کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
خرید komplete 12
آپلود عکس

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود وی اس تی
جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

1. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,459
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3742
    7,450
    سپاس از شما 4,048 بار در 1,845 پست
    Follows
    1
    Following
    0

پیش فرض دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

باسلام و عرض ادب و احترام
    مجموعه صدای آب، باران، رعد و برق، رودخانه رو که چند روز پیش یکی از دوستان خواست
    منم قبلا از یه جایی تهیه کرده بودم . گفتم بزارم سایت دوستان هم استفاده کنند

رمز تمامی فایل ها : cubase.ir

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تعداد کل آرای این پست : 20
    تعداد آرای مثبت : 20
    ویرایش توسط Mortal : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹ در ساعت 19:00

یه روز هممون میریم. فقط کافیه چشماتو ببندی و باز کنی

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

نکات مهم در گذاشتن سورس ها

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

هرکسی از ظن خود شد یار من / از درون من نجست اسرار من

My Names : YASIN - Deejay YA30N - YA30N - Y@30N - Yas Sin - YACN - YASIN REMIX

#1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 07:57

2. # ADS
    مجری تبلیغات
    آپلود عکس

فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۱
    صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۲
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای اف ال استودیو
    آموزش فارسی جامع میکس حرفه ای آهنگ با پلاگینهای ویوز waves
    آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ یک آهنگ از ابتدا تا انتها با پلاگینهای ویوز
    آموزش فارسی پلاگین اکولایزر فاب فیلتر FabFilter Pro-Q 2
    آموزش فارسی صفر تا صد استودیو وان Studio one

آموزش فارسی صفر تا صد آموزش ایبلتون لایو Ableton Live
    صفر تا صد آموزش فارسی مسترینگ با فاب فیلتر و ویوز
    آموزش فارسی صفر تا صد میکس و مسترینگ با ایزوتوپ
    آموزش فارسی و حرفه ای میکس وکال رپ
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای کیوبیس ۹ cubase
    آموزش فارسی گرم کردن وکال صدای خواننده با izotope nectar2 ایزوتوپ
    صفر تا صد آموزش فارسی پرو تولز – پک ۱

صفر تا صد آموزش فارسی پروتولز – پک ۲
    آموزش فارسی ساخت موسیقی متن فیلم توسط هانس زیمر
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی ساخت ریتم ۶.۸ ایرانی ، بندری ، ترکی ، عربی
    کارگاه آموزش فارسی آکوردها،ملودی ،هارمونی و کنترپوان

کارگاه آموزشی میکس حرفه ای آهنگ با کیوبیس
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    جعبه آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    جعبه آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی کامل سینتی سایزرهای massive- fm8- sylenth- prologe
    آموزش فارسی اصولی آهنگسازی با کامپیوتر
    آموزش فارسی ساخت ملودی بر اساس فواصل و گامها
    صفر تا صد آموزش فارسی ادوبی ادیشن Adobe Audition CC
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی دی جی با نرم افزار TRAKTOR PRO
    حرفه ای ترین آموزش فارسی میکس و مسترینگ با فاب فیلتر Fab Filter
    ۲۶۰ الگوی ریتم آماده در سبکهای مختلف برای نرم افزارهای آهنگسازی

3. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    سپاس از شما 367 بار در 234 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی یاسین جان
    داداش صدای قطره آبو داری؟؟؟
    توبیشترآهنگای امروزیم شنیده میشه

خدا جونم خودت نزار بازم بهونه بیارم

قبول دارم خوب نبودم!!قبول داری دوستت دارم؟

پس جای آدما عوض,بدون هیچ قصدوغرض

بهشت ماله آدم خوبا , خدا ماله ما آدم بدا!!
    #2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 11:32

4. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,505
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی14000
    1,220
    سپاس از شما 14,345 بار در 2,797 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 13:30

5. 2 کاربر زیر از Mortal برای این پست سپاسگزاری کرده اند

6. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,459
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3742
    7,450
    Follows
    1
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

#4 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 14:52

7. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.
    مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1

#5 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 19:18

8. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

9. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ_YA30N تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست
    مرسی یاسین جان.
    همشو دان میکنم

#6 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 19:19

10. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

11. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,505
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی14000
    1,220
    سپاس از شما 14,345 بار در 2,797 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی
    حرف شما درست هستش،ولی اگه تایپک میزدید،و من این صداهارو واستون اونجا میذاشتم،دو روز دیگه یه بنده خدا که دنبال صدای قطره آب باشه خیلی راحت تر به هدفش میرسه

تعداد کل آرای این پست : 3
    تعداد آرای مثبت : 3

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #7 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 21:25

12. کاربران زیر از شما Mortal عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

13. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,459
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3742
    7,450
    Follows
    1
    Following
    0

جهت بالا آمدن تاپیک

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

#8 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۲۰ در ساعت 23:18

14. kamand آواتار ها
    kamand
    شماره کاربری
    64859
    کاربر تازه وارد
    اسفند /۱۳۹۲
    1
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی0
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض صدا

سلام.میشه بی زحمت صدای آژیر پلیس و یه سری ازین جور صداهای پر کاربرد رو هم بگذارید؟ممنون.

#9 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 23:17

15. فرشاد علیزاده آواتار ها
    فرشاد علیزاده
    شماره کاربری
    23232
    کاربر پیـشرفته
    مهر /۱۳۹۱
    1,282
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1967
    3,475
    سپاس از شما 2,664 بار در 804 پست
    Follows
    0
    Following
    0

عرض ادب
    مرسی یاسین جان خیلی بدردم خورد

فقد یه چیزی صدای جنگ و خمپاره و بمب و..........

نداری اسولا صداهایی که مربوط به جنگ بشه

#10 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 23:26

16. کاربران زیر از شما فرشاد علیزاده عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

موضوعات مشابه

1. دانلود مجموعه پلاگینهای psp لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۲۴, 06:09
  2. دانلود وی اس تی حرفه ای سازهای بادی چوبی Orchestral Tools Berlin Woodwinds لینک مستقیم 54 گیگابایت
    توسط Solo در انجمن وی اس تی بانکهای تحت کانتکت kontakt با لینک مستقیم دائمی از سرور کیوبیس
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۱۵, 01:22
  3. دانلود مجموعه پلاگین های antares با لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 14
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۰۵, 01:36
  4. مشاغل فراموش شده در مجموعه آواز زندگان روایت می شود
    توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۳, 15:21
  5. دانلود مجموعه اشعار مريم حيدرزاده با لينك مستقيم
    توسط Ali_Nazari در انجمن کتابهای الکترونیکی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۲۴, 04:29

جستجو شده ها

دانلود صدای باد

دانلود صدای رعد و برق شدید

دانلود صدای باران و رعد و برق

دانلود صدای رعد و برق وحشتناک

دانلود صدای رعد و برق

دانلود صدای رودخانه

دانلود افکت صدای باراندانلود صدای قطره آبدانلود صدای آب رودخانهدانلود صدای رعدوبرقافکت صدای بادافکت صدای باراندانلود صدای سه بعدی رعد و برقدانلود صدای رعد و برق با کیفیت بالاصدای رعد و برقدانلود صدای جوی آبدانلود افکت صدای رعد و برقدانلود افکت رعد و برقدانلود صدای رعد وبرقدانلود صدای باد و باراندانلود صدای سه بعدی باراندانلود صدای رعدوبرق و باراندانلود صدای باران شدیددانلود صدای آبدانلود رایگان صدای باران و رعد و برقدانلود افکت صوتی رعد و برقدانلود صدای صاعقهصدای باددانلود افکت باراندانلود سمپل صدای باراندانلود صدای رعد وبرق و باراندانلود افکت صدای رعدوبرقصدای باد و بارانافکت صدای رعد و برقافکت صدای قطره آبدانلود سمپل صدای بادافکت صدای وحشتناک واسه برنامه اف ال استدیودانلود صداي بادصدای باران و رعد و برقصدای رعدوبرقدانلود افکت صدای بادافکت صوتی رعد و برقدانلود صدای چکه ی آبصدای رعد و برق و بارانصدای رعدوبرق و باراندانلود صدای چکه آبدانلود رایگان صدای بارانصدای رعد وبرقدانلود صدای ابدانلود صدای رعد و برق و باروندانلود صدای رعدوبرق وحشتناکدانلود صدای رعددانلود صداي رعد و برقصدای رعد و برق شدیددانلود صدای رعدو برقصدای قطره آبدانلود صدای رعد و برق ترسناکدانلود افکت صدای آبدانلودصدای رعدوبرقدانلود صدای باد وبارانافکت رعد و برقدانلودصدای ابسمپل صدای باراندانلود صدای باران و رعددانلود صدای رعد و برق خالیدانلود صداى قطره آب براى بيام ايمل با لينك مستقيمدانلود صدای باران و باددنلود صدا باران و رعدوبرقدانلود صدای وحشتناک رعد و برق با لینک مستقیمصدای باد دانلوددانلودصداى باران رعدوبرقدانلود صدای رعد وبرق کوتان با لینک مستقیمصدای رعدوبرق شدیددانلود صدای بارانصدای رعددانلودصدای باران وبادصدای رعدو برقدانلود صدای بارون شدیددانلودرعدبرقدانلود افکت باددانلود افکت صدای باد وطوفانصدای آب رودخانهدانلود افكت بارانصدای وحشتاک رعد و برقدانلود صدای قطرات آبدانلود صدای باد و طوفاندانلودصوتی صدای قطره آب بالینک مستقیمدانلود صداي رعد و برق و بارانافکت های چکه آب با کیفیتصدای آب دانلوددانلود صدای پرندگان و آبصدای چکه آبدانلود صدای بارون و رعدو برقدانلودصدای رعدوبرق وباراندانلود صدای برقدانلود صدای بارون و رعد و برقصدای افکت باراندانلود افکت رعد و برق و باراندانلود افکت صوتی صدای بارانآهنگ رد برق دانلود مستقیمدانلود صوتی صدای بارانصدای باد باران رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق و باراندانلود صدای طوفان شدیددانلودصدای رودخانه بالینک مستقیمدانلودصوتی صدای پرندهدانلود صدای باد دانلود رایگان صدای باران و رعد وبرقدانلود صدای قطره ابدانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود افکت صدای قطره آب صدای باران سه بعدیصدای رودخانهصدای چکه ی آبدانلود صدای رعد و برق و طوفاندانلود رایگان صدای رعدوبرقدانلودصداي باران شديدصدای آب و باراندانلود افکت صدای باد و طوفانصدای 3بعدی رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق و بادصداي رعد و برقافکت صدای باران و رعد و برقدانلود افکت باران شدیددانلود صدای باد. وباراندانلود رایگان صدای رد برقافکت رعدوبرقدانلود صدای بارون با رعد و برقصدای قطرات آبدانلود صدای رعد وبرق وباروندانلودی صدای باراندانلود صدای سه بعدی رعدوبرقدانلود صداي باران رعدبرقدانلود رایگان صدای رد برق صدای باراندانلود صداي رودخانهدانلود صدای رودخانه و جوی آب با لینک مستقیمدانلود صدای سه بعدی بارونافکت صدای رعد وبرقدانلود صدای جوی آب با لینک مستقیمدانلود بیت رعد و برق ترسناکدانلودیک دقیقه صدای رعدوبرق وباراندانلود صدای باران و باد شدیددانلود صدای ساعقه وحشتناك با لینك مستقیمصدای باد و باران و رعد و برقدانلود آهنگ صدای رعدوبرق شدیدرعد دانلوددانلود صدای قطرات باراندانلود مجموعه صداهای باد دانلود صدای رعد و برق های شدید و بارانیدانلود سمپل باران و رعدبرقدانلود سمپل و افکت صدای بارون و بادصدای بارون و رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق سه بعدیّدانلود صداي بادسمپل بارون با رعد و برقدانلودصوتی صدای باریدن باران ورعدوبرقصدای آب و باران دانلودافکت صدای باروندانلودصدای‎ ‎رودخانهدانلود صداي رعدوبرقدانلود صدای حباب آبدانلود صدای رعد برق سه بعدیدانلود صداي جوي آبدانلود صدا باددانلود رایگان صدای قطره ابصدائ آب رودخانهافکت صدای چکه آبدانلود آهنگ طوفان و رعد و برقسمپل صدای باددانلودصدای باریدن باراندانلود افکت صدای برکهدانلود صدای باد ورعد و برقدانلود افکت صدای بارندانلود رایگان صدای باران ورعدو برقصدای رعد و برق صوتیدانلود صدای رعد وبرق و طوفانافکت صدای رعدوبرقدانلودافکت باران ورعدوبرقدانلود صدا رعد وبرق و باراندانلود.صدای رعدبرقدانلود افکت صدای طوفانصداي باددانلودصداهای باران وردوبرقرعدوبرق دانلود صدادانلود افکت رعدوبرقدانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود صدای رعد وبرق شدیددانلودصدای آبدانلودصداي رعدوبرقدانلود اهنگ رعد وبرق و باران شدیددانلود افکت صوتی باران و رعدوبرق کیفیت بالاسمپل صدای باروندانلود صدای باران سه بعدیhttp:cubase.irthread93249دانلود-مجموعه-صدای-آب،باد،-باران،-رعد-و-برق،-رودخانه-با-لینک-مستقیم-از-سرور-سایت.htmlدانلودصوتی صدای باراندانلود صدای سه بعدی باد و باراندانلود افکت صدای باران برا اف الصدای رعدوبرق وباراندانلود صدا باران و رعد برقصدای رعد وبرق و باراندانلود رايگان صداي بارانافکت رعد و برق mp3لینک دانلود مستقیم صدای خمپاره جنگدانلود رعد و برقدانلود افکت رودخانهدانلود صداهای طبیعی رعدوبرق و رودخانهدانلود صدای سه بعدی باران و رعد و برقافکت صوتی صدای رعد و برق دانلود صدای بارون و رعدبرقدانلود افکت رعد و برق وحشتناکصدای سه بعدی رودخانهدانلود صدای رعد و برق و سیل و طوفاندانلود سمپل رعد و برق و صدای بارونداملود صدای رر برقدانلود افكت رودخانه افکت باددانلود صدای باران و رعدوبرقصدای افکت باران mp3دانلود افکت های صوتی رعد و برقدانلود صدای رعدوبرق وباراندانلود سمپل های صدای بادافکت صدای جنگ برای اف الدانلود موسیقی بی کلام صدای ابر وباد وباراندانلود صدای چکه چکه کردن آب سمپل باراندانلود صداهای رعد و برقدانلود صدای باران و رعد وبرق ایران موزیکدانلود افکت رعد وبرقصدای ترسناک و وحشتناک رعدوبرق و بارونلینک مستقیم دانلود صدای رعد و برقدانلود افکت صدای رعد و برق شدیددانلود صدای آب و رودخانهدانلود صدای اب رودخانهصدای باد و رعد و برقدانلود صدای رعد و برق و باران شدیدصدای رعدبرقدانلود صدای رعد باران رایگاندانلود سمپل رعد و برقدانلود صدای رعد و برق بالینک مستقیمدانلودرایگان صدای رعد و برق دانلود افکت صدای باروندانلود رایگان صدای باد بالینک مستقیمدانلود صدای3بعدی با لینک مستقیمصدای رعدوبرق وبارونافکت صوتی صدای باراندانلود صدای باد در صحرادانلود صدای رعدو برق و باروندانلود صدای استدیویی باد وبرفدانلود افکت زوزه باددانلود سمپل صدای رعد و برقدانلود صدای طوفان همراه با رعدو برقدانلود ۳بعدی صدای آب رودخانهصدای ترسناک رعدو برق و باروندانلو افکت صدای رعدو برق شدیددانلود صدای طوفان و رعد و برقافکت صدای باد و بوراندانلود رایگان صدای باران mp3لينک مستقيم و رايگان صداي آبصدای رعدو برق شدیداهنگدانلود صدای سه بعدی رعدو برقموزیک با صدای رعد و برقموزیک باران و رعدو برقافکت صدای رعد برق با کیفیت 4kدانلودصدای رعدوبرق ازلینک مستقیمدانلود صدای رعد و برق برای اف ال آهنگ ردوبرق ابریسمپل صدای رعد و برقافکت صدای رعد برقصدای رعدو بارون vstدانلود موزیک رعد وبرق و باراندانلود آهنگ بی کلام صدای باد و طوفاندانلودراىگان صداىه بارانصدای رعد و برق همراه با باد و باراندانلود صدای وحشتناک رعد و برقدانلود صدای رود خانهدانلود صدای طبیعت شمال باران و رعد برقصدای رعدوبرق وباران ورودخانهدانلود صدای افکت آب دانلود افکت رعد وبرق و باد باراندانلود صداي رعد دانلودصدای صاعقهدانلود صدای قطره اب بالینک مستقیمافکت رعدو برق وباریدن باراندانلودصدای باراندانلود صداى باران ورعد دانلود صدای آب و باددانلود رایگان صدای باران و باددانلود صدای ترسناک رعد و برقدانلود افکت صدای چکه ی آبدانلودصدای جوی ابافکت ضدای ابصدای باران و رعد و برق و بادصدای رعدوبرق شدید باراندانلود صدای اب وحبابﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺁﺏ،ﺑﺎﺩ، ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﺭﻋﺪ ﻭ ﺑﺮﻕ، ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻟﯿﻨﮏ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ صدای سه بعدی جوی ابداتلود صدای رعد و برقدانلود صداي سه بعدی باراندانلود صدای رعدوبرق بالینک مستقیمدانلود صدای رعدوبرق‌باروندانلود صدای بارون و باد و رعدو برقانواع صدا ي بارون رعدو برقدانلودصدای سه بعدی باروندانلود رایگان افکت صدای رعدوبرقدانلود صدای باران و بادو رعد و برقصدای رعد وبرق خالیصداي.صوتي.رعدوبرق.ترسناکافکت باران صدادانلود صدای باران و رعد و برق سه بعدیدانلود افکت رعد و برق شدیددانلود صدا رعدوبرقدانلودمجموعه صدای بارانصدای آب cubase.irصدای قطر باران و.رعدوبرقدانلود صدای باران وباددانلود صدای رعد برق با کیفیت بالاصداهای اب وباران دانلود صدا بارون و رعد برقصدای شدید رعدو برقدانلودآهنگ سه بعدی رعدوبرقدانلود صدای 3بعدی بارونافکت صدای رعدو برق و بارونالبوم صدای بارون رعد و برقدانلودصدای3بعدی ترسناکدانلود سمپل صداي باددانلود صدای باد شدید و باران دانلود صدای بارون و آبدانلودصدای بادوبارانصدای طوفان وباددانلودصدای بارون با کیفیت بالادانلود صدای باران و رعدوبرق با کامپیوترافکت mp3 صدای باران شدیددانلود صدای جوی آبدانلود انواع صدای رعد و برق وحشتناکدانلود اهنگ صدای رعد و برق و بارون و پرندهسمپل رعدوبرق وبادصدای باران با ردوبرق.fl stadioصدای رعد و برق وحشتناکصدای بارون و رعد وبرق برای اف الدانلود صدای باد mp3صدای بادورعدوبرق باآهنگ صدای باران همراه رعد و برقدانلودصداي پرندگان رعدوبرق بارانفایل صوتی صدای پرندگان و باراندانلودصدای رعدوبرق وحشتناک موزیک صدای رعد و برق و بارن افکت صدای باران و رعدوبرقفایل صوتی صدای باراننماهنگی از رعو برق تنها.بدون آهنگ و بارانصدای صوتی رعدوبرقصدای اب وباراندانلود صدای رعد وبرق وحشت ناکصدای جوی آب و پرندگاندانلود افکت باد و رعد و برقافکت رعد وبرقدانلود صداي باد و بارانداتلود صدای وحشتناک بادوباراندانلود صدای رعدوبرق و بادصدای باد و طوفان و باراندانلودصدای رعدوبرق وبادوطوفاندانلود صدای بارونصدای رعد برق بدون بارانصدای باران ورعدبرقدانلود صدای باران برای افل استادیودانلود صدا باران با رعدباران و رعدبرقصدای رعد برق و باران سه بعدیدانلود صوت بارات و رعدبرقدانلودافکت صدای رعدوبرقصدا افکت باراندانلود صدای افکت رعدو اهنگ تصویری صدا صدای باده صدای بادو بارونصدا رعدوبرقافکت صدای دریا و باران و..دانلود افکت صدای زیر آبصدا باددانلود صدای برکهدانلود موسیقی صدای جوی آبدانلود صدای بارون و رودخونه موسیقی بی کلام از باران و رعدو برقافکت صدای چکه ی آبصدای رعد وبرق3دانلود افکت صدای برکه آبدانلود اهنگ صدای رعدوبرق و باران و باد.دانلود افکت باراندانلود افکت صدای ابدانلود افکت بارون برای flدانلود صدا ی آب دانلود صدای باران واب دانلود صدای باران با تندردانلودسریع صدای رعدوبرقصدای بارون ورعدوبرق شدیدانواع صدای صاعقهدانلود صدای پرندگان وحشتناک صدای بارا سه بعدیصدای رعد و برق کوتاهصدای بادورعد وبرق طوفانصدای افکت بارون.رعد و برقدانلود افکت دای باروندانلود صدایه چکه قطره در اب تنهادانلود سمپل بادو طوفاندانلود افکت صدای بادو طوفان رعد برقموزیک باران شدید به همراه رعد برقدانلود مستقیم صدای باددانلودصوتی چکه آبدانلود وی اس تی صدای رعد و برق وباران و قژره آب و دریادانلودصدای سه بعدیداناود صدای باران ورعدبردانلپدصدای باد و بارانانواع افکت صدای ابدانلود رایگان صدای باددانلود صدای رعد و برق با لینک مستقیمدانلود افکت صدای باد در خانهصدای باد و رعد و برق با موسیقیبی کلام صدای باران ورعد و برقافکت صدای ترسناک صاعقهدانلود پک صدای باران و رعد و برقدانلود صدای باران و رعد و برق شدیددانلود صدای رایگان فقط رعدو برقمجموعه صداهای آبدانلود برنامه صدای باران رعدبرق بادصدای جوب آب با لینک مستقیمافکت چکه آب واسه fly studioدانلودصداي باراندانلود آهنگ بی کلام رعد وبرق بارون ودریالینک انلود صدای رعدوبرقدانلود صداي بارون آمدنصدای طوفان و رعد و برقصدای باد و طوفاندانلودافکت باددانلود صدای باران با کیفیت بالادانلود صدای رعد و برق ترسناک با لینک مستقیمصدای باران و باد و رعد و برقدانلودصدای شدید باددانلود صداى باسمپل و لوپ رعد و برق و باروندانلود صدای بران شدیدصدای رعدوبرق ۳بعدیصدای باران و رعدوبرق دانلوددانلودافکت رعدوبرق بارانflدانلود رد و برقصدای طوفان ورعدوبرقصدای جوی دانلوددانلود صدای رعد و برق کوتاه با کیفیت بالاصدای وحشتناک رعدوبرقدانلودصدای افکت بارانسمپل رعد و برق ارام اف ال استودیوافکت صدای طوفان شدیددانلود صدای رعد و برق بدون بارانصدای افکن باران شدیدسمپل صدای بارووندانلود رایگان صدای باد در بیاباندانلودصدای ۳ بعدی بارانافکت های باران برای اف الدانلود صدای افکت باد و باران و رعد و برقدانلود صدای طوفان باراندانلود صدای افکت باراندانلودصدای باد و بارونموزیک با اهنگ رعد و برق و باددانلود صدای پدیده های طبیعینرم افزار صدای رعد و برق گ طوفانافکت جوی ابفقط آهنگ رعدوبرقصدا رعد برق شدید دانلودصدای خالی رعدوبرقدانلود وویس بادصدای رعدوبرق ترسناکدانلود صدای آب باران دریا رعد و برق باددانلود سمپل صدای بارووندانلودنوای باران تنها صدای باراندانلود صدای باد با کیفیت بالادانلود صدای باد شدیددانلود صدای باران و رعد و برق با لینک مستقیمصدای سه بعدی باریدن باراندانلود افکت رعدو برقدانلود صداي رعد و برق شديدافکت آهنگسازی باروندانلود صدای 3 بعدی باران و رعددانلود صدای باران همراه رعد و برقصدای رعدوبرق و باران شدیددانلود برنامه صدا رعدوبرقموسیقی رعد و برقدانلود با لینک مستقیم صدای سه بعدی بارانصداي كوتاه باددانلود صدای ساعقهدانلود صدای باد شدیددان صدای بارون برای flصدای رعدوبرق سبعدیدانلود صدای سمپل بادافکت صدای قطره های بارونصدای باران برای اف الدانلود مستقیم رعدو برق وحشتناکافکت کامل صدا باران و رعدو برق اف الدانلود بیت های آهنگ باران و رعد و برقدانلود انواع صداهای باددانلود صدای سه بعدی رعد وبرقدانلود صدای باد رایگان برای اف ال دانلود وی اس تی صدای رعد و برق و دریا و...دانلود افکت باد شدیددانلود صدای چکه ی اب برای اهنگسازیفایل موسیقی صدای باران و رعدو برقدانلود انواع صداهای چکیدن آبدانلود افکت صوتی حبابدانلود انواع افکت رعد و برق و بارون و باددانلود اهنگ افکت خمپاره باروندانلود صدایطوفان ورعدوبرقدانلودصدای ردشدن صفحهصدای سه بعدی باراندانلودصدای باریدن باران همراه بارعدوبرقدانلودصدای لرکهدانلودفایل صوتی صدای باران ورعدبرقدانلود صدای قطره های آب و باراندانلود رد برق باران شدید بی کلامصدای رعد وبرق کوتاه و شدیدسمپل صدای رعدوبرقدانلود صدای باران با کیفیتصدای کوتاه رعد و برقصدای رعد و برق بدون بارون وحشتناکدانلود صدای باد در بیاباندانلود افکتهای صوتی برای اهنگسازی فقط بارون صدای وحشتناک رعد و برق بدون باراندان صدای بارون ورعدوبرق بالینک مستقیمدانلود صداهای بارون و رعد و برق با کیفیت بالادانلود صدای رعدوبرق ترسناکصداى قطره باراندانلود صداي اب ها و باد و باراندانلود افکت صوتی چکه ی آبدانلود صدای سه بعدیه باران و رعدسمپل رعد وبرقدانلود مجموعه صداهای آژیرافکت صدای برقدانلود صدای چکه قطرهلینک مستقیم دانلود صدای باران با رعد و برقدانلود برنامه صداي باد و باراندانلود صدای آب رود خانهصدای رعد برق وبارانصدای بادو باراندانلود صدای بادو باراندانلود صدای رود و پرنده هاصدای رعدو برق و بادافکت صوت صدای آبدانلود رعدوبرق باروندانلودصداى رعدوبرقدانلود صدای بارون و رعد برقدانلود افکت صدای رعد وبرقصدای چکه کردن ابدانلوداهنگ صدای رعدو برقدانلود صوت رعدوبرقدانلود موزیک سمپل بادصدای بارون با رعد وبرقصدای افکت باد باروندانلود صدای پر کاربرد برای آهنگسازی باران و...دانلود vst برای fl studio صدای بارانافکت رعدفایل صوتی صدای رعد برق بدون دانلوددانلود رایگان صدای آژیر پلیس بالیک مستقیم از سروردانلود رایگان صدای چکه ابدانلود صدای رعدو برق بدون باراندانلودصدا رعد و برقدانلود صداى قطرات باراندابلود صدای بارون و رعدوبرقدانلود صداي باران دانلود افکت و صدای آبدانلود رایگان افکت صدادانلود صدای چکه قطره آبدانلود صدای سه بعدیصدای آب هاوس موزیکدانلود صدای رعد و برق برایه افلدانلود صدای چکه کردن آبدانلود رعد وبرقدانلودصداى رعدوبرق وباراندانلود صداى باران با لينک مستقيمدانلودصدای رعدوبرگدانلودرعدوبرق باراندانلود صدای باران و آبافکت رعد و برق و باروندانلود صدای بارانوباددانلود صدای بارون سه بعدیصدای رعدوبرق وباران صوتیدانلود رایگان آمدن بارانانلود رایگان صدای رعد وبرق شدیدسایت دانلود صدای بارون رعد وبرق وسایت دانلود صدای رودخانه ورعد وبرق وباروندانلود رايكان صداي رودخانهافکت رد برقاهنگ باران و رعد برقدانلود صدای بارون و رعددانلودموزیک صدای آب و باد وباران وپرندهدانلودآهنگ صدای باران وباددانلود افکت صدای باران باد رعدوبرقفقط صدای رعد وبرقدانلود صدای باران و رعد و برق با كيفيت بالادانلودصدای آب بالینک مستقیمدانلود آهنگ باد و رعدو برقصداى باددانلودافکت صداهای بارانصداری رعد وبرقدانلود صدای صوتی وحشتناک رعدوبرقدانلود رايگان لوپهاي رعد و برقدانلود افکت صوتی بادرعدو برق باراندانلوددصدای رعد و برق و بارانصدای آب با لینک مستقیمدانلود صدای رعد و برق و باد و بارانموزیکی از صدای قطره ی باراندانلود صدای آب با لینک مستقیمصدای بارانسایت دانلود رعددانلود صدای باران و رعد برقدانلود صدای رعد و برق صوتیدانلود رایگان صدای باد و باران و‌رعدوبرقدانلود رايگان لوپهاي اماده رعد و برق افکت صدای قطرات آبدانلود رایگان افکت رعد و برقصدای قطره ابدانلودمستقیم صدای باراندانلود صدای Thunderدانلود افکت رعددانلوی فقط صدای رود خانهدانلود بالينك مستقيم صداي باران و رعد و برقافکت صدای رودخانهصدای رودخانه انلایندانلود صدای چکه کردندانلود صدای باران با رعدوبرقدانلود مجموعه صداها باران ورعد و برقدانلود افکت صذای رعد و برقدانلود صدای باد و آبصداي رعد و برق و بارون براي fl studioدانلود موسیقی صدای آب رودخانهافکت صوتی قطره آبدانلود صدای باران ورعد برقدانلود آهنگ صدای باران و رعد و برقصدای باران اف الدانلود صدای رودخانه و بارانقطره قطره صدای آبشنيدن مجاني بدون داونلود صدای باران ورعد وبرق دانلود صدایی رعد برقدانلودصدای باران ورعدوبرق بالینک مستقیمدانلود صدای باران cubaseدانلود صدای چکه اب با لینک مستقیمدانلود صدای چکه آب با لینک مستقیمدانلود صدای رعد برق پاییزیدانلود صدای رعد وبرق و باران cubase.irصدای باران ورعدوبرقدانلود افکت صدای باد ورعدو برقصدای آب.دانلود.لینک.مستقیمدانلود صدایرعدوبرقدانلود صدای قطره ی آبافکت صدای قطره باراندانلود رایگان افکت صدای چکه آبدانلود مستقیم صدا آب دانلود رايگان افكت چكه آب صدای چکه چکه کردن ابدانلودصدای قطرات باراندانلود صدای باران و رعد برق cubase.irصداى رعد وبرقدانلودصداى بارون ورعدوبرقدانلود سمپل باران و رعدوبرق صدای سه بعدی چکه کردن ابدانلود افکت صدای باران و رعد و برقدانلود وی اس تی صدای بادوباراندانلود صدای باد دردانلود صدای آب باددانلود لوپ صدای باران و رعد و برقدانلود فقط صدای باران و رعد و برق دانلود صدای رعد وبرق وباددانلود فقط صدای آب رودخانه افکت صدای باراندانلود صدای رعد وبرق وباران با لینک مستقینصدای رد و برق دانلود رایگانصدای باد در اف ال استودیودانلود رایگان صدای باد شدیدسمپل چکه کردن ابسمپل صدای رعد و برق و باراندانلود افكت صوتي صداي رعد و برق و باراندانلود صدای قطره باراندانلود فایل صوتی صدای باران و رعد برقدانلود افکت رعدو برق صوتیدانلودصدای باد باران ورعدبرقصدای بارون برای اف ال 10دانلود سمپل صدای باد برای fl studiowind صدای cubase.irدانلود صدای بارن ورعد برقدانلود افکت صدا رعد و برقدانلود صداهای باران اب باددانلود رعد وبرق و باران رایگاندانلود افکت رعد وبرق و باران صدای قطرات اب وبارانافکت صوتی رعدوبرقدانلود افکت صوتی رودخانهصدای بارن و رعد وبرق دانلوددانلورایگان صدای رعدوبرق وبارانافکت صدای رود خانهدانلود رعد برقسمپل رعد و برقصدای بارون و رعد و برقموزیک صدای قطرات ابدانلود افکت the windافكت صداي جوي ابدانلودصوتى رعدوبرق وباراندانلود صدای چکه کردن قطره در آبصدای رعوبرق شدیدصدای رعد وبرق وبارونصداي باد و رعد وبرق و بارنموزیک چکه ی باران mp3دانلود موزیک صدای باران و رعد و برقصداي رعدوبرقدانلود صدای بارون بارعدوبرقاهنگ باران و رعد و برقصدای با ران ورعدوبرقصدای باد و آبدانلود صدای سه بعدی باران و رعد وبرقدانلود افکت صدای باران و رعد و برق شدیددانلودافکت صدای اب رودخانه وپرندهاهنگ افکت صدای باروندانلود صدای چکه ی ابدانلود صدایه باران ورعدبرقصداى باى بارامدانلود فایل صوتی صدای باران و رعدوبرق با لینک مستقیمدانلود فایل صوتی رعد و برقدانلود صدای بارون و رعد برق برای اهنگسازیدانلود صداى باددانلود رایگان صدای با راندانلود مجموعه صدای آب باد رعد و برقصدای افکت رعد برقافکت صداهای باران و باددانلود افکت رعد و برق باراندانلود صداى افكت رعد و برقدانلود افکت صدای آمدن سیلدانلود رایگان صدای رعد وبرقلینک مستقیم صدای رودخانهدانلود صدای رعدوبرق با لینک مستقیمدانلودموسیقی صدای باران ورعدوبرقدانلود رایگان صدای باران و رعد برقرعدوبرق وبارانسمپل باران با کیفیت بالاسمپل صدای بارون شدید برای اف ال سمپل صدای باراندانلودصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناکصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناک صدای پنج بعدی باران و رعد و برقدانلود رایگان صدای باریدن باراندانلودصدایه رعدوبرق شدیدبالینک مستقیمدانلود افکت صوتی چکه کردن آبدانلود صدای باد و بارانسمپل برای fl studio صدای باراندانلود صدا بارون برا اف ال استودیودانلود صدای باران و رعد و برق پاییزیصدای رعد وبرق شدیددانلود نوای باران ورعد وبرقدانلود صدای سه بعدی باران باریدندانلود وی اس تی صدای باران برای ال استودیودانلودصداي برندكان تي تيدانلود رایگان آهنگ صدای بارون و رعد و برق دانلود صدای بارانصدای باران سه بعدی با کیفیت بالاىا ابدانلود فقط صداى بارانصدای باران و رعدو برقدانلوداهنگ باران و ردوبرقداتلود صداى جوى ابدانلود صدای بارون برایFL Studioصدای ابوباراندانلود صدای رعدو برق برای اف ال استودیودانلود صدای رعد وبرق بالینکدانلود صدای برکه و ابآهنگ رعدوبرق باد باراندانلود صدای رعد ‌وبرق شدیددانلود صدای سه بعدی رودخونهموسیقی آب رودخانه دانلود صدای باران و رعدو برق در شمالدانلود صدای بارون ورعدوبرقدانلود صدای موزیک باران و رعد برق و آبدانلود صدای باد و باران و رعد و برق سه بعدیدانلود صدای کوتاه رعد و برقصداى چكه آبصداي بارون و رعدوبرقدانلود لینک مستقیم افکت رعد و برق و باراندانلود موزيک باران ورعدوبرقدانلود صدایی جوی آب دانلود صدای رعد وبرق شدید بدون باراندانلود صدای خالی کردن آبدانلود مجموعه صداهای آب دانلود مجموعه صداهای باد و باران دانلود صدای قطره اب با ایکو.fl studioدانلود صدای اب و پرندگانافکت صدای ابر باراندانلود افکت صوتی بارانافکت باد برای آهنگ سازیدانلودصدای باران ورعدوبرقصدای باران و رعد و برق و آژیر ماشینصدای رعد و برق دانلوددانلود فایل mp3 صدای بارانافکت صدای آبدانلود صدای رعد و برق لینک مستقیماهنگ خالی بارون و رعدو برقافکت باران و رعد

تا این لحظه 996 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند