کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایت

آموزش آهنگسازی فارسی

جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: دل و دست (با آهنگسازی و صدای محمد امیدوار تهرانی)

1. blacky آواتار ها
    blacky
    شماره کاربری
    36914
    مدیـر ارشـد سایت
    فروردین /۱۳۹۲
    mazandaran
    2,266
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی4653
    8,315
    سپاس از شما 6,939 بار در 2,377 پست
    Follows
    5
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    جناب blacky عزیز دلم بسیار برای سادگی خودم میسوزه... خیلی خیلی به حضور شما امیدوار بودم. ممنون از موضع گیریهاتون و اینکه شما هم نشون دادید چقدر در سراب زندگی می کنیم.... مرسی دوستان دست مریضاد افتخار می کنم که دوستانی چون شما دارم...
    درود به شما اقای تهرانی
    والا من پستی نذاشتم هنوز که موضع خودم رو نشون بشم
    نظرات شما و دوستان رو خوندم
    ای کاش این بحث ها از مسیر خودش خارج نشه و جنبه ی فنی خودش رو از دست ند ه
    ...........
    سبکی که الان کار می کنید خیلی هم خوب و اتفاقا همیشه تو این سبک کار کنید
    ولی این سبک میشه علاقه ی شخصی شما
    همیشه هنرمند دوست داره سبکی که شخصا دوست داره رو کار بکنه و این واضحه و ایرادی بهش وارد نیست
    من خودم هم قطعا این کار رو می کنم
    ولی ..........................
    ولی نه برای تمام عمر موسیقیایی ام . من دوست دارم هر سبکی رو کار کنم و تجربه ی کار توش رو حس کنم
    نمونه همین کار اخره مثل سایه که اخیرا منشر شد و تو سایت قرار دادم
    این سبک مورد علاقه ی منه
    ولی همین الان یه موزیک شیش و هشت با المان هایی تلفیقی از سازهای الکترونیک و اکوستیک در دست ساخت دارم
    هم سینت و پلاگ های سینتی سایزرهای قدرتمند توشه هم ساز های ویولن و گیتار و .....
    چرا ....
    چون موزیک خصوصا از لحاظ تنظیم خیلی توی این سال ها تغییر کرده و این تغییر حتما باعث میشه تنظیم کننده هم تغییر کنه
    مثال واضحه این داستان " شادمهر عقیلی "
    شما موزیک و تنظیم های دهه هفتادش و با دهه هشتاد و حالا با دهه ی نود مقایسه کنید
    هر دفعه بسته به تغییرات روز خودش رو تغییر داده و یکی از عوامل ماندگاریش تو عرصه موسیقی هم انعطاف پذیریه
    .................
    ایراد بزرگ حمید حامی و نیما مسیحا و مانی رهنما همین داستانه
    این ها کار مورد علاقه خودشون رو بارها و بارها بدون اندکی تغییر منتشر می کردن
    نتیجه : مردم خواننده ای شیش و هشت خون امروزی به نام مسعو صادقلو رو به این سه خوانند ه ی بسیار قوی و فوق العاده ترجیح میدن
    کما اینکه اخیرا حامی متوجه این موضوع شده وداره استایل کاراش رو به تدریج عوض می کنه
    ...........
    و حالا شما دوست بسیار عزیزم
    این سبک الان شما خیلی خوبه و شما خیلی درست و دقیق توش کار کردین
    انتظار د ارم به شخصه حتما این سبک رو که قلبا مورد علاقتون هست باز هم ادامه بدید
    ولی نه فقط همین سبک
    قطعا شخصی با توانایی شما می تونه استایل های جدید رو به خوبی تجربه کنه
    ............
    نقد من در حالت کلی روند یکنواخت اثار تولید شده ی شماست
    شنوده نمی تونه همیشه یک سبک کار رو بشنوه حتی شتونده های حرفه ای
    همیشه اصل غافل گیری توی هنر مهمه
    شما باید بتونید شنونده رو غافل گیر کنید با تغییراتی که در هر موزیکی می سازید انجام میدید
    .......
    مهرزاد و رامین هم همین مد نظرشون بوده
    حالا هرکس نوع بیان مختص به خودش رو داره .
    این همه نظرات بلند نشان از اهمیت کار شما داره و اینکه شما کارتون برای شنونده مهمه

یه بار حتی به صورت تست هم شده کلا سبک جدیدی رو کار کنید ببنید چه اتفاقی میوفته
    همه چی رو تغییر بدید موزیک تنظیم و حتی سبک دیگه ای بخونید
    البته یه پیشنهاده و شما حتما خودتون بهتر می دونید با اینده ی موسیقیایی تون چکار کنید

تعداد کل آرای این پست : 4
    تعداد آرای مثبت : 4
    #11 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ در ساعت 09:54

2. 5 کاربر زیر از blacky برای این پست سپاسگزاری کرده اند

3. # ADS
    مجری تبلیغات
    فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
    آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
    آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
    آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
    آموزش فارسی Ableton Live 9
    آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
    آموزش فارسی Cubase Elements 7

آموزش فارسی protools 10
    آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
    آموزش فارسی Studio one استودیو وان
    آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
    آموزش فارسی Guitar Pro 6
    آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
    آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
    آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
    آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
    آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
    آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano

4. F-Li آواتار ها
    F-Li
    شماره کاربری
    26412
    مدیر بـازنشسته
    آذر /۱۳۹۱
    Mashhad
    1,954
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3668
    2,579
    سپاس از شما 4,437 بار در 1,782 پست
    Follows
    1
    Following
    0

بحث جالبی بود. چیز های جالبی یاد گرفتیم...
    خیلی وقته سایت نبودم. الان هم اومدم یه سر بزنم
    یه چیزی همیشه توی ذهن من بوده و هست و خواهد بود...
    کاری ندارم قبلا در چه سطحی کار موسیقی میکردم و الان در چه سطحی ام و چقدر اطلاعات موسیقیایی دارم یا چقدر بی سوادم
    ولی من با همین بی سواد خودم اینو درک میکنم که، کار خوب ساختن واقعا نه به علم کار داره، نه به اجرام آسمانی و کائنات و غیره و ذالک...
    چه بسا اسطوره های موسیقی کلاسیک چند صد سال پیش... حتی نصف ادراکیات تئوریایی امروزی ما رو هم نداشتن.
    علم برداشتی از تجربیات انسان هست که به صورت مکتوب درامده...
    کار خوب ساختن... نیاز به دریافت خوب داره... وقتی من نوعی نتونستم دریافت خوبی از اجتماعم داشته باشم، هیچوقت نمیتونم کار خوب بسازم. مثل همین که دریافت شما از الان نیست... از گذشته ای هست که واقعا رو به پایان هستش... استاد بنده حرف بسیار جالبی میزد... میگفت ما هارمونی فلانی رو میخونیم که بفهمیم در دویست سال پیش چی شده، فلانی که بعدش اومده میخونیم تا باز بفهمیم... دیگه اون کارها رو نکنیم!!! نه که بد باشه نه... ما بتونیم فراتر بریم و خلق کنیم... . ( ایشون در حال حاضر سخت مشغول تحقیق و تالیف در زمینه ددکافنیک هستند ، موسیقی ای که شاید از نظر قواعد کلاسیک حرام بنظر برسد ! )
    واقعا برای شنونده من چه اهمیتی داره از کدوم نوع کنترپوان استفاده کردم و یا حتی اونو زیر کانتوس نوشتم یا بالای اون یا موازی یا سری یا هر چیزی که هست !؟ بحث زیبایی شناسی جدا از تکنیک و قواعد هست...
    واقعا وقتی میشینیم نگاه میکنیم خطا هایی که در هارمونی یا کنترپوان هم نوشته شده صرفا برای زیبایی کار هست و نه چیز دیگری... هنر فقط خلق زیبایی ست. ( حتی کاری که یک کورد کنسونانس هم نداشته باشد)

من چندتا از اسطوره های دنیا رو مثال میزنم که بدون هیچگونه تئوری موسیقی خیلی زیاد انقدر بزرگ شدن و مردم دوستشان داشتن ( که اتفاقا سبک غیر مردمی هم کار کردند ) در حدی که کارهایشان کتاب شده و تدریس میشه...
    اسلش... ( گروه گانز ن روزز ) " ( که حتی در مصاحبه تلویزیونی نقاد موسیقی و محققی جلوش بهش گفت از فلان حرکتت در فلان کار که این نت رو اینطوری کردی وووو داشت حرف میزد که اسلش حرفشو قطع کرد و گفت: جناب مهندس ... من از حرفای شما هیچی سر در نمیارم... از مجری درخواست دارم، یه گیتار به من بدین لطفا... ) "
    دیوید گیلمور ( گروه پینک فلوید )
    گروهی که با یک ترک The Wall تونستند سیستم آموزشی یک کشور به عظمت انگلیس رو در هم بشکنند و اون رو بازسازی کنند...
    در مورد جیمی پیج اطلاع زیادی ندارم اما همینقدر میدونم که گروهLed zeppelin در ترک معروف Stairway to heaven برترین سولو گیتار الکتریک جهان رو ( که همچنان برترین هست با اینکه اینهمه کار اومده )
    روی سیکل ، لا مینور - سل ماژور - فا ماژور - سل ماژور زدن... اسم این سیکل رو هرچی دوست دارید بذارید. اسم سبک راک رو هم هرچی دوست دارید بذارید...
    ولی
    به نظر من، کار خوب ساختن، صرفا هزاران تئوری بازی و مدولاسیون و ... نمیخواد... کار خوب، یک هنرمند با گیرنده های قوی میخواد. همین...
    دوران بتهوون ها و موزارت ها و شوپن ها و باخ ها گذشته... هرچند با گذشت این همه زمان شاید سرود آله لویا هم خوشایند باشه اما ... چند آله لویا تولید شد؟ قطعا یکی... اون هم خلق شد... ! تمام!
    این ها رو نگفتم که منظورم این باشه تئوری خواندن بی فایده س ... نه
    این ها رو گفتم که موضع ما که اسم خودمون رو هنرمند میذاریم، مشخص باشه... کاری که ما انجام میدیم در وهله اول ، حس است نه علم... علمی که برای هنر تجویز میشه صرفا برای اتو کشیدن ، و درست کار کردن هست ، در هر هنری علم های زیادی نشسته، اما تمامی علوم هنری ، در مقابل احساسات هنرمند ، هیچ بزرگی ای از خود ندارند.
    مصداق این که شما بهترین پارت نویس جهان و همچنین آهنگساز ... تا زمانی که درون شما خلق شده و بر روی کاغذ باشد، به درد هیچ احدی نخواهد خورد حتی یک آهنگساز دیگر.

با کمال احترامی که برای هنر سالم شما آقای تهرانی دارم، با نظرات دوستان ، کاملا موافق هستم .
    بعنوان یک بی سواد، نظر من رو ببینید و قضاوت کنید .

تعداد کل آرای این پست : 4
    تعداد آرای مثبت : 3
    #12 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 04:01

5. 3 کاربر زیر از F-Li برای این پست سپاسگزاری کرده اند

6. alone_composer آواتار ها
    alone_composer
    شماره کاربری
    101381
    هنــرمنـد انجمن
    خرداد /۱۳۹۴
    107
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی257
    123
    سپاس از شما 345 بار در 91 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Li تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    کاری ندارم قبلا در چه سطحی کار موسیقی میکردم و الان در چه سطحی ام و چقدر اطلاعات موسیقیایی دارم یا چقدر بی سوادم
    ولی من با همین بی سواد خودم اینو درک میکنم که، کار خوب ساختن واقعا نه به علم کار داره، نه به اجرام آسمانی و کائنات و غیره و ذالک...
    چه بسا اسطوره های موسیقی کلاسیک چند صد سال پیش... حتی نصف ادراکیات تئوریایی امروزی ما رو هم نداشتن.
    کار خوب ساختن... نیاز به دریافت خوب داره... وقتی من نوعی نتونستم دریافت خوبی از اجتماعم داشته باشم، هیچوقت نمیتونم کار خوب بسازم. مثل همین که دریافت شما از الان نیست... از گذشته ای هست که واقعا رو به پایان هستش... استاد بنده حرف بسیار جالبی میزد... میگفت ما هارمونی فلانی رو میخونیم که بفهمیم در دویست سال پیش چی شده، فلانی که بعدش اومده میخونیم تا باز بفهمیم... دیگه اون کارها رو نکنیم!!! نه که بد باشه نه... ما بتونیم فراتر بریم و خلق کنیم... . ( ایشون در حال حاضر سخت مشغول تحقیق و تالیف در زمینه ددکافنیک هستند ، موسیقی ای که شاید از نظر قواعد کلاسیک حرام بنظر برسد ! )
    واقعا برای شنونده من چه اهمیتی داره از کدوم نوع کنترپوان استفاده کردم و یا حتی اونو زیر کانتوس نوشتم یا بالای اون یا موازی یا سری یا هر چیزی که هست !؟ بحث زیبایی شناسی جدا از تکنیک و قواعد هست...
    واقعا وقتی میشینیم نگاه میکنیم خطا هایی که در هارمونی یا کنترپوان هم نوشته شده صرفا برای زیبایی کار هست و نه چیز دیگری... هنر فقط خلق زیبایی ست. ( حتی کاری که یک کورد کنسونانس هم نداشته باشد)

من چندتا از اسطوره های دنیا رو مثال میزنم که بدون هیچگونه تئوری موسیقی خیلی زیاد انقدر بزرگ شدن و مردم دوستشان داشتن ( که اتفاقا سبک غیر مردمی هم کار کردند ) در حدی که کارهایشان کتاب شده و تدریس میشه...
    اسلش... ( گروه گانز ن روزز ) " ( که حتی در مصاحبه تلویزیونی نقاد موسیقی و محققی جلوش بهش گفت از فلان حرکتت در فلان کار که این نت رو اینطوری کردی وووو داشت حرف میزد که اسلش حرفشو قطع کرد و گفت: جناب مهندس ... من از حرفای شما هیچی سر در نمیارم... از مجری درخواست دارم، یه گیتار به من بدین لطفا... ) "
    گروهی که با یک ترک The Wall تونستند سیستم آموزشی یک کشور به عظمت انگلیس رو در هم بشکنند و اون رو بازسازی کنند...
    در مورد جیمی پیج اطلاع زیادی ندارم اما همینقدر میدونم که گروهLed zeppelin در ترک معروف Stairway to heaven برترین سولو گیتار الکتریک جهان رو ( که همچنان برترین هست با اینکه اینهمه کار اومده )
    روی سیکل ، لا مینور - سل ماژور - فا ماژور - سل ماژور زدن... اسم این سیکل رو هرچی دوست دارید بذارید. اسم سبک راک رو هم هرچی دوست دارید بذارید...
    ولی
    به نظر من، کار خوب ساختن، صرفا هزاران تئوری بازی و مدولاسیون و ... نمیخواد... کار خوب، یک هنرمند با گیرنده های قوی میخواد. همین...
    دوران بتهوون ها و موزارت ها و شوپن ها و باخ ها گذشته... هرچند با گذشت این همه زمان شاید سرود آله لویا هم خوشایند باشه اما ... چند آله لویا تولید شد؟ قطعا یکی... اون هم خلق شد... ! تمام!
    این ها رو گفتم که موضع ما که اسم خودمون رو هنرمند میذاریم، مشخص باشه... کاری که ما انجام میدیم در وهله اول ، حس است نه علم... علمی که برای هنر تجویز میشه صرفا برای اتو کشیدن ، و درست کار کردن هست ، در هر هنری علم های زیادی نشسته، اما تمامی علوم هنری ، در مقابل احساسات هنرمند ، هیچ بزرگی ای از خود ندارند.
    مصداق این که شما بهترین پارت نویس جهان و همچنین آهنگساز ... تا زمانی که درون شما خلق شده و بر روی کاغذ باشد، به درد هیچ احدی نخواهد خورد حتی یک آهنگساز دیگر.

با کمال احترامی که برای هنر سالم شما آقای تهرانی دارم، با نظرات دوستان ، کاملا موافق هستم .
    درود

این همه بحث کردید و هیچ یک کوچکترین کلامی در مورد خود اثر نگفتید.... واقعا متاسفم که در جامعه ای زندگی می کنم که این طور آسیب رساندن به روان و روح یک هنرمند کوچک و خسته برای همکارانش لذت بخش و جذاب است.... بسیار جای تاسف و تاثر دارد. باز هم همان اشتباه رایج که صدها بار پاسخ گفته ام: نظر "سلیقه ای" شما در مورد خوب یا بد بودن یک اثر بسیار محترم است اما به هیچ عنوان دلیل نمی شود ه نظر "سلیقه ای شما" نظر دیگران نیز باشد. چرا موضوع به این سادگی را درک نمی کنند دوستان؟ شما از موضع چه کسی دارید صحبت می کنید؟ می گویید هنرمند باید هنرش برای مخاطب جذاب باشد! بسیار هم عالی شما نهایتا می توانید بگویید هنر من برای "شما" جذاب نبوده! همین! حق ندارید نظرتان را به اجتماع تعمیم بدهید و بگویید هنر شما برای "هیچ کس" جذاب نیست چون من خوشم نیامده! شما چطور چنین قضاوتی می کنید؟ چه جایگاهی دارید؟ ببخشید شما کی هستید؟ جامعه شناسید؟ نماد مردم کل جهانید؟ نماد مردم کل ایرانید؟ چه کسی هستید؟ چه کسی؟

من نیازی به تغییر سبک کارهایم نمی بینم چراکه موسیقی را برای دل خودم می سازم نه برای هارمونی و کنترپوان پیچیده نه برای خوش آمد قشر جوان موسیخ سیخی! برای دل خودم. بحث کنترپوان و هارمونی هم که از لابه لای صحبت من بریده و تحریف شده آوردید ربطی به این موضوع ندارد دوست دیگرمان گفتند: موسیقی هم مثل ماشین (!!) پیشرفت کرده من در جواب ایشان مثال نقضی آوردم که نشان دهم قیاس ایشان غلط بوده هیچ رطی به حرف شما در مورد کنترپوان و هارمونی و کانتوس فیرموس و بیسوادی و باسوادی شما (!) نداشت.
    دوستان مثالهای جالب و اما دقیقا غلطی از موسیقی پاپ می زنند که اتفاقا تا حالا خلاف حرفشان بارها ثابت شده: می گویند هنرمندانی که بروز بودند ماندند! خوب بیایید نگاهی در همین حوالی به این حرف به شدت غلط بیاندازیم: خانم گوگوش تا وقتی در ایران بودند اسطوره بودند ازر وقتی رفتند و با مهرداد آسمانی و دوستان دیگر همکاری کردند حتی عام ترین مردم نیز از کارهای ایشان انتقاد می کردند و می گفتند خودش را خراب کرد. الان که ایشان مثلا به روز شدند چقدر طرفدار دارند؟ (فارغ از بحث حاشیه ها و تلویزیون ها و مسابقات آکادمی و ...) چقدر "کار ایشان" افت کرده؟ چرا هنوز هم مردم همان کارهای 50 سال پیش ایشان را می خواهند؟ باز هم بگویم؟ بسیار خوب! آقای ابی. آیا تا بحال کنسرت ایشان رفته اید؟ چه کسی (حتی از نسل جوان جوان) در کنسرت از ایشان می خواهد تا کار "خدا با ما نشسته چای می نوشه" را بخواند؟ یا کار "جهان بینی" ؟؟؟ چرا همه از ایشان درخواست اجرای همان کارهای به قول شما قدیمی را دارند؟ باز هم مثال بزنم؟ چشم! آقای ستار در قبل از انقلاب جزو معروف ترین و مطرح ترین خوانندگان بودند از داریوش هم بیشتر طرفدار داشتند. چرا انقدر افت کردند؟ من به شما می گویم: چون می خواستند به روز باشند. زمانی که در لوس آنجلس آهنگ های شش و هشت و رقص و بشکن و قر بده "مد" بود ایشان هم تصمیم گرفتند به همان سمت بروند. خوب رفتند نتیجه چه شد؟ الان چقدر طرفدار دارند؟ چقدر از طرفداران قبلی ایشان (از جمله پدر خود من) بعد از تغییر رویه ی ایشان ریزش کردند؟ باز هم مثال بزنم یا کافیست؟ بسیار خوب مثال دیگر از خوانندگان داخلی می زنم این بار آقای محمد اصفهانی را به یاد دارید؟ ایشان زمانی که شروع کردند جزو مطرح ترین ها بودند چه شد که اکنون آنقدر طرفدار ندارند؟ من به شما می گویم دو آلبوم آخر ایشان را گوش کنید! به قول معروف آمدند امروزی باشند! تکنو ترنس به قول عوام (گوپ دیس پوپ دیس!!) خوب نتیجه چه شد؟ الان امروزی شدند؟ الان خیلی معروف تر شدند؟ الان دیگر نسل جوان عاشق ایشان هستند؟ چرا نمی خواهید بپذیرید که فارغ از هارمونی و کنترپوان و تکنیک و تاکتیک و ...هنرمندیک انسان هست و هر انسان یک اثر انگشت و یک دست خط دارد. من خودم هستم! خوب یا بد منزوی یا اجتماعی من همین هستم. می توانم در همین راستایی که هستم کارهای متنوعی انجام بدهم اما من خودم هستم اگر با این نوع موسیقی مشکل دارید بسیار خوب خیلی ساده هست می توانید بگویید دوستش ندارم! اگر از نظر علمی ایرادی دارد بسیار بسیار عالی نقدش کنید اگر من در مورد این نقد کوچکترین حرف اضافه ای زدم لعنت هر دو دنیا بر من! اما شما به عنوان مخاطب هنرمند و هنر دوست در جایگاهی نیستید که به جای همه ی مردم یک جامعه نظر بدهید و بگویید سلیقه ی مردم این نیست! شما می توانید بگویید سلیقه ی من این نیست همین! تا وقتی ما یاد نگیریم که حوزه ی سلیقه ی شخصی خودمان را از جامعه جدا کنیم مشکلاتمان حل نمی شود. امثال شما دوستان می روند در شوراهای شعر و موسیقی و با همین نظرات سلیقه ای کارهای دیگران را رد یا تایید می کنند و همین شده وضع موسیقی ما و سینمای ما...
    در ضمن با احترام فراوان اما استاد شما یا اشتباه فرموده اند یا شما دارید حرف ایشان را ناقص نقل قول می کنید. قوانین علم موسیقی از ابرها که نیامده اند معجزات الاهی هم نیستند دوست عزیز! این قوانین حاصل تجربه های انسان ها در طی قرن های متمادی آزمون و خطا هستند نه تقدسی دارند و نه تعصبی دارند و نه رعایتشان افتخار و نشانه ی سواد است شما هم اگر سالها از صفر بنشینید و با اصوات کار کنید بالاخره به همین قوانین "پی خواهید برد" نه کسی اینها را اختراع کرده و نه از خودش درآورده که خودی نشان بدهد! خیر! این قوانین در طبیعت هم هستند مثل قانون جاذبه ی زمین. قانون جاذبه ی زمین چقدر بدیهی است؟ همانقدر هم قوانین فیزیک صوت بدیهی هستند. حال در سبک ددکافونیک و سریالیزم این قوانین به شکل دیگری تعریف می شوند اما چیزی که ناخوشایند و بدصداست به دلخواه ما خوش صدا نمی شود و بالعکس.

خلاصه ی کلام اینکه بسیار متاسفم شدم از قرار دادن اثرم که مثل فرزندم بود در این سایت و بیش از این نیز دیگر مزاحم دوستان نخواهم شد.

فقط بدانید که با آخرین رگ های حیات و زندگی من بازی کردید و من به شما به چشم خانواده ی هنری ام نگاه می کردم (اشتباه می کردم).

خوش باشید و موفق...

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2
    #13 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 11:53

7. 2 کاربر زیر از alone_composer برای این پست سپاسگزاری کرده اند

8. alone_composer آواتار ها
    alone_composer
    شماره کاربری
    101381
    هنــرمنـد انجمن
    خرداد /۱۳۹۴
    107
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی257
    123
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط F-Li تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

ولی

درود

این همه بحث کردید و هیچ یک کوچکترین کلامی در مورد خود اثر نگفتید.... واقعا متاسفم که در جامعه ای زندگی می کنم که این طور آسیب رساندن به روان و روح یک هنرمند کوچک و خسته برای همکارانش لذت بخش و جذاب است.... بسیار جای تاسف و تاثر دارد. باز هم همان اشتباه رایج که صدها بار پاسخ گفته ام: نظر "سلیقه ای" شما در مورد خوب یا بد بودن یک اثر بسیار محترم است اما به هیچ عنوان دلیل نمی شود ه نظر "سلیقه ای شما" نظر دیگران نیز باشد. چرا موضوع به این سادگی را درک نمی کنند دوستان؟ شما از موضع چه کسی دارید صحبت می کنید؟ می گویید هنرمند باید هنرش برای مخاطب جذاب باشد! بسیار هم عالی شما نهایتا می توانید بگویید هنر من برای "شما" جذاب نبوده! همین! حق ندارید نظرتان را به اجتماع تعمیم بدهید و بگویید هنر شما برای "هیچ کس" جذاب نیست چون من خوشم نیامده! شما چطور چنین قضاوتی می کنید؟ چه جایگاهی دارید؟ ببخشید شما کی هستید؟ جامعه شناسید؟ نماد مردم کل جهانید؟ نماد مردم کل ایرانید؟ چه کسی هستید؟ چه کسی؟

من نیازی به تغییر سبک کارهایم نمی بینم چراکه موسیقی را برای دل خودم می سازم نه برای هارمونی و کنترپوان پیچیده نه برای خوش آمد قشر جوان موسیخ سیخی! برای دل خودم. بحث کنترپوان و هارمونی هم که از لابه لای صحبت من بریده و تحریف شده آوردید ربطی به این موضوع ندارد دوست دیگرمان گفتند: موسیقی هم مثل ماشین (!!) پیشرفت کرده من در جواب ایشان مثال نقضی آوردم که نشان دهم قیاس ایشان غلط بوده هیچ رطی به حرف شما در مورد کنترپوان و هارمونی و کانتوس فیرموس و بیسوادی و باسوادی شما (!) نداشت.
    دوستان مثالهای جالب و اما دقیقا غلطی از موسیقی پاپ می زنند که اتفاقا تا حالا خلاف حرفشان بارها ثابت شده: می گویند هنرمندانی که بروز بودند ماندند! خوب بیایید نگاهی در همین حوالی به این حرف به شدت غلط بیاندازیم: خانم گوگوش تا وقتی در ایران بودند اسطوره بودند ازر وقتی رفتند و با مهرداد آسمانی و دوستان دیگر همکاری کردند حتی عام ترین مردم نیز از کارهای ایشان انتقاد می کردند و می گفتند خودش را خراب کرد. الان که ایشان مثلا به روز شدند چقدر طرفدار دارند؟ (فارغ از بحث حاشیه ها و تلویزیون ها و مسابقات آکادمی و ...) چقدر "کار ایشان" افت کرده؟ چرا هنوز هم مردم همان کارهای 50 سال پیش ایشان را می خواهند؟ باز هم بگویم؟ بسیار خوب! آقای ابی. آیا تا بحال کنسرت ایشان رفته اید؟ چه کسی (حتی از نسل جوان جوان) در کنسرت از ایشان می خواهد تا کار "خدا با ما نشسته چای می نوشه" را بخواند؟ یا کار "جهان بینی" ؟؟؟ چرا همه از ایشان درخواست اجرای همان کارهای به قول شما قدیمی را دارند؟ باز هم مثال بزنم؟ چشم! آقای ستار در قبل از انقلاب جزو معروف ترین و مطرح ترین خوانندگان بودند از داریوش هم بیشتر طرفدار داشتند. چرا انقدر افت کردند؟ من به شما می گویم: چون می خواستند به روز باشند. زمانی که در لوس آنجلس آهنگ های شش و هشت و رقص و بشکن و قر بده "مد" بود ایشان هم تصمیم گرفتند به همان سمت بروند. خوب رفتند نتیجه چه شد؟ الان چقدر طرفدار دارند؟ چقدر از طرفداران قبلی ایشان (از جمله پدر خود من) بعد از تغییر رویه ی ایشان ریزش کردند؟ باز هم مثال بزنم یا کافیست؟ بسیار خوب مثال دیگر از خوانندگان داخلی می زنم این بار آقای محمد اصفهانی را به یاد دارید؟ ایشان زمانی که شروع کردند جزو مطرح ترین ها بودند چه شد که اکنون آنقدر طرفدار ندارند؟ من به شما می گویم دو آلبوم آخر ایشان را گوش کنید! به قول معروف آمدند امروزی باشند! تکنو ترنس به قول عوام (گوپ دیس پوپ دیس!!) خوب نتیجه چه شد؟ الان امروزی شدند؟ الان خیلی معروف تر شدند؟ الان دیگر نسل جوان عاشق ایشان هستند؟ چرا نمی خواهید بپذیرید که فارغ از هارمونی و کنترپوان و تکنیک و تاکتیک و ...هنرمندیک انسان هست و هر انسان یک اثر انگشت و یک دست خط دارد. من خودم هستم! خوب یا بد منزوی یا اجتماعی من همین هستم. می توانم در همین راستایی که هستم کارهای متنوعی انجام بدهم اما من خودم هستم اگر با این نوع موسیقی مشکل دارید بسیار خوب خیلی ساده هست می توانید بگویید دوستش ندارم! اگر از نظر علمی ایرادی دارد بسیار بسیار عالی نقدش کنید اگر من در مورد این نقد کوچکترین حرف اضافه ای زدم لعنت هر دو دنیا بر من! اما شما به عنوان مخاطب هنرمند و هنر دوست در جایگاهی نیستید که به جای همه ی مردم یک جامعه نظر بدهید و بگویید سلیقه ی مردم این نیست! شما می توانید بگویید سلیقه ی من این نیست همین! تا وقتی ما یاد نگیریم که حوزه ی سلیقه ی شخصی خودمان را از جامعه جدا کنیم مشکلاتمان حل نمی شود. امثال شما دوستان می روند در شوراهای شعر و موسیقی و با همین نظرات سلیقه ای کارهای دیگران را رد یا تایید می کنند و همین شده وضع موسیقی ما و سینمای ما...
    در ضمن با احترام فراوان اما استاد شما یا اشتباه فرموده اند یا شما دارید حرف ایشان را ناقص نقل قول می کنید. قوانین علم موسیقی از ابرها که نیامده اند معجزات الاهی هم نیستند دوست عزیز! این قوانین حاصل تجربه های انسان ها در طی قرن های متمادی آزمون و خطا هستند نه تقدسی دارند و نه تعصبی دارند و نه رعایتشان افتخار و نشانه ی سواد است شما هم اگر سالها از صفر بنشینید و با اصوات کار کنید بالاخره به همین قوانین "پی خواهید برد" نه کسی اینها را اختراع کرده و نه از خودش درآورده که خودی نشان بدهد! خیر! این قوانین در طبیعت هم هستند مثل قانون جاذبه ی زمین. قانون جاذبه ی زمین چقدر بدیهی است؟ همانقدر هم قوانین فیزیک صوت بدیهی هستند. حال در سبک ددکافونیک و سریالیزم این قوانین به شکل دیگری تعریف می شوند اما چیزی که ناخوشایند و بدصداست به دلخواه ما خوش صدا نمی شود و بالعکس.

خلاصه ی کلام اینکه بسیار متاسفم شدم از قرار دادن اثرم که مثل فرزندم بود در این سایت و بیش از این نیز دیگر مزاحم دوستان نخواهم شد.

فقط بدانید که با آخرین رگ های حیات و زندگی من بازی کردید و من به شما به چشم خانواده ی هنری ام نگاه می کردم (اشتباه می کردم).

خوش باشید و موفق...

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1
    #14 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 11:53

9. 2 کاربر زیر از alone_composer برای این پست سپاسگزاری کرده اند

10. blacky آواتار ها
    blacky
    شماره کاربری
    36914
    مدیـر ارشـد سایت
    فروردین /۱۳۹۲
    mazandaran
    2,266
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی4653
    8,315
    سپاس از شما 6,939 بار در 2,377 پست
    Follows
    5
    Following
    0

اقای تهرانی عزیز
    چرا ناراحت شدید کسی چیزی نگفت
    نظره چندی از دوستان حالا چه درست چه غلط
    بحث همینه
    میشه خیلی راحت تر و دوستانه تر این بحث رو ادامه داد که نتیجه ای ازش بیاد بیرون
    .............
    باز هم می گم کار شما خیلی خوبه
    ولی امتحان سبک های دیگه چه ضرری داره حتی برای یک بار
    ...........
    گوگوش و ابی و .... به اون سبک قدیمشون شناخته شدند واسه همین مردم انتظار همون اهنگ ها رو دارن
    هرچند ...
    ....اهنگ های البوم ایجاز بد بودند ؟!!!!
    بابک سعیدی و علیرضا افکاری تو اون البوم سبکی متفاوت از اثار قدیم گوگوش ارائه دادند
    ............
    خودم رو مثال می زنم
    من رو هنوز مردم به واسطه ی سبکم نمی شناسند
    و وقتی نشناسند طبیعتا انتظار یه سبک خاص و همیشگی رو ندارن
    حرف شما وقتی مصداق پیدا می کنه که من عنوان هنرمند مردمی با سبکی خاص شناخته بشم و مردم اون رو بپذیرند
    بعد احتمال اینکه تغییر سبک بدم و مردم نپسندن هست
    ولی باز هم میگم ریسک کردن یه امر ضروری تو هر حرفه ایه

..........
    حتی اگه تغییر سبک جواب نده امتحانش ضرر نداره
    اصلا مگه هنر و دانش و هر چیزه دیگه بدون ریسک زنده می مونه ؟!!
    همیشه این ریسک و امتحان روش های مختلفه که داره مسیر هر کار و حرفه ای رو باز می کنه
    .........
    باز هم میگم شما تو سبک مورد علاقتون بسیار خوب کار کردید
    و این هیچ تضادی با اینکه سبک جدیدی رو حتی به صورت تست و ماکت کار کنید نداره
    .......
    ازبنده و دوستان ناراحت نشید

#15 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 12:21

11. 2 کاربر زیر از blacky برای این پست سپاسگزاری کرده اند

12. alone_composer آواتار ها
    alone_composer
    شماره کاربری
    101381
    هنــرمنـد انجمن
    خرداد /۱۳۹۴
    107
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی257
    123
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط blacky تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    اقای تهرانی عزیز
    چرا ناراحت شدید کسی چیزی نگفت
    نظره چندی از دوستان حالا چه درست چه غلط
    بحث همینه
    میشه خیلی راحت تر و دوستانه تر این بحث رو ادامه داد که نتیجه ای ازش بیاد بیرون
    .............
    باز هم می گم کار شما خیلی خوبه
    ولی امتحان سبک های دیگه چه ضرری داره حتی برای یک بار
    ...........
    گوگوش و ابی و .... به اون سبک قدیمشون شناخته شدند واسه همین مردم انتظار همون اهنگ ها رو دارن
    هرچند ...
    ....اهنگ های البوم ایجاز بد بودند ؟!!!!
    بابک سعیدی و علیرضا افکاری تو اون البوم سبکی متفاوت از اثار قدیم گوگوش ارائه دادند
    ............
    خودم رو مثال می زنم
    من رو هنوز مردم به واسطه ی سبکم نمی شناسند
    و وقتی نشناسند طبیعتا انتظار یه سبک خاص و همیشگی رو ندارن
    حرف شما وقتی مصداق پیدا می کنه که من عنوان هنرمند مردمی با سبکی خاص شناخته بشم و مردم اون رو بپذیرند
    بعد احتمال اینکه تغییر سبک بدم و مردم نپسندن هست
    ولی باز هم میگم ریسک کردن یه امر ضروری تو هر حرفه ایه

..........
    حتی اگه تغییر سبک جواب نده امتحانش ضرر نداره
    اصلا مگه هنر و دانش و هر چیزه دیگه بدون ریسک زنده می مونه ؟!!
    همیشه این ریسک و امتحان روش های مختلفه که داره مسیر هر کار و حرفه ای رو باز می کنه
    .........
    باز هم میگم شما تو سبک مورد علاقتون بسیار خوب کار کردید
    و این هیچ تضادی با اینکه سبک جدیدی رو حتی به صورت تست و ماکت کار کنید نداره
    .......
    ازبنده و دوستان ناراحت نشید
    درود بر شما

اون دوست دیگرمان به طور کاملا مغرضانه نوشتند: کار شما آقای تهرانی و صدای شما اصلا در سطح کارهای هنرمندان قدیمی نیست و صدایتان مو به تن (آدم) سیخ نمی کند و ... در نهایت هم وقتی با کامیون از روی بنده و کل بیست سال فعالیت هنری ام رد شدند نوشتند: امیدوارم ناراحت نشوید و شما زیر همان پست تشکر کردید. کدام را باور کنم دوست خوبم؟ کدام را؟ این که در سبک خودم خوب کار کردم و شما از صدایم تعریف کرده بودید را باور کنم یا تشکر و امتیاز شما به این حرف را: "نه صدای شما در حد و اندازه ای است که مثل خوانندگان قدیمی مو به تن آدم سیخ کنه" کدام واقعی است؟ به من بگویید کدام واقعی است؟ کدام را قبول دارید؟ دیگر مهم نیست... بیست و یک سال دوستانه بحث کردم همین جناب آرتین را در مورد آثارشان قبلا بسیار دوستانه تشویق کردم و به خیال خام خودم فکر می کردم از محبت خارها گل می شوند! دوست خوبم. من خوب یا بد گیرا یا نه رنگ کاری ام همین است اگر با همین رنگ کاری و رنگ صدایی که بلد هستم شناخته و صاحب سبک شوم که خوب عالی است اگر نه هم خوب تلاشم را کرده ام. تمام خوانندگان و موزیسین های موفق در هر نقطه ای از جهان کار دل خواهشان را انجام می دهند و چون عاشق آن کار بوده اند نه برایشان دردسری داشته و نه مشکل آفرین بوده. قوانین آکوستیک و فیزیک صوت که پایه ی قوانین هارمونی و کنترپوان و حتی ارکستراسیون و سازبندی هستند فقط چهارچوب ها و اصول را تعریف می کنند اثر انگشت و ذات هنرمند ربطی به این اصول ندارد که دوستان دیگر سفسطه می کنند. می شود موسیقی الکترونیک نوشت با رعایت قوانین موسیقی می شود هم موسیقی ارکسترال ساخت با می دی کنترلر و سمپل و بدون علم و دانش! هیچ تعصبی روی هیچ سبک و موسیقی درست نیست. موسیقی قط دو حالت دارد: موسیقی خوب و درست و موسیقی بد! همین می خواهد سنتی باشد یا راک! اشتباه شما این است که فکر می کنید من روی سبکی خاص تعصب دارم! نه دوست عزیز! نه! من به این مدل موسیقی علاقه دارم و این را بلد هستم همین! من به خودم اجازه نمی دهم وارد حیطه ای شوم که تخصص و بدتر حتی علاقه ای به آن ندارم! موسیقی الکترونیک اگر بخواهد درست اجرا شود تخصص بسیار بسیار زیادی نیاز خواهد داشت در دانشگاههای جهان شما بهتر از من می دانید که اصلا یک رشته ی بزرگ است. بعد مساله اینجاست که من علاقه ای هم به آن ندارم من برای دل خودم موسیقی می سازم در چهارچوبهای علمی که فراگرفته ام اینجا نه غروری هست نه تعصبی نه خودخواهی نه ادعای بیسوادی و نه سواد! من به علاقه ام می پردازم به ذائقه ام می پردازم. مشکل من فقط یک چیز است: می خواهم کارم منتشر شود! همین! نه می خواهم به شهرت برسم نه می خواهم ادعا کنم که مردم همه باید بیایند و کارم را بشنوند و نه هیچ چیز دیگر فقط و فقط مثل هر هنرمندی می خواهم فرزندانم و آثارم را برای هم وطنانم منتشر سازم. حال بعد از این انتشار ممکن است 1 نفر در کل ایران دوستدار صدای من باشد. طبیعتا شما که با حرف جناب آرتین موافقید از صدای من بیزار خواهید بود و مو به تنان سیخ نخواهد شد! بسیار خوب من که جلوی شما را نگرفته ام می توانید هر موسیقی دوست دارید بسازید بخوانید و گوش کنید... ولی وقتی اجازه ی انتشار به آثارم داده نمی شود این اسمش ظلم است. حرف من همین است.

#16 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 13:11

13. 3 کاربر زیر از alone_composer برای این پست سپاسگزاری کرده اند

14. artinviolin آواتار ها
    artinviolin
    شماره کاربری
    78187
    کاربر پیـشرفته
    شهریور /۱۳۹۳
    1,158
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی517
    1,113
    سپاس از شما 720 بار در 435 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    درود بر شما

اون دوست دیگرمان به طور کاملا مغرضانه نوشتند: کار شما آقای تهرانی و صدای شما اصلا در سطح کارهای هنرمندان قدیمی نیست و صدایتان مو به تن (آدم) سیخ نمی کند و ... در نهایت هم وقتی با کامیون از روی بنده و کل بیست سال فعالیت هنری ام رد شدند نوشتند: امیدوارم ناراحت نشوید و شما زیر همان پست تشکر کردید. کدام را باور کنم دوست خوبم؟ کدام را؟ این که در سبک خودم خوب کار کردم و شما از صدایم تعریف کرده بودید را باور کنم یا تشکر و امتیاز شما به این حرف را: "نه صدای شما در حد و اندازه ای است که مثل خوانندگان قدیمی مو به تن آدم سیخ کنه" کدام واقعی است؟ به من بگویید کدام واقعی است؟ کدام را قبول دارید؟ دیگر مهم نیست... بیست و یک سال دوستانه بحث کردم همین جناب آرتین را در مورد آثارشان قبلا بسیار دوستانه تشویق کردم و به خیال خام خودم فکر می کردم از محبت خارها گل می شوند! دوست خوبم. من خوب یا بد گیرا یا نه رنگ کاری ام همین است اگر با همین رنگ کاری و رنگ صدایی که بلد هستم شناخته و صاحب سبک شوم که خوب عالی است اگر نه هم خوب تلاشم را کرده ام. تمام خوانندگان و موزیسین های موفق در هر نقطه ای از جهان کار دل خواهشان را انجام می دهند و چون عاشق آن کار بوده اند نه برایشان دردسری داشته و نه مشکل آفرین بوده. قوانین آکوستیک و فیزیک صوت که پایه ی قوانین هارمونی و کنترپوان و حتی ارکستراسیون و سازبندی هستند فقط چهارچوب ها و اصول را تعریف می کنند اثر انگشت و ذات هنرمند ربطی به این اصول ندارد که دوستان دیگر سفسطه می کنند. می شود موسیقی الکترونیک نوشت با رعایت قوانین موسیقی می شود هم موسیقی ارکسترال ساخت با می دی کنترلر و سمپل و بدون علم و دانش! هیچ تعصبی روی هیچ سبک و موسیقی درست نیست. موسیقی قط دو حالت دارد: موسیقی خوب و درست و موسیقی بد! همین می خواهد سنتی باشد یا راک! اشتباه شما این است که فکر می کنید من روی سبکی خاص تعصب دارم! نه دوست عزیز! نه! من به این مدل موسیقی علاقه دارم و این را بلد هستم همین! من به خودم اجازه نمی دهم وارد حیطه ای شوم که تخصص و بدتر حتی علاقه ای به آن ندارم! موسیقی الکترونیک اگر بخواهد درست اجرا شود تخصص بسیار بسیار زیادی نیاز خواهد داشت در دانشگاههای جهان شما بهتر از من می دانید که اصلا یک رشته ی بزرگ است. بعد مساله اینجاست که من علاقه ای هم به آن ندارم من برای دل خودم موسیقی می سازم در چهارچوبهای علمی که فراگرفته ام اینجا نه غروری هست نه تعصبی نه خودخواهی نه ادعای بیسوادی و نه سواد! من به علاقه ام می پردازم به ذائقه ام می پردازم. مشکل من فقط یک چیز است: می خواهم کارم منتشر شود! همین! نه می خواهم به شهرت برسم نه می خواهم ادعا کنم که مردم همه باید بیایند و کارم را بشنوند و نه هیچ چیز دیگر فقط و فقط مثل هر هنرمندی می خواهم فرزندانم و آثارم را برای هم وطنانم منتشر سازم. حال بعد از این انتشار ممکن است 1 نفر در کل ایران دوستدار صدای من باشد. طبیعتا شما که با حرف جناب آرتین موافقید از صدای من بیزار خواهید بود و مو به تنان سیخ نخواهد شد! بسیار خوب من که جلوی شما را نگرفته ام می توانید هر موسیقی دوست دارید بسازید بخوانید و گوش کنید... ولی وقتی اجازه ی انتشار به آثارم داده نمی شود این اسمش ظلم است. حرف من همین است.
    بنده قصد داشتم دیگر هیچ پستی در تایپیک شما نزنم به چند دلیل
    اول اینکه صحبت کردن با امسال شما بی فایدس به قدری غرور دارید که پذیرش کوچکترین ایراد که ن حتی راهنمایی رو هم از طرف دیگران ندارید و زود جبهه میگیرید و دشمنان فرضی میسازید
    دوم اینکه من یا بقیه دوستان کلی وقت گذاشتیم کلی تایپ کردیم در تایپیک شما حال چه از دید شما مثبت و چ منفی اما به هرحال در وضعیتی که توی این انجمن دیگه کسی حال سر زدن به تایپیک دیگران و نداره ما کلی واسه شما وقت گذاشتیم بعد به جای تشکر به بنده منفی دادید البته اصلا اهمیتی نداره به تجربه شخصیم در مورد امسال شما اضافه شد
    سوم اینکه ظاهرا دروغ رو هم چاشنی کارتون میکنید و مظلومیت به خود میگیرید تا دیگران و با خود همسو کنید شما کجا توی تایپیک های من من رو تشویق دوستانه کردید؟؟؟؟؟؟
    بنده کلا 2الی3 تا کار توی انجمن دارم الان کنجکاو شدم از حرف شما باز چک کردم ک مطمئن بشم شما حتی پست تشکر هم زیره کارهای من ندارید چطور به عنوان یه هنرمند به خود اجازه میدید دروغ بگید؟؟؟ هرچند اون هم ذره ای برای من مهم نیست فقط خاستم بدونید ک حواسمون هست
    بیست سال موسیقی کار کردید یعنی تقرییبا از خیلی خواننده های مطرح الان با ثابقه ترید دلیل موفق نشدنتون و برید پیدا کنید
    اگر هم به قول خودتون واسه دل خودتون کار میکنید دیگه دلیلی نداره دیگران حتما از کار شما خوششون بیاد چرا اینقدر بهتون بر خورده که این عزیزان ازتون ایراد گرفتند
    همون اول باید میگفتید من واسه دل خودم میسازم ما هم همه میگفتیم دمت گرم خیلی عالیه اما تناقص در حرفها و رفتار شما موج میزنه
    این دوباره که میفرمایید امسال ماها در شورا نشستنه اند و به امسال شما ظلم میکنند اتفاقا برعکس به نظرم امسال شماها اونجا با افکار پوسیده ای نشسته اند که تحمل هیچ چیز غیر از حرف خودشون رو ندارند مثل شماها اگر قدرت سیاسی داشته باشد پوست از کله مخالف میکنند و هزاران انگ هم نصیبشون میکنند
    اخه برادر من یه کاری گذاشتی منو مهرزاد هم نظری دادیم مرتضی بنده خدا هم تشکر کرد شاید نه از متن بلکه از وقتی که ما گذاشتیم بعد شما واسه خودت قصه و داستان ساختی و اینکه کی تو جبهه کیه هست و کی نیست عجبا......
    عزیز من مشک ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید
    کار شما اگر خوب باشه نظره ماها در یک انجمنی که امروزه اماره بازدید کنندگانش انگشت شمار شده تاثیری روش نداره برو ببین چندنفر اصلا گوش داده کارتو... ببینم اصلا چندنفر این پستهای طولانی رو خونده.... دلیلی نداره اینقدر بخاطر دوتا پست مخالف به خودتون فشار عصبی بیارید
    اتفاقا باید رک گفت
    صدا و سبک کار شما نهایتا در خوشبینانه ترین حالت با ارفاق منو یاده خواننده ای به اسم شاهکار میندازه
    خب حالا من حرف نا حقی گفتم که کارتون در سطح خوانندگان دهه 50 نیست؟ با این حرف با کامیون از روتون رد شدم؟ یعنی خودتون و اثارتون رو هم سطح اونها میدونید؟ بابا تروخدا بس کنید این غرور کاذب و کنار بزارید
    اخه چطور من به خودم بقبولونم که شمارو هم رده ابی و داریوش و غیره قرار بدم
    ستار و گوگوش و .... امروز طرفدارانشون ریزش کرده اند بله دلیل داره ولی ن به اون دلایلی که شما واسه خودت گفتی
    دلیلش اینه که 1 تعداد خوانندگان بینهایت زیاد شده با اهنگهای بروز تر صداهای جدیدتر سبکهای جدیدتر و اونها توی همون دوران هم نیستند حتی پس رفت داشته اند
    ملودیهای ضعیف ..شعرهای ضعیف .. تنظیم های ضعیف .. صداهای تکراری که گوش مردم دیگه خسته شده
    امسال معین اگر همچنان موفق هستند دلیلش اینه که هم بروز هستند و هم کارهاشون قویه و کاره الکی بیرون نمیدند
    گوگوش اومد کیو کیو بنگ بنگ خوند و کلی اهنگهای دورزاری دیگه خب معلومه مردم که تعارف ندارند با کسی
    ستار الان ده سالی میشه ک یه اهنگ خوب و دلچسب نخونده خب معلومه میره کنار یا کمرنگ میشه ای کاش در سطح همون کارهای 6.8 لوسانجلسی بخونه مثل کاشکی شاه بودم ... ولی نخونده
    موسیقی امروز اگر قرار به عنوان یه بیزینست حساب بشه باید طبق خاسته مردم و روز باشه اگر ن که همون باید واسه دل خوده هنرمند اجرا بشه
    مردم هرسال دکوراسیون خونشونو با مد روز عوض میکنند معلومه که نمیان 100 سال یه چیزو گوش بدند
    فکر میکنم این اخرین پست من باشه در این تایپیک البته اگر مجبور نشم باز جواب بدم

ویرایش توسط artinviolin : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 15:42
    #17 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 15:14

15. 3 کاربر زیر از artinviolin برای این پست سپاسگزاری کرده اند

16. aleeresa آواتار ها
    aleeresa
    شماره کاربری
    105760
    کاربر تازه وارد
    مرداد /۱۳۹۴
    36
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی20
    102
    سپاس از شما 28 بار در 20 پست
    Follows
    0
    Following
    0

به نظرم برید اداره فرهنگ و ارشاد مجوز این قطعه رو بگیرید و بدید صدا و سیما پخش کنه. از خداشونم هست.
    چون جامعه هدف شما اصلاً به سایت های موزیک و نت... دسترسی ندارن. اگر کارهاتونو بشنون و باهاتون آشنا بشن پیگیر خواهند بود.

#18 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 15:40

17. 3 کاربر زیر از aleeresa برای این پست سپاسگزاری کرده اند

18. F-Li آواتار ها
    F-Li
    شماره کاربری
    26412
    مدیر بـازنشسته
    آذر /۱۳۹۱
    Mashhad
    1,954
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی3668
    2,579
    سپاس از شما 4,437 بار در 1,782 پست
    Follows
    1
    Following
    0

درود

خوش باشید و موفق...

عرض ادب مجدد
    اولین اصل هنرمندی ُ. اخلاق ُ رفتار و گفتار مناسب و در شان این پست است... همچنین انتقاد پذیری...
    بسیار از آشنایی با شما خوشحال شدم و درس بزرگی گرفتم که مثل شما زندگی نکنم!
    در ضمن... من هیچکسی نیستم . یه شخص ناشناس هستم که صرفا برای شما چند خط نوشتم و خب ... نمیدونم،
    اما شما واقعا پاسخی که دادید واقعا لحن نامناسبی داشت و کاملا جبهه گرفتید
    اگر شما موسیقی دیگری بلد نیستید، و به این واسطه محبوب نمیشوید، ضعف شماست... خواه قبول کنید خواه نکنید.
    اگر علاقه به محبوب شدن ندارید، پس نشر آثار به چه دلیل است؟
    اگر نیاز به دیده شدن دارید ، چرا از روش های تبلیغاتی نوین استفاده نمیکنید؟؟؟ بلد نیستید؟ بسیار خوب... افرادی هستند که هزینه دریافت میکنند و این کار رو برای شما انجام میدن...
    اما تا زمانی که شما بخواید خودتونو گول بزنید، مطمئن باشید بیست سال که نه ، دویست سال دیگر هم راه به جایی نخواهید برد.
    "" در ضمن من کارتون رو هم گوش دادم که نظر دادم و نظر من سراسر در مورد کاری بود که شما انجام میدید. یک بار دیگه پیامی که نوشتم رو خوب بخونید. ( این پیام در زمانی تایپ شده که کار شما از هدفون بنده در حال پخش بود ) ""
    رفتار شما مورد پسند من نبود. ( جمله ای که دوست دارید بشنوید مثل " هنر شما مورد پسند من نبود " )
    و من الله توفیق آقای تهرانی.

#19 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 16:00

19. 3 کاربر زیر از F-Li برای این پست سپاسگزاری کرده اند

20. wilad آواتار ها
    wilad
    شماره کاربری
    15266
    کاربر پیـشرفته
    خرداد /۱۳۹۱
    408
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی367
    514
    سپاس از شما 621 بار در 251 پست
    Follows
    0
    Following
    0

شما خوب میخونید و درحد توقعتون که میگید از نتیجه کارتون ، جواب گرفتید پس جای ناراحتی و عصبانیت نداره
    کسانی مثل گوگوش و امثال هم جدا از دلایلی که گفتید و گفتند سیاست هم دستی تو دور شدن حسشون از دنیای گذشته داشت
    خود شما هم شاید محل زندگیتونو عوض کنید برید ایتالیا زندگی کنید و چنتا اپرا برید و موسیقی رو با رقص و نمایشش ببینید،اگه 15 سال جوون تر شید و بایه بطری نوشیدنی برید تو کنسرت راک و متال سر تکون بدید،اگه خانوادتون مثلا هنری نبود و هنرو نمیشناخت و پدرتون برای مثال مثل پدر من وسایل سنگین با کولش جابجا نمیکرد و وقت نداشت به موسیقی فکر کنه،یااگه یک بیزنس من بودید و یا سرمایه گذار موسیقی
    حتما دیدتون نسبت به الان متفاوت بود
    شک نکنید
    پس نمیتونیم به کسانی که کار شمارو نمیپسندن توهین کنیم یا بگیم فهم ندارن
    بله من فهم موسیقی ندارم
    ایکس فهم اقتصادی نداره
    متاسفانه تو جامعه ما اکثرا فهم سیاسی ندارن
    و هرررکسی بسته به محیط زندگیش و خانواده و عوامل بیرونی بایه چیزی از بچگی بیشتر اخت میشه که فهمش ازون بیشتره
    من اگه کار شمارو نمیپسندم شما از من ناامید نشو،کسی که موسیقی میشناسه بهت پوئن داده کافیه،ضمن اینکه موسیقی هم سلیقه ایه منی که صداتون بهم حسی نمیده زوری نمیشه که چون شما موسیقی اصولی کار میکنید تظاهر کنم خوشم میاد

خودتون بهتر از من میدونید که آدم ها احساسات لحظه ای دارن
    یه روز از خواب پامیشی انگار با دنیا سر جنگ داری،یه روز شادی،یه روز تم فلسفی میگیری...
    خب روزی که شادم دارم میرم سرکار توماشین آهنگی گوش میدم که شبش از خودم 10 بار عذرخواهی میکنم
    نه ترانه ای داره نه محتوایی،فقط هیجانات من روتکمیل میکنه.شاید یک اثر هنری نباشه،اما موزیکه

بنظرم شما کارهاتون رو مورد نقد دیگران قرار ندید آرامش بیشتری دارید
    همیشه اشاره میکنید به اینکه مورد کم لطفی قرار داده شدید و گله مند هستید شنونده ندارید،اما وقتی نظر شخصی کس دیگه ای رو درباره این موضوع میخونید ناراحت میشید
    خب شما که بدنبال شناخته شدن نیستید،تایید اساتیدی هم که گفتید رو کسب کردید،یک درصد از جامعه رو هم فقط میخواید،پس جای ناراحتی نداره

اومدن تو انجمن(جایی که یعنی نظر دادن وشنیدن و انتقاد و ..) یعنی قبول انواع رفتارها و نظرات حتی منفی حتی مخالف حتی بدون فایده،دقیقا مثل یک جامعه کوچیک بلکه با کیفیت بهتر
    مجبور نیستید با همه ملایم باشید نه
    اما حق به جانب هم نمیتونید باشید

متاسفانه کاری کردید موضوع نظرها عوض بشه و درباره کارتون نظری داده نمیشه
    میتونستید نظر مخالتونو که فکر میکنید اشتباهه بخونید و بگذرید...

#20 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ در ساعت 18:04

21. 2 کاربر زیر از wilad برای این پست سپاسگزاری کرده اند