و برق با لینک مستقیمدانلود رایگان صدای بادصدای بارون ورعدوبرق شدیددانلودسریع صدای رعدوبرقدانلود صدای باران با تندرداناود صدای باران ورعدبرصداى قطره باراندانلود صداي اب ها و باد و باراندانلود افکت صوتی چکه ی آبدانلود صدای سه بعدیه باران و رعدسمپل رعد وبرقدانلود مجموعه صداهای آژیرافکت صدای برقدانلود صدای چکه قطرهلینک مستقیم دانلود صدای باران با رعد و برقدانلود برنامه صداي باد و باراندانلود صدای آب رود خانهصدای رعد برق وبارانصدای بادو باراندانلود صدای بادو باراندانلود صدای رود و پرنده هاصدای رعدو برق و بادافکت صوت صدای آبدانلود رعدوبرق باروندانلودصداى رعدوبرقدانلود صدای بارون و رعد برقدانلود افکت صدای رعد وبرقصدای چکه کردن ابدانلوداهنگ صدای رعدو برقدانلود صوت رعدوبرقدانلود موزیک سمپل بادصدای بارون با رعد وبرقصدای افکت باد باروندانلود صدای پر کاربرد برای آهنگسازی باران و...دانلود vst برای fl studio صدای بارانافکت رعدفایل صوتی صدای رعد برق بدون دانلوددانلود رایگان صدای آژیر پلیس بالیک مستقیم از سروردانلود رایگان صدای چکه ابدانلود صدای رعدو برق بدون باراندانلودصدا رعد و برقدانلود صداى قطرات باراندابلود صدای بارون و رعدوبرقدانلود صداي باران دانلود افکت و صدای آبدانلود رایگان افکت صدادانلود صدای چکه قطره آبدانلود صدای سه بعدیصدای آب هاوس موزیکدانلود صدای رعد و برق برایه افلدانلود صدای چکه کردن آبدانلود رعد وبرقدانلودصداى رعدوبرق وباراندانلود صداى باران با لينک مستقيمدانلودصدای رعدوبرگدانلودرعدوبرق باراندانلود صدای باران و آبافکت رعد و برق و باروندانلود صدای بارانوباددانلود صدای بارون سه بعدیصدای رعدوبرق وباران صوتیدانلود رایگان آمدن بارانانلود رایگان صدای رعد وبرق شدیدسایت دانلود صدای بارون رعد وبرق وسایت دانلود صدای رودخانه ورعد وبرق وباروندانلود رايكان صداي رودخانهافکت رد برقاهنگ باران و رعد برقدانلود صدای بارون و رعددانلودموزیک صدای آب و باد وباران وپرندهدانلودآهنگ صدای باران وباددانلود افکت صدای باران باد رعدوبرقفقط صدای رعد وبرقدانلود صدای باران و رعد و برق با كيفيت بالادانلودصدای آب بالینک مستقیمدانلود آهنگ باد و رعدو برقصداى باددانلودافکت صداهای بارانصداری رعد وبرقدانلود صدای صوتی وحشتناک رعدوبرقدانلود رايگان لوپهاي رعد و برقدانلود افکت صوتی بادرعدو برق باراندانلوددصدای رعد و برق و بارانصدای آب با لینک مستقیمدانلود صدای رعد و برق و باد و بارانموزیکی از صدای قطره ی باراندانلود صدای آب با لینک مستقیمصدای بارانسایت دانلود رعددانلود صدای باران و رعد برقدانلود صدای رعد و برق صوتیدانلود رایگان صدای باد و باران و‌رعدوبرقدانلود رايگان لوپهاي اماده رعد و برق افکت صدای قطرات آبدانلود رایگان افکت رعد و برقصدای قطره ابدانلودمستقیم صدای باراندانلود صدای Thunderدانلود افکت رعددانلوی فقط صدای رود خانهدانلود بالينك مستقيم صداي باران و رعد و برقافکت صدای رودخانهصدای رودخانه انلایندانلود صدای چکه کردندانلود صدای باران با رعدوبرقدانلود مجموعه صداها باران ورعد و برقدانلود افکت صذای رعد و برقدانلود صدای باد و آبصداي رعد و برق و بارون براي fl studioدانلود موسیقی صدای آب رودخانهافکت صوتی قطره آبدانلود صدای باران ورعد برقدانلود آهنگ صدای باران و رعد و برقصدای باران اف الدانلود صدای رودخانه و بارانقطره قطره صدای آبشنيدن مجاني بدون داونلود صدای باران ورعد وبرق دانلود صدایی رعد برقدانلودصدای باران ورعدوبرق بالینک مستقیمدانلود صدای باران cubaseدانلود صدای چکه اب با لینک مستقیمدانلود صدای چکه آب با لینک مستقیمدانلود صدای رعد برق پاییزیدانلود صدای رعد وبرق و باران cubase.irصدای باران ورعدوبرقدانلود افکت صدای باد ورعدو برقصدای آب.دانلود.لینک.مستقیمدانلود صدایرعدوبرقدانلود صدای قطره ی آبافکت صدای قطره باراندانلود رایگان افکت صدای چکه آبدانلود مستقیم صدا آب دانلود رايگان افكت چكه آب صدای چکه چکه کردن ابدانلودصدای قطرات باراندانلود صدای باران و رعد برق cubase.irصداى رعد وبرقدانلودصداى بارون ورعدوبرقدانلود سمپل باران و رعدوبرق صدای سه بعدی چکه کردن ابدانلود افکت صدای باران و رعد و برقدانلود وی اس تی صدای بادوباراندانلود صدای باد دردانلود صدای آب باددانلود لوپ صدای باران و رعد و برقدانلود فقط صدای باران و رعد و برق دانلود صدای رعد وبرق وباددانلود فقط صدای آب رودخانه افکت صدای باراندانلود صدای رعد وبرق وباران با لینک مستقینصدای رد و برق دانلود رایگانصدای باد در اف ال استودیودانلود رایگان صدای باد شدیدسمپل چکه کردن ابسمپل صدای رعد و برق و باراندانلود افكت صوتي صداي رعد و برق و باراندانلود صدای قطره باراندانلود فایل صوتی صدای باران و رعد برقدانلود افکت رعدو برق صوتیدانلودصدای باد باران ورعدبرقصدای بارون برای اف ال 10دانلود سمپل صدای باد برای fl studiowind صدای cubase.irدانلود صدای بارن ورعد برقدانلود افکت صدا رعد و برقدانلود صداهای باران اب باددانلود رعد وبرق و باران رایگاندانلود افکت رعد وبرق و باران صدای قطرات اب وبارانافکت صوتی رعدوبرقدانلود افکت صوتی رودخانهصدای بارن و رعد وبرق دانلوددانلورایگان صدای رعدوبرق وبارانافکت صدای رود خانهدانلود رعد برقسمپل رعد و برقصدای بارون و رعد و برقموزیک صدای قطرات ابدانلود افکت the windافكت صداي جوي ابدانلود افکت صدای باران و رعد و برق شدیدصدای رعد وبرق وبارونصداي باد و رعد وبرق و بارنموزیک چکه ی باران mp3دانلود موزیک صدای باران و رعد و برقصداي رعدوبرقدانلود صدای بارون بارعدوبرقاهنگ باران و رعد و برقدانلود صدای بارون و رعد برق برای اهنگسازیصدای رعوبرق شدیدصدای با ران ورعدوبرقصدای باد و آبدانلودافکت صدای اب رودخانه وپرندهاهنگ افکت صدای باروندانلود صدای چکه ی ابدانلود صدایه باران ورعدبرقصداى باى بارامدانلود فایل صوتی صدای باران و رعدوبرق با لینک مستقیمدانلود فایل صوتی رعد و برقدانلود صدای سه بعدی باران و رعد وبرقدانلود صداى باددانلود رایگان صدای با رانرعدوبرق وبارانصدای افکت رعد برقافکت صداهای باران و باددانلود افکت رعد و برق باراندانلود صداى افكت رعد و برقدانلود افکت صدای آمدن سیلدانلود رایگان صدای رعد وبرقلینک مستقیم صدای رودخانهدانلودصدایه رعدوبرق شدیدبالینک مستقیمدانلود مجموعه صدای آب باد رعد و برقدانلود صدای رعدوبرق با لینک مستقیمدانلودموسیقی صدای باران ورعدوبرقسمپل باران با کیفیت بالاسمپل صدای بارون شدید برای اف ال سمپل صدای باراندانلودصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناکصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناک صدای پنج بعدی باران و رعد و برقدانلود رایگان صدای باریدن باراندانلود رایگان صدای باران و رعد برقلینک دانلود صدای رعد و برقدانلود صدای چکه کردن قطره در آبىا ابدانلود فقط صداى باراندانلود صدا بارون برا اف ال استودیودانلود صدای باران و رعد و برق پاییزیصدای رعد وبرق شدیددانلود نوای باران ورعد وبرقدانلود صدای سه بعدی باران باریدندانلود وی اس تی صدای باران برای ال استودیودانلودصداي برندكان تي تيدانلود صدای برکه و ابسمپل برای fl studio صدای باراندانلود رایگان آهنگ صدای بارون و رعد و برق دانلود صدای بارانصدای باران و رعدو برقدانلوداهنگ باران و ردوبرقداتلود صداى جوى ابدانلود صدای بارون برایFL Studioصدای ابوباراندانلود صدای رعدو برق برای اف ال استودیودانلود صدای رعد وبرق بالینکصدای باران سه بعدی با کیفیت بالاآهنگ رعدوبرق باد باراندانلود صدای رعد ‌وبرق شدیددانلود صدایی جوی آب موسیقی آب رودخانه دانلود صدای باران و رعدو برق در شمالدانلود صدای بارون ورعدوبرقدانلود صدای موزیک باران و رعد برق و آبدانلود صدای باد و باران و رعد و برق سه بعدیدانلود صدای کوتاه رعد و برقصداى چكه آبدانلود افکت صوتی باراندانلود صدای سه بعدی رودخونهصداي بارون و رعدوبرقدانلود لینک مستقیم افکت رعد و برق و باراندانلود صدای رعد وبرق شدید بدون باراندانلود صدای خالی کردن آبدانلود مجموعه صداهای آب دانلود مجموعه صداهای باد و باران دانلود صدای قطره اب با ایکو.fl studioدانلود صدای اب و پرندگانافکت صدای ابر باراندانلود موزيک باران ورعدوبرقدانلود افکت صوتی چکه کردن آبافکت صدای چکه کردن قطره آبصدای باران و رعد و برق و آژیر ماشینصدای رعد و برق دانلوددانلود فایل mp3 صدای بارانافکت صدای آبدانلود صدای رعد و برق لینک مستقیماهنگ خالی بارون و رعدو برقافکت باران و رعددانلود سه بعدی صدای رعدوبرقدانلودصدای باران ورعدوبرقصوتی رعد وبرق

تا این لحظه 990 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند