کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایت

آموزش آهنگسازی فارسی

جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

1. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,419
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3722
    7,373
    سپاس از شما 4,011 بار در 1,824 پست
    Follows
    1
    Following
    0

پیش فرض دانلود مجموعه صدای آب،باد، باران، رعد و برق، رودخانه با لینک مستقیم از سرور سایت

باسلام و عرض ادب و احترام
    مجموعه صدای آب، باران، رعد و برق، رودخانه رو که چند روز پیش یکی از دوستان خواست
    منم قبلا از یه جایی تهیه کرده بودم . گفتم بزارم سایت دوستان هم استفاده کنند

رمز تمامی فایل ها : cubase.ir

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تعداد کل آرای این پست : 20
    تعداد آرای مثبت : 20
    ویرایش توسط Mortal : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹ در ساعت 14:30

یه روز هممون میریم. فقط کافیه چشماتو ببندی و باز کنی

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

نکات مهم در گذاشتن سورس ها

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

هرکسی از ظن خود شد یار من / از درون من نجست اسرار من

My Names : YASIN - Deejay YA30N - YA30N - Y@30N - Yas Sin - YACN - YASIN REMIX

#1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 03:27

2. # ADS
    مجری تبلیغات
    فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
    آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
    آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
    آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
    آموزش فارسی Ableton Live 9
    آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
    آموزش فارسی Cubase Elements 7

آموزش فارسی protools 10
    آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
    آموزش فارسی Studio one استودیو وان
    آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
    آموزش فارسی Guitar Pro 6
    آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
    آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
    آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
    آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
    آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
    آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano

3. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    سپاس از شما 366 بار در 234 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی یاسین جان
    داداش صدای قطره آبو داری؟؟؟
    توبیشترآهنگای امروزیم شنیده میشه

خدا جونم خودت نزار بازم بهونه بیارم

قبول دارم خوب نبودم!!قبول داری دوستت دارم؟

پس جای آدما عوض,بدون هیچ قصدوغرض

بهشت ماله آدم خوبا , خدا ماله ما آدم بدا!!
    #2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 07:02

4. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,503
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی13998
    1,220
    سپاس از شما 14,341 بار در 2,795 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 09:00

5. 2 کاربر زیر از Mortal برای این پست سپاسگزاری کرده اند

6. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,419
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3722
    7,373
    Follows
    1
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nematnasiri تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    مرسی یاسین جان
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

دوستان لطفا پروژه ها و سورس های خود را در http://upload.cubase.ir آپلود کنید وگرنه پروژه های شما تایید نخواهد شد

#4 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 10:22

7. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortal تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    با تشکر از یاسین گل

باید توی تایپک مربوطه درخواست تون رو میکردید.
    به هرحال من 3 تا صدای چکه کردن آب رو داشتم،که واستون میزارم.
    مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1

#5 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 14:48

8. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

9. nematnasiri آواتار ها
    nematnasiri
    شماره کاربری
    37219
    کاربر پیـشرفته
    فروردین /۱۳۹۲
    مازندران .. ساری
    498
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی433
    5
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DJ_YA30N تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    صدای قطره آب و صدای پاییزی ( صدای پرنده ) هم داخل یکی از مجموعه ها هست
    مرسی یاسین جان.
    همشو دان میکنم

#6 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 14:49

10. کاربران زیر از شما nematnasiri عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

11. Mortal آواتار ها
    Mortal
    شماره کاربری
    14326
    مدیر بـازنشسته
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    مشهد
    3,503
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی13998
    1,220
    سپاس از شما 14,341 بار در 2,795 پست
    Follows
    0
    Following
    0

مرسی محمد جان.لطف کردی
    نخاستم تایپیک جدا زده باشم.از یاسین جان درخاست کردم که اگه داره بده بهم
    موفق باشی عزیز.مرسی
    حرف شما درست هستش،ولی اگه تایپک میزدید،و من این صداهارو واستون اونجا میذاشتم،دو روز دیگه یه بنده خدا که دنبال صدای قطره آب باشه خیلی راحت تر به هدفش میرسه

تعداد کل آرای این پست : 3
    تعداد آرای مثبت : 3

Uplifting Trance Is More Than Music, Its A Way Of Life

همه ی لینک های من
    #7 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ در ساعت 16:55

12. کاربران زیر از شما Mortal عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

13. DJ_YA30N آواتار ها
    DJ_YA30N
    شماره کاربری
    27336
    مدیر انجمن
    آذر /۱۳۹۱
    آذربایجان شرقی ، تبریز
    2,419
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3722
    7,373
    Follows
    1
    Following
    0

جهت بالا آمدن تاپیک

نحوه گذاشتن پلیر آنلاین

#8 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۹/۲۰ در ساعت 18:48

14. kamand آواتار ها
    kamand
    شماره کاربری
    64859
    کاربر تازه وارد
    اسفند /۱۳۹۲
    1
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی0
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض صدا

سلام.میشه بی زحمت صدای آژیر پلیس و یه سری ازین جور صداهای پر کاربرد رو هم بگذارید؟ممنون.

#9 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 18:47

15. فرشاد علیزاده آواتار ها
    فرشاد علیزاده
    شماره کاربری
    23232
    کاربر پیـشرفته
    مهر /۱۳۹۱
    1,281
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1967
    3,475
    سپاس از شما 2,659 بار در 804 پست
    Follows
    0
    Following
    0

عرض ادب
    مرسی یاسین جان خیلی بدردم خورد

فقد یه چیزی صدای جنگ و خمپاره و بمب و..........

نداری اسولا صداهایی که مربوط به جنگ بشه

#10 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ در ساعت 18:56

16. کاربران زیر از شما فرشاد علیزاده عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

موضوعات مشابه

1. دانلود مجموعه پلاگینهای psp لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۹/۲۴, 01:39
  2. دانلود وی اس تی حرفه ای سازهای بادی چوبی Orchestral Tools Berlin Woodwinds لینک مستقیم 54 گیگابایت
    توسط Solo در انجمن وی اس تی بانکهای تحت کانتکت kontakt با لینک مستقیم دائمی از سرور کیوبیس
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۸/۱۴, 20:52
  3. دانلود مجموعه پلاگین های antares با لینک مستقیم
    توسط arasharsa در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 14
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۴/۰۴, 21:06
  4. مشاغل فراموش شده در مجموعه آواز زندگان روایت می شود
    توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۸/۱۳, 10:51
  5. دانلود مجموعه اشعار مريم حيدرزاده با لينك مستقيم
    توسط Ali_Nazari در انجمن کتابهای الکترونیکی
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۲۳, 23:59

جستجو شده ها

دانلود صدای باد

دانلود صدای رعد و برق شدید

دانلود صدای باران و رعد و برق

دانلود صدای رعد و برق وحشتناک

دانلود صدای رعد و برق

دانلود صدای رودخانه

دانلود افکت صدای باراندانلود صدای آب رودخانهدانلود صدای قطره آبدانلود صدای رعدوبرقافکت صدای بادافکت صدای بارانصدای رعد و برقدانلود افکت صدای رعد و برقدانلود صدای جوی آبدانلود افکت رعد و برقدانلود صدای باد و باراندانلود صدای رعد وبرقدانلود صدای رعد و برق با کیفیت بالادانلود صدای رعدوبرق و باراندانلود صدای سه بعدی باراندانلود صدای آبدانلود صدای صاعقهدانلود افکت صوتی رعد و برقدانلود صدای باران شدیددانلود صدای سه بعدی رعد و برقدانلود افکت صدای رعدوبرقدانلود سمپل صدای باراندانلود صدای رعد وبرق و باراندانلود افکت باراندانلود رایگان صدای باران و رعد و برقصدای باد و بارانصدای بادافکت صوتی رعد و برقصدای باران و رعد و برقدانلود صداي باددانلود سمپل صدای بادافکت صدای وحشتناک واسه برنامه اف ال استدیوافکت صدای رعد و برقدانلود افکت صدای بادافکت صدای قطره آبدانلود صدای چکه ی آبصدای رعدوبرقدانلود رایگان صدای باراندانلود صدای چکه آبصدای رعد و برق و بارانصدای رعدوبرق و بارانصدای رعد وبرقدانلود صداي رعد و برقدانلودصدای ابدانلود صدای رعددانلود صدای رعد و برق و باروندانلودصدای رعدوبرقدانلود صدای باران و رعددانلود افکت صدای آبصدای رعد و برق شدیددانلود صدای رعدوبرق وحشتناکدانلود صدای باد وبارانصدای قطره آبسمپل صدای باراندانلود صدای ابدانلود صدای رعدو برقافکت رعد و برقدانلودصداى باران رعدوبرقدانلود صداى قطره آب براى بيام ايمل با لينك مستقيمدانلودصدای باران وبادصدای رعددانلود صدای باران و بادصدای باد دانلوددانلود صدای بارانصدای رعدو برقصدای رعدوبرق شدیددانلود صدای رعد و برق ترسناکدانلود صدای رعد وبرق کوتان با لینک مستقیمدانلود صدای وحشتناک رعد و برق با لینک مستقیمدانلود افکت رعد و برق و بارانصدای باران سه بعدیدانلود صدای بارون و رعد و برقدانلود رایگان صدای باران و رعد وبرقدانلود افکت باددانلود افكت باراندانلود صدای قطرات آبآهنگ رد برق دانلود مستقیمدانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود صدای قطره ابصدای چکه ی آبدانلودصوتی صدای پرندهدانلود صداي رعد و برق و بارانصدای افکت بارانصدای چکه آبصدای آب دانلوددانلودصدای رودخانه بالینک مستقیمدانلود افکت صدای باد وطوفاندانلود صدای طوفان شدیدافکت های چکه آب با کیفیتدانلود صدای باد دانلود صدای بارون شدیددانلود افکت صوتی صدای باراندانلود صدای رعد و برق و باراندانلود صدای بارون و رعدو برقدانلود صدای برقصدای آب رودخانهدانلودصوتی صدای قطره آب بالینک مستقیمدانلود افکت صدای قطره آب صدای رودخانهدانلود صدای باد و طوفانصدای باد باران رعدوبرقدانلود صوتی صدای بارانصدای وحشتاک رعد و برقدانلود صدای پرندگان و آبدانلودصدای رعدوبرق وباراندانلودرعدبرقسمپل بارون با رعد و برقدانلود سمپل رعد و برق و صدای باروندانلود صدای باران و رعد وبرق ایران موزیکصدای سه بعدی رودخانهدانلودصوتی صدای باریدن باران ورعدوبرقدانلود صدای رعدوبرق شدیددانلود صدای رعد وبرق و طوفاندانلود صدای رودخانه و جوی آب با لینک مستقیمدانلود صداي جوي آبدانلودافکت باران ورعدوبرقدانلود افکت رعد و برق وحشتناکدانلودصوتی صدای باراندانلود افکت صوتی باران و رعدوبرق کیفیت بالادانلود آهنگ صدای رعدوبرق شدیدسمپل صدای باروندانلود افکت صدای طوفاندانلودصداي رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق سه بعدیدانلود صداي رعدوبرقدانلود صدا باددانلود صدا رعد وبرق و باراندانلود صدای ساعقه وحشتناك با لینك مستقیمدانلود سمپل باران و رعدبرقدانلود آهنگ طوفان و رعد و برقدانلود افکت رعد وبرقصدای باد و باران و رعد و برقhttp:cubase.irthread93249دانلود-مجموعه-صدای-آب،باد،-باران،-رعد-و-برق،-رودخانه-با-لینک-مستقیم-از-سرور-سایت.htmlصدای رعد و برق صوتیدانلود صدای رعد برق سه بعدیدانلود صدای بارون با رعد و برقدانلود رایگان صدای رد برقدانلود افکت صدای باد و طوفانافکت صدای باران و رعد و برقدانلود افکت صدای بارندانلود.صدای رعدبرقدانلود افکت رعدوبرقصدای 3بعدی رعدوبرقدانلودصدای باریدن باراندانلود افکت صدای باران برا اف الدانلودی صدای بارانافکت صدای چکه آبرعدوبرق دانلود صداافکت صدای بارونصدای قطرات آبصدای رعدوبرق وبارانصدائ آب رودخانهسمپل صدای باددانلود صدای قطرات بارانصدای آب و باراندانلود رایگان صدای رعدوبرقدانلود صدای باران سه بعدیدانلود صدای رعد و برق و طوفاندانلود صدای حباب آبدانلود رایگان صدای رد برق صدای باراندانلود رایگان صدای باران ورعدو برقدانلود صدای باد ورعد و برقرعد دانلوددانلود رایگان صدای قطره ابصدای آب و باران دانلوددانلودصدای آبافکت صدای رعدوبرقدانلود اهنگ رعد وبرق و باران شدیددانلود صدای باد. وباراندانلود افکت صدای برکهدانلودصدای‎ ‎رودخانهدانلود صداي رودخانهدانلود صدای رعد وبرق شدیددانلود مجموعه صداهای باد دانلود صدای چکه چکه کردن آب دانلود سمپل و افکت صدای بارون و باددانلود صداهای رعد و برقدانلود افکت صدای رعد و برق شدیددانلودصداي باران شديددانلود صدای رعد و برق و سیل و طوفاندانلود سمپل های صدای باددانلود صدای رعد و برق و بادصدای باد و رعد و برقدانلود افکت های صوتی رعد و برقصدای بارون و رعدوبرقصدای رعدبرقدانلودصداهای باران وردوبرقدانلود صدای رعد وبرق وبارونصداي رعد و برقدانلود سمپل رعد و برقدانلود افكت رودخانه دانلود افکت باران شدیددانلود صدای رعد و برق های شدید و بارانیافکت صوتی صدای رعد و برق صدای افکت باران mp3دانلودیک دقیقه صدای رعدوبرق وبارانصدای رعد وبرق و باراندانلود صدای جوی آب با لینک مستقیملینک دانلود مستقیم صدای خمپاره جنگدانلود صدای رعدوبرق وباراندانلود صدای باران و باد شدیدافکت باددانلود صدا باران و رعد برقدانلود صدای رعد باران رایگانصدای ترسناک و وحشتناک رعدوبرق و بارونلینک مستقیم دانلود صدای رعد و برقافکت صدای رعد وبرقدانلود موسیقی بی کلام صدای ابر وباد وبارانسمپل باراندانلود افکت رودخانهدانلود صدای رعد و برق بالینک مستقیمّدانلود صداي باددانلود بیت رعد و برق ترسناکدانلود رايگان صداي باراندانلود رعد و برقدانلودرایگان صدای رعد و برق دانلود صدای بارون و رعدبرقدانلود صدای رعد و برق و باران شدیدافکت صدای جنگ برای اف الافکت رعدوبرقداملود صدای رر برقدانلود صداي باران رعدبرقدانلود صدای سه بعدی باروندانلود صدای آب و رودخانهدانلود صدای باران و رعدوبرقدانلود صدای اب رودخانهدانلود صداهای طبیعی رعدوبرق و رودخانهصداي باد دانلود صدای بارون و آبصدای سه بعدی جوی ابدانلودصدای بادوبارانصداهای اب وباران داتلود صدای رعد و برقدانلودصدای بارون با کیفیت بالادانلود صداي رعد دانلود افکت رعد وبرق و باد باراندانلود صدای رود خانهافکت صدای رعد برقدانلود صدای وحشتناک رعد و برقدانلود صدای جوی آبدانلود موزیک رعد وبرق و باراندانلود صدای اب وحبابدانلود رایگان صدای باران و بادافکت صدای رعد برق با کیفیت 4kصدا افکت باراندانلود صدای3بعدی با لینک مستقیمصدای افکن باران شدیددانلوداهنگ باران و ردوبرقداتلود صداى جوى ابدانلود صدای بارون برایFL Studioصدای ابوباراندانلود صدای رعدو برق برای اف ال استودیودانلود صدای باد شدیددانلود صدای رعد وبرق بالینکدانلود صدای افکت آب ىا ابدانلود فقط صداى باراندانلود صدای باد و باراندانلود سمپل صداي بادالبوم صدای بارون رعد و برقافکت صدای رعدو برق و باروندانلود صدای 3بعدی باروندانلودآهنگ سه بعدی رعدوبرقصدای شدید رعدو برقدانلودصدای جوی ابصدای باران و رعدو برقدانلود صدای طوفان همراه با رعدو برقدانلود صدا بارون و رعد برقدانلود صداي سه بعدی باراندانلودمجموعه صدای باراندانلود صدای باران و رعد و برق با لینک مستقیمدانلود صدای رعد برق با کیفیت بالاصدای بارون و رعد وبرق برای اف الصدای باران با ردوبرق.fl stadioدانلود افکت باد و رعد و برقدانلود صدای باران برای افل استادیودانلود صدای باد با کیفیت بالادانلود صدای رعد و برق برای اف ال موزیک باران و رعدو برقصدای رعد برق بدون بارانلينک مستقيم و رايگان صداي آبدانلود افکت صدای باروندانلود صدای باروندانلودصدای رعدوبرق وبادوطوفاندانلود صدای سه بعدی باد و باراندانلود صدای سه بعدی رعدو برقصدای جوی آب و پرندگانصدای رعد برق و باران سه بعدیدانلود صدای رعد وبرق وحشت ناکافکت رعد وبرقصدای بادورعدوبرق باآهنگ دانلود صداي باد و باراندانلودصداي پرندگان رعدوبرق بارانصدا رعدوبرقاهنگ تصویری صدا صدای باده صدای بادو باروندانلودصدای رعدوبرق وحشتناکدانلود صدای افکت رعدو موزیک صدای رعد و برق و بارن افکت صدای باران و رعدوبرقدانلودافکت صدای رعدوبرقصدای صوتی رعدوبرقصدای اب وباراندانلود صدای رعدوبرق و بادموزیک با صدای رعد و برقدانلو افکت صدای رعدو برق شدیددانلود صدای آب و بادصداي.صوتي.رعدوبرق.ترسناکدانلود افکت صدای چکه ی آبصدای باران و رعد و برق و بادصدای رعد وبرق خالیدانلود صداى باران ورعد ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺁﺏ،ﺑﺎﺩ، ﺑﺎﺭﺍﻥ، ﺭﻋﺪ ﻭ ﺑﺮﻕ، ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﺑﺎ ﻟﯿﻨﮏ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ دانلود صدای باران و بادو رعد و برقدانلودصدای سه بعدی باروندانلود صدای قطره اب بالینک مستقیمانواع صدا ي بارون رعدو برقدانلود صدای بارون و باد و رعدو برقدانلودصدای بارانافکت باران صداافکت رعدو برق وباریدن بارانصدای ترسناک رعدو برق و بارونسمپل رعدوبرق وباددانلود اهنگ صدای رعد و برق و بارون و پرندهدانلود صدای باران وبادصدای قطر باران و.رعدوبرقصدای آب cubase.irصدای رعدوبرق وباروندانلود صدای رعدو برق و باروندانلود صدای استدیویی باد وبرفدانلود صدا رعدوبرقدانلود سمپل صدای رعد و برقدانلود صدای باران و رعد و برق سه بعدیسمپل صدای رعد و برقدانلود صدای رعدوبرق بالینک مستقیمدانلود رد برق باران شدید بی کلامدانلود سمپل بادو طوفاندانلود افکت صدای بادو طوفان رعد برقدانلپدصدای باد و بارانانواع افکت صدای ابانواع صدای صاعقهدانلود صدای برکهدانلود صدای بارون و رودخونه موسیقی بی کلام از باران و رعدو برقافکت صدای چکه ی آبدانلود صدایه چکه قطره در اب تنهادانلود انواع افکت رعد و برق و بارون و باددانلود صدای باد در بیاباندانلود افکتهای صوتی برای اهنگسازی فقط بارون دانلود صداهای بارون و رعد و برق با کیفیت بالادانلود صدایطوفان ورعدوبرقافکت صدای قطره های باروندانلود مستقیم رعدو برق وحشتناکدانلود انواع صداهای باددانلود صدای سه بعدی رعد وبرقدانلود صدای چکه ی اب برای اهنگسازی.دانلود افکت باراندانلودصدای شدید بادصدای طوفان و رعد و برقلینک انلود صدای رعدوبرقدانلود آهنگ بی کلام رعد وبرق بارون ودریادانلودصداي بارانافکت چکه آب واسه fly studioصدای جوب آب با لینک مستقیمدانلود برنامه صدای باران رعدبرق بادمجموعه صداهای آبدانلود صدای رایگان فقط رعدو برقصدای باد و طوفاندانلود صدای رعد و برق بدون باراندانلود صداى بادانلود صدای بران شدیددانلود رد و برقصدای طوفان ورعدوبرقدانلود صدای باران با کیفیت بالاصدای باد و رعد و برق با موسیقیدانلود پک صدای باران و رعد و برقدانلودصدای ردشدن صفحهدانلود صداي بارون آمدندانلود صدای باران و رعد و برق شدیددانلودفایل صوتی صدای باران ورعدبرقباران و رعدبرقدانلود رایگان صدای باران mp3صدای رعدو برق شدیداهنگدانلودصدای رعدوبرق ازلینک مستقیمدانلود رایگان صدای باد بالینک مستقیمدانلود صدای باد در صحراصدای رعدوبرق شدید بارانصدای رعدو بارون vstدانلود آهنگ بی کلام صدای باد و طوفاندانلودراىگان صداىه بارانافکت صدای باد و بوراندانلود افکت زوزه باددانلود صوت بارات و رعدبرقصدای رعد و برق وحشتناکدانلود صدای باد mp3صدای باران همراه رعد و برقفایل صوتی صدای پرندگان و بارانفایل صوتی صدای باراننماهنگی از رعو برق تنها.بدون آهنگ و بارانافکت صدای دریا و باران و..آهنگ ردوبرق ابریدانلود صدای طبیعت شمال باران و رعد برقدانلودصدای صاعقهدانلود صدای ساعقهدانلود صدای آب باران دریا رعد و برق بادافکت های باران برای اف الدانلود صدای افکت باد و باران و رعد و برقدانلودصدای باد و بارونموزیک با اهنگ رعد و برق و بادنرم افزار صدای رعد و برق گ طوفاندان صدای بارون برای flدانلودصدای باریدن باران همراه بارعدوبرقصداي كوتاه باددانلود برنامه صدا رعدوبرقصدای رعدوبرق وباران ورودخانهصدای رعد و برق همراه با باد و بارانافکت ضدای ابدانلود صدای ترسناک رعد و برقدانلود صدای طوفان و رعد و برقدانلود ۳بعدی صدای آب رودخانهافکت صوتی صدای باراندانلودنوای باران تنها صدای باراندانلود صداي رعد و برق شديددانلودصدای لرکهدانلود انواع صداهای چکیدن آبصدای وحشتناک رعد و برق بدون بارانصدای رعد و برق بدون بارون وحشتناکصدای کوتاه رعد و برقدانلود صدای باران با کیفیتسمپل صدای رعدوبرقصدای رعد وبرق کوتاه و شدیددانلود صدای قطره های آب و بارانصدای سه بعدی بارانصدای رعدوبرق سبعدیدان صدای بارون ورعدوبرق بالینک مستقیمدانلود اهنگ افکت خمپاره بارونفایل موسیقی صدای باران و رعدو برقدانلود افکت باد شدیددانلود وی اس تی صدای رعد و برق و دریا و...دانلود صدای باد رایگان برای اف ال دانلود بیت های آهنگ باران و رعد و برقافکت کامل صدا باران و رعدو برق اف الصدای باران برای اف الدانلود صدای سمپل بادصدای رعدوبرق ترسناکدانلود وویس باددانلود سمپل صدای بارووندانلود صدای باد شدیددانلود با لینک مستقیم صدای سه بعدی بارانموسیقی رعد و برقصدای رعدوبرق و باران شدیددانلود صدای باران همراه رعد و برقدانلود صدای 3 بعدی باران و رعدافکت آهنگسازی باروندانلود افکت رعدو برقافکت صدای ترسناک صاعقهسمپل صدای باروونصدای خالی رعدوبرقصدا رعد برق شدید دانلودفقط آهنگ رعدوبرقافکت جوی ابدانلود صدای پدیده های طبیعیدانلود صدای افکت باراندانلود صدای طوفان باراندانلودصدای ۳ بعدی باراندانلود رایگان صدای باد در بیابانصدای سه بعدی باریدن باراندانلود افکت صوتی حباببی کلام صدای باران ورعد و برقسمپل و لوپ رعد و برق و بارونصدای باران و باد و رعد و برقدانلود صدای رعد و برق ترسناک با لینک مستقیمدانلود صدای رعد و برق با لینک مستقیمدانلود رایگان صدای بادصدای بارون ورعدوبرق شدیددانلودسریع صدای رعدوبرقدانلود صدای باران با تندردانلود صدای باران واب صدای رعدوبرق ۳بعدیصدای باران و رعدوبرق دانلوددانلود افکت صدای باد در خانهدانلودافکت بادافکت صدای طوفان شدیدسمپل رعد و برق ارام اف ال استودیودانلودصدای افکت بارانصدای وحشتناک رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق کوتاه با کیفیت بالاصدای جوی دانلوددانلودافکت رعدوبرق بارانflدانلود صدا ی آب دانلود افکت بارون برای flدانلود مستقیم صدای بادموزیک باران شدید به همراه رعد برقدانلود افکت دای بارونصدای افکت بارون.رعد و برقصدای بادورعد وبرق طوفانصدای رعد و برق کوتاهصدای بارا سه بعدیدانلود افکت صدای زیر آبدانلودصوتی چکه آبدانلود وی اس تی صدای رعد و برق وباران و قژره آب و دریادانلود افکت صدای ابدانلود اهنگ صدای رعدوبرق و باران و باددانلود افکت صدای برکه آبصدای رعد وبرق3دانلود موسیقی صدای جوی آبصدا باددانلود صدای پرندگان وحشتناک داناود صدای باران ورعدبردانلودصدای سه بعدیدانلود صدای رعدوبرق ترسناکدانلود صدای رود و پرنده هادانلود مجموعه صداهای آژیرافکت صدای برقدانلود صدای چکه قطرهلینک مستقیم دانلود صدای باران با رعد و برقدانلود افکت صدای رعد وبرقصدای چکه کردن ابدانلوداهنگ صدای رعدو برقدانلودصدا رعد و برقسمپل رعد وبرقدانلود صدای سه بعدیه باران و رعددانلود افکت صوتی چکه ی آبصدای رعدو برق و بادافکت صوت صدای آبدانلود رعدوبرق باروندانلودصداى رعدوبرقصدای رعد برق وباراندانلود صدای آب رود خانهدانلود برنامه صداي باد و باراندانلود صداي اب ها و باد و باراندانلود صداى قطرات باراندابلود صدای بارون و رعدوبرقصدای افکت باد باروندانلود صدای پر کاربرد برای آهنگسازی باران و...دانلود vst برای fl studio صدای بارانافکت رعدفایل صوتی صدای رعد برق بدون دانلودصدای آب هاوس موزیکدانلودصداى بارون ورعدوبرقدانلود صدای رعد وبرق وباران با لینک مستقینصدای بارون با رعد وبرقدانلود موزیک سمپل باددانلود صوت رعدوبرقدانلود صداي باران دانلود افکت و صدای آبدانلود رایگان افکت صدادانلود صدای چکه قطره آبدانلود صدای سه بعدیدانلود صدای رعدو برق بدون باراندانلود رایگان صدای چکه ابدانلود رایگان صدای آژیر پلیس بالیک مستقیم از سرورصدای رد و برق دانلود رایگاندانلود صدای بادو بارانافکت رد برقدانلود صدای باران و آبافکت رعد و برق و باروندانلود صدای بارانوباددانلودآهنگ صدای باران وباددانلود افکت صدای باران باد رعدوبرقفقط صدای رعد وبرقدانلود صدای رعد و برق و باد و بارانموزیکی از صدای قطره ی باراندانلودرعدوبرق باراندانلودصدای رعدوبرگدانلود صداى باران با لينک مستقيماهنگ باران و رعد برقدانلود صدای بارون و رعددانلودموزیک صدای آب و باد وباران وپرندهدانلود رایگان آمدن بارانصدای رعدوبرق وباران صوتیدانلود صدای بارون سه بعدیدانلود رعد وبرقدانلودصداى رعدوبرق وباراندانلود صدای سه بعدی رعدوبرقدانلود صدای آب با لینک مستقیمصداى باددانلودافکت صداهای بارانصداری رعد وبرقدانلود صدای صوتی وحشتناک رعدوبرقدانلود رايگان لوپهاي رعد و برقدانلود رايگان لوپهاي اماده رعد و برق دانلود صدای رعد و برق برایه افلصداى قطره باراندانلود آهنگ باد و رعدو برقدانلودصدای آب بالینک مستقیمدانلود صدای باران و رعد و برق با كيفيت بالاصدای بارانسایت دانلود رعددانلود صدای باران و رعد برقدانلود صدای رعد و برق صوتیدانلود رایگان صدای باد و باران و‌رعدوبرقصدای آب با لینک مستقیمدانلوددصدای رعد و برق و باراندانلود افکت صوتی بادرعدو برق بارانصدای بادو باراندانلود مجموعه صداها باران ورعد و برقصدای قطره ابدانلودمستقیم صدای باراندانلود صدای Thunderدانلود افکت رعددانلوی فقط صدای رود خانهدانلود بالينك مستقيم صداي باران و رعد و برقافکت صدای رودخانهصدای باران اف الدانلود رایگان افکت رعد و برقصدای رودخانه انلایندانلود صدای چکه کردندانلود افکت صذای رعد و برقدانلود صدای باد و آبصداي رعد و برق و بارون براي fl studioدانلود موسیقی صدای آب رودخانهافکت صوتی قطره آبدانلود صدای باران ورعد برقدانلود آهنگ صدای باران و رعد و برقدانلود صدای باران با رعدوبرقدانلود صدای رودخانه و بارانقطره قطره صدای آبشنيدن مجاني بدون داونلود صدای باران ورعد وبرق دانلود صدایی رعد برقدانلودصدای باران ورعدوبرق بالینک مستقیمدانلود صدای باران cubaseدانلود صدای چکه اب با لینک مستقیمدانلود صدای چکه آب با لینک مستقیمدانلود صدای رعد برق پاییزیدانلود صدای رعد وبرق و باران cubase.irصدای باران ورعدوبرقدانلود افکت صدای باد ورعدو برقصدای آب.دانلود.لینک.مستقیمدانلود صدایرعدوبرقدانلود صدای قطره ی آبافکت صدای قطره باراندانلود رایگان افکت صدای چکه آبدانلود مستقیم صدا آب دانلود رايگان افكت چكه آب صدای چکه چکه کردن ابدانلودصدای قطرات باراندانلود صدای باران و رعد برق cubase.irافکت صدای قطرات آبصدای باد در اف ال استودیودانلود وی اس تی صدای بادوباراندانلود صدای باد دردانلود صدای آب باددانلود لوپ صدای باران و رعد و برقدانلود فقط صدای باران و رعد و برق دانلود فایل صوتی صدای باران و رعد برقدانلود افکت رعدو برق صوتیدانلودصدای باد باران ورعدبرقدانلود افکت صدای باران و رعد و برقصدای سه بعدی چکه کردن ابدانلود سمپل باران و رعدوبرق دانلود رایگان صدای باد شدیدسمپل چکه کردن ابسمپل صدای رعد و برق و باراندانلود افكت صوتي صداي رعد و برق و باراندانلود صدای قطره باران افکت صدای باراندانلود فقط صدای آب رودخانهدانلود صدای رعد وبرق وبادصدای بارن و رعد وبرق دانلوددانلورایگان صدای رعدوبرق وباراندانلود سمپل صدای باد برای fl studiowind صدای cubase.irدانلود صدای بارن ورعد برقدانلود افکت صدا رعد و برقدانلود صداهای باران اب باددانلود رعد وبرق و باران رایگاندانلود افکت رعد وبرق و باران افكت صداي جوي ابصدای بارون برای اف ال 10صدای قطرات اب وبارانافکت صوتی رعدوبرقافکت صدای رود خانهدانلود رعد برقسمپل رعد و برقصدای بارون و رعد و برقموزیک صدای قطرات ابدانلود صدای بارون و رعد برقدانلود افکت the windدانلود افکت صوتی رودخانهصداى رعد وبرقدانلود رايكان صداي رودخانهدانلود فایل صوتی رعد و برقدانلود صدای بارون و رعد برق برای اهنگسازیدانلود صداى باددانلود رایگان صدای با رانرعدوبرق وبارانسمپل باران با کیفیت بالاسمپل صدای بارون شدید برای اف ال سمپل صدای باراندانلودصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناکاهنگ باران و رعد و برقدانلود صدای بارون بارعدوبرقصداي رعدوبرقدانلود صدای سه بعدی باران و رعد وبرقصدای باد و آبصدای با ران ورعدوبرقصدای رعوبرق شدیدصدای رعد وبرق وبارونصداي باد و رعد وبرق و بارنموزیک چکه ی باران mp3دانلود موزیک صدای باران و رعد و برقصدای رعدوبرق وباران شدیدوترسناک صدای پنج بعدی باران و رعد و برقلینک مستقیم صدای رودخانهدانلودصدایه رعدوبرق شدیدبالینک مستقیملینک دانلود صدای رعد و برقصدای رعدوبرق وحشتناکدانلود رایگان فایل صوتی صدای رعد و برقدانلودصدای باددانلود رد برق باروندانلود چکیدن آب با لینک مستقیم و رایگاندانلود رایگان صدای رعد وبرقدانلود افکت صدای آمدن سیلدانلود صداى افكت رعد و برقدانلود رایگان صدای باریدن باراندانلود رایگان صدای باران و رعد برقدانلودموسیقی صدای باران ورعدوبرقدانلود صدای رعدوبرق با لینک مستقیمدانلود مجموعه صدای آب باد رعد و برقصدای افکت رعد برقافکت صداهای باران و باددانلود افکت رعد و برق باراندانلود رایگان صدای رعد وبرق باران باددانلود فایل صوتی صدای باران و رعدوبرق با لینک مستقیمصدای باران سه بعدی با کیفیت بالاآهنگ رعدوبرق باد باراندانلود صدای رعد ‌وبرق شدیددانلود صدایی جوی آب دانلود صدای رعد وبرق شدید بدون باراندانلود صدای خالی کردن آبدانلود مجموعه صداهای آب دانلود مجموعه صداهای باد و باران دانلود صدای قطره اب با ایکو.fl studioدانلود صدای برکه و ابدانلودصداي برندكان تي تيدانلود وی اس تی صدای باران برای ال استودیو دانلود صدای باراندانلود رایگان آهنگ صدای بارون و رعد و برقسمپل برای fl studio صدای باراندانلود صدا بارون برا اف ال استودیودانلود صدای باران و رعد و برق پاییزیصدای رعد وبرق شدیددانلود نوای باران ورعد وبرقدانلود صدای سه بعدی باران باریدندانلود صدای اب و پرندگانافکت صدای ابر باراندانلود افکت صوتی باراندانلود افکت صوتی چکه کردن آبدانلود صدای چکه کردن قطره در آبدانلود افکت صدای باران و رعد و برق شدیددانلودافکت صدای اب رودخانه وپرندهاهنگ افکت صدای باروندانلود صدای چکه ی ابدانلود صدایه باران ورعدبرقصداى چكه آبدانلود صدای کوتاه رعد و برقدانلود صدای باد و باران و رعد و برق سه بعدیدانلود موزيک باران ورعدوبرقدانلود لینک مستقیم افکت رعد و برق و بارانصداي بارون و رعدوبرقدانلود صدای سه بعدی رودخونهموسیقی آب رودخانه دانلود صدای باران و رعدو برق در شمالدانلود صدای بارون ورعدوبرقدانلود صدای موزیک باران و رعد برق و آبصداى باى بارامدانلود آهنگ صدای رد وبرقاهنگ خالی بارون و رعدو برقافکت باران و رعددانلود سه بعدی صدای رعدوبرقدانلود فایل صوتی صدای رعد و برق شدیددانلود صداى رعدوبرق و باراندانلود صدا رعد و برق با لینک مستقیمافکت انواع صدای قطره ابلینک مستقیم صدای رعدوبرقدانلود صدای رعد و برق لینک مستقیمافکت صدای آبدانلود فایل mp3 صدای باراندانلود صدای چکه ابافکت صوتی صدای رعدوبرق شدیددانلو لینک صدای آبدانلود افکت صدا بادصوتی رعد وبرقدانلودصدای باران ورعدوبرقصدای باران و رعد و برق و آژیر ماشینصدای رعد و برق دانلودصداي آب باد وباراندانلودصدای باران بالینک مستقیمصداهای رودخانهدانلودصدایرعدوبرقوحشتناک

تا این لحظه 970 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند