کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایت

آموزش آهنگسازی فارسی

جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 4 1 2 3 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: روش شما در ريميكس كردن يك موزيك چيست؟

1. Ali_Nazari آواتار ها
    Ali_Nazari
    شماره کاربری
    4325
    مدیر بـازنشسته
    مرداد /۱۳۹۰
    س و ب
    2,242
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1384
    4,608
    سپاس از شما 4,167 بار در 1,536 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض روش من در ريميكس كردن يك موزيك...

با سلام خدمت همه دوستان

اين تايپك رو زدم تا از تجارب هم توي ريميكس استفاده كنيم...
    روش خودم رو مينويسم...

از دوستان تقاضا ميكنم همكاري كنند...

مرسي

1- آهنگ مورد نظر رو انتخاب ميكنم...

2- براي پيداكردن تمپو و تغيير دادن اون از نرم افزار Virtual DJ استفاده ميكنم چون زياد رو تن صداي خواننده تاثير نميزاره هنگام تغيير دادن تمپو....

و بعد اگه لازم شد صدا رو جدا ميكنم ولي اگه كيفيت صدا رو خيلي آورد پايين روي خود آهنگ كار خودم رو پياده ميكنم....

3-از كار يه ركورد ميگيرم....

4- آهنگ رو توي اف ال ميبرم تمپوي پيشفرض رو به تمپوي آهنگ تغيير ميدم و طبق مترونوم تنظيم ميكنم...

5- بعد شروع ميكنم به آهنگسازي و كاور كردن بعضي از قسمت هاي مهم آهنگ بعد از تموم شدن كار اكسپورت ميگيرم و با Izotpe Ozone 3 مسترينگ رو انجام ميدم...

6- تمام

و حالا روش شما؟؟؟؟؟؟
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست 1.jpg   1.jpg   2.jpg  

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2
    ویرایش توسط Ali_Nazari : ۱۳۹۰/۰۸/۰۸ در ساعت 12:54
    #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۰۸/۰۸ در ساعت 12:33

2. 9 کاربر زیر از Ali_Nazari برای این پست سپاسگزاری کرده اند

3. # ADS
    مجری تبلیغات
    فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

بی نظیرترین آموزش فارسی نرم افزار کیوبیس ( سطح مقدماتی )
    آموزش فارسی کار با نرم افزار کیوبیس (سطح پیشرفته)
    آموزش فارسی CUBASE 5 & NUENDO4
    آموزش فارسی تکمیلی NUENDO5.5, CUBASE 6.5
    آموزش فارسی Ableton Live 9
    آموزش فارسی سونار Sonar X2,X3
    آموزش فارسی Cubase Elements 7

آموزش فارسی protools 10
    آموزش فارسی Logic Pro X2 لاجیک
    آموزش فارسی Studio one استودیو وان
    آموزش فارسی BAND IN A BOX 2015
    آموزش فارسی Guitar Pro 6
    آموزش فارسی ضبط افکت میکس و مستر صدا ADOBE AUDITION CS5.5
    آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها

آموزش فارسی اف ال استودیو FL Studio 12
    آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش فارسی تصویری امنیسفر OMNISPHERE
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی موسیقی الکترونیک Steinberg Sequel
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی جامع مسترینگ آهنگ Izotop Ozone 6 + tracks
    آموزش فارسی Fab Filter+Waves +Slate Digital

آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    آموزش فارسی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی میکس حرفه ای آهنگ
    آموزش فارسی میکس و مسترینگ حرفه ای
    آموزش فارسی یک پروژه میکس و مستر آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی ریتم سازی در موسیقی
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی صداسازی با سینتی سایزرها
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    آموزش فارسی ساخت استودیوی موسیقی خانگی

خرید وی اس تی پیانو spitfire audio hans zimmer piano

4. Grave آواتار ها
    Grave
    شماره کاربری
    7855
    عضو سابق
    آذر /۱۳۹۰
    تهران
    1,029
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی150
    472
    سپاس از شما 1,399 بار در 457 پست
    Follows
    0
    Following
    0

برای تغییر تمپو بدون تغییر تن صدا میشه با انتخاب کردن وکال توfl studio و fit to tempo کردن استفاده کرد
    دیگه نیازی نیست که از نرم افزار دیگه ای استفاده بشه فقط حوصله میخواد
    موفق باشی

#2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۰/۲۳ در ساعت 18:12

5. کاربران زیر از شما Grave عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

6. Grave آواتار ها
    Grave
    شماره کاربری
    7855
    عضو سابق
    آذر /۱۳۹۰
    تهران
    1,029
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی150
    472
    Follows
    0
    Following
    0

با تشکر از شما عزیز خوب
    تا امشب یک روند میکس رو تو pdf میزارم تو سایت
    از عزیزان خواهش میکنم که اون ها هم فعالیت کنند فقط تشکر نکنند
    نویسنده با نظرات شما دلگرم میشه

#3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۰/۲۳ در ساعت 19:19

7. کاربران زیر از شما Grave عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

8. Grave آواتار ها
    Grave
    شماره کاربری
    7855
    عضو سابق
    آذر /۱۳۹۰
    تهران
    1,029
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی150
    472
    Follows
    0
    Following
    0

بیا عزیزان تو عکس توضیح دادم
    دان کنید برایfl studio

فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

تعداد کل آرای این پست : 3
    تعداد آرای مثبت : 3
    #4 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۰/۲۳ در ساعت 21:13

9. 13 کاربر زیر از Grave برای این پست سپاسگزاری کرده اند

10. iran music آواتار ها
    iran music
    شماره کاربری
    5939
    کاربر اخراجی
    مهر /۱۳۹۰
    428
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی33
    39
    سپاس از شما 374 بار در 161 پست
    Follows
    0
    Following
    0

اقا دمتون گرم اگه تونستید من تو افل رو بلد نیستم بلدم اما نه اونتوری تو کیوبیس اموزش بدید خیلی ممنون

#5 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۱/۰۷ در ساعت 16:28

11. کاربران زیر از شما iran music عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

12. abbasjan آواتار ها
    abbasjan
    شماره کاربری
    5197
    کاربر نیمه فعال
    شهریور /۱۳۹۰
    63
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی8
    410
    سپاس از شما 28 بار در 18 پست
    Follows
    0
    Following
    0

سلام به همه دوستان.

ممنون از بچه ها که اطلاعاتشونو در اختیار همه قرار میدن من میخواستم اگر برای دوستان امکان داره هماهنگ کردن سرعت صدای درام با صدای وکال رو برای من آموزش بدن ممنون میشم دوستان لطف کنن با تصویر توضیح بدن.

ممنون از همه.

داره تموم میشه!
    #6 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت 07:46

13. محمد سعید صمدی آواتار ها
    محمد سعید صمدی
    شماره کاربری
    1452
    مدیر بـازنشسته
    خرداد /۱۳۹۰
    parsian
    255
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی62
    587
    سپاس از شما 426 بار در 141 پست
    Follows
    0
    Following
    0

با سلام خدمت دوستان ... من رمیکس رو تازه شروع کردم ... اول کوردهای وکال رو در میارم ... بعد سعی میکنم ملودیام تا حدودی بسازم بعدش میام روو dow .... وکال خام رو میارم توو اف ال بعد از اون تمپوی کار رو با tap مشخص میکنم و شروع میکنم به تنظیمش! ... دوست عزیز شما ابتدا باید تمپوی وکال رو با تمپوی پیشفرضتون یکی کنید بعد روو سرضرب ها درامز و وکالتون روو یه ضرب قرار میگیره!

#7 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت 09:09

14. کاربران زیر از شما محمد سعید صمدی عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

15. abbasjan آواتار ها
    abbasjan
    شماره کاربری
    5197
    کاربر نیمه فعال
    شهریور /۱۳۹۰
    63
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی8
    410
    سپاس از شما 28 بار در 18 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_samadi تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    با سلام خدمت دوستان ... من رمیکس رو تازه شروع کردم ... اول کوردهای وکال رو در میارم ... بعد سعی میکنم ملودیام تا حدودی بسازم بعدش میام روو dow .... وکال خام رو میارم توو اف ال بعد از اون تمپوی کار رو با tap مشخص میکنم و شروع میکنم به تنظیمش! ... دوست عزیز شما ابتدا باید تمپوی وکال رو با تمپوی پیشفرضتون یکی کنید بعد روو سرضرب ها درامز و وکالتون روو یه ضرب قرار میگیره!
    سلام .
    ممنون از کمکت ولی اگر امکان داره تو برنامه اف ال با عکس توضیح بدین.

داره تموم میشه!
    #8 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۰/۱۱/۰۸ در ساعت 10:32

16. کاربران زیر از شما abbasjan عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

17. mryashar آواتار ها
    mryashar
    شماره کاربری
    14263
    کاربر فعال
    اردیبهشت /۱۳۹۱
    173
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی34
    144
    سپاس از شما 147 بار در 74 پست
    Follows
    0
    Following
    0

ممنون از alinazariو grave عزیز برای اطلاعاتی که در دست ما گزاشتن
    اینم روش من که مثل بقیه بچه ها است
    1-اهنگ مورد نظر را انتخاب میکنیم و اول در اینترنت دنبال اکاپلا میکردیم (معمولا اکاپلا هایی که در اینترنت پیدا میشه با کیفیت تر هستند) اگر پیدا نکردیم
    با برنامه های مختلف میشه از اهنگ اکاپلا گرفت که به عنوان مثال Adobe Audition 3.0 یاSound Forge Pro 10.0 یا cubase5یا VirtualDJ PRO Full و...........
    2- با برنامه های djمثلVirtualDJ PRO Full یا traktorیا .........میشه تمپوی کار رو مشخص کرد
    3-بعد از این که تمپوی کار معلوم شد و اکاپلای کار اماده شد طبق خاسته ای که دارید و چیزی که در نظرتون هست تمپوی اکاپلا رو تعقیر میدین که روش بسار خوبی رو grave عزیز در بالا توضیح دادن
    4-نوبت میرسه به نت ها و اکورد ها که شما معمولا از midi استفاده میکنید که خیلی مفید است
    اگر شما نت یا اکورد رو هم نداشتین باید از گوشتون برای ساخت ان استفاده کنید وهم چنین خلاقیت
    5-حالا نوبت اهنگ سازی و arreng کار هست ترتیب چیدمان اهنگ
    6- نوبت میرسه به تنضیم ومستر کردن کار
    حتما از مبحث های میکس استفاده کنید متل پنینگ ها eq ها و استفاده از افکت ها و ولوم ها
    و تمام
    اینم روش من
    موفق باشین

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1
    mr yashar remix 2 3 4 5 6
    click here
    #9 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۳/۲۶ در ساعت 16:03

18. 3 کاربر زیر از mryashar برای این پست سپاسگزاری کرده اند

19. haji_mengal آواتار ها
    haji_mengal
    شماره کاربری
    15653
    کاربر بسیار فعال
    خرداد /۱۳۹۱
    زاهدان
    342
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی366
    580
    سپاس از شما 255 بار در 127 پست
    Follows
    0
    Following
    0

سلام بچه ها!!
    من تازه كارم و شايد يه سوالايي بپرسم كه واسه شما خنده دار باشه :d
    ميشه كمك كنيد كه چجوري ميتونم صداي خواننده رو از آهنگ جدا كنم؟؟
    و آيا اصلا اين كار لازمه يا كار ديگه اي بايد بكنيم؟

#10 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۷/۱۱ در ساعت 10:18

موضوعات مشابه

1. سايت دانلود نرم افزار هاي آهنگسازي وميكس
    توسط meysamgomnam در انجمن دانلود VSTi
    پاسخ ها: 1
    آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۲۵, 22:46
  2. درخواست سمپل هاي عالي براي موزيك slow
    توسط iran18 در انجمن درخواستها و مشکلات Loop و sample
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۱/۰۷, 16:13
  3. سينتي سايزر چيست؟
    توسط N.Producer در انجمن درخواستها و مشکلات VSTi
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۱۷, 01:44
  4. Vst چيست؟
    توسط N.Producer در انجمن درخواستها و مشکلات VSTi
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۶/۱۷, 01:42
  5. موزيك جديد من در سبك؟؟؟ (من مبتدي هستم)
    توسط master320 در انجمن پروژه های تمرینی و ناتمام کاربران
    پاسخ ها: 4
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۵/۲۹, 06:09

جستجو شده ها

آموزش ریمیکس آهنگ

چگونه یک اهنگ را ریمیکس کنیم

ریمیکس چیست

آموزش ریمیکس

چگونه اهنگ ریمیکس کنیم

اموزش ریمیکس

چگونه آهنگ میکس کنیم؟

چگونه ریمیکس کنیم

چگونه چند آهنگ را میکس کنیمچگونه اهنگ میکس کنیمhttp:cubase.irthread3901روش-شما-در-ريميكس-كردن-يك-موزيك-چيست؟.htmlریمیکس چیست؟ریمیکس کردنآموزش ریمیکس کردن چگونه آهنگ میکس کنیمچگونه آهنگ ریمیکس کنیمفیت دادن یعنی چهاموزش رمیکس اهنگآموزش ریمیکس کردن آهنگریمیکس یعنی چیبهترین روش برای ریمیکس یک اهتنگاموزش ریمیکس کردن اهنگریمیکساموزش ریمیکس کردنچگونه آهنگها را میکس کنیمرمیکسراهنمای میکس آهنگاموزش رمیکس اهنگ با fl studioآموزش رمیکس موزیکرميكسدانلود اهنگ ریمیکس طلاق از گوگوشریمیکس یعنی چهآکاپلا چیست اموزش ریمیکس کردن اهنگهااموزش ریمیکس اهنگ چگونه آهنگ ریمیکس بسازیمرمیکس چیستنحوه ریمیکس آهنگاموزش remixرميكس.روش هاي ريميكس كردن اهنگدر اوردن تمپو اهنگ برای ریمیکس کردنروش میکس آهنگچگونه ریمیکس درست کنیمطریقه ریمیکس با FLآموزش remix رمیکس چیست؟چگونه ریمیکسhttp:cubase.irthread3901روش-شما-در-ريميكس-كردن-يك-موزيك-چيست؟-2.htmlآموزش رميكس آهنگریمیکس کردن آهنگ دانلود آهنگ طلاق گوگوش ریمیکسفیت دادن چیستاموزش ريميکس کردن اموزش ريميكس كردن اهنگریمیکس کردن اهنگروش ریمیکس کردناموزش ريميكستغعییر دادن تمپو صداروش میکس اهنگاصول اصلی میکس درآهنگچگونه ریمیکس کنیم؟چگونه اهنگ رو میکس کرد با ویرچوالجدا کردن وکالآموزش ریمیکس کردن موزیکروش ریمیکس آهنگرمیکس یعنی چیچگونه ریمیکس بسازیمچطور اهنگ میکس کنماموزش رمیکسآموزش رمیکس کردندانلود سری 25 ریمیکس های dj abedچطوری ریمیکس بسازیمنحوه فیت کردن عکس با آهنگفیت دادن یعنی چینحوه ساخت ریمیکسآموزش ریمیکس موزیکچگونه یک آهنگ را کاور کنیمآموزش رمیکس کردن با اف ال استودیوآموزش ریمیکس آهنگ در fl studioآموزش ريميکسطریقه ریمیکسچگونه یه موزیک را میکس کنیمپیدا کردن سرعت اهنگ با fl studioآموزش Vitual djچگونه چند اهنگ را میکس کنیمدانلود برنامه ارنج اهنگکاور در موسیقی چیستآموزش ساخت Remix آهنگ هادانلود ریمیکس های dj abedریمیکس آهنگ طلاق گوگوشچگونه موزیک خود را ریمیکس کنیمچگونه اهنگ را میکس کنیماموزش درست کردن ریمیکسریمیکس یعنی چه؟آموزش ريميكس كردن موزيكریمکس چیستآهنگ ریمیکس چیستريميكس يعني چهچگونه اهنگ ها را میکس کنیم؟اموزش رمیکس آهنگآموزش ریمیکس با flچگونه آکاپلا بسازیمچگونه یک آهنگ را ریمیکس کنیماهنگ ریمیکس چیستنحوه ریمیکس کردنچگونه اهنگ هارا ریمیکس کنیمچطور آهنگ میکس کنم چگونه اهنگ میکس کنمریمیکس در موسیقی یعنی چی؟؟قواعد ریمیکس کردنفرق ریمیکس با میکس چیست؟چطور آهنگ میکس کنیمچطور چند آهنگ را میکس کنیمروش ميكس اهنگچگونوگی ریمیکس اف الرىمىکس چىستآموزش رمیکس با fl studioآموزس رمیکسساخت ریمیکسfit to tempoچگونه اهنگ هارو میکس کنیماصول ریمیسک کردن اهنگچگونه وکال را میکس کنیممچ کردن اهنگ قدیمی با ریتم اف التکنیک های ریمیکسآموزش ريميكسآموزش ریمیکس کردن آهنگ با adiaionچگونه با fl آهنگ را ریمیکس کنیمکاور کردن آهنگ چیستنحوه ی رمیکس کردن آهنگطریقه ریمیکس کردنچگونه یک صدا را سمپل کنیم؟اموزش ارنج موزیکریمیکس یعنی چی؟نحوه remix کردنریمیکس کردن با اف الریلیز کردن چیستآموزش ریمیکس در اف النحوه ی ریمیکس آهنگهای خوداموزش ریمکس کردن اهنگبرنامه ریمیکس چیستدانلود ریمیکس اهنگ طلاق از گوگوشمیکس دو اهنگ بدون وقفهچگونه اهنگی را میکس کنمچگونه آهنگ ریمیکسریمیکس با flآموزش رمیکساموزش رمیکس کردم موزیکاموزش ریمیکس کردن اهنگ هاوکال ریمیکساموزش Remix کردن با Fl Studioآموزش ريميكس با fl stuodioچگونه آهنگ ميكس كنيمدانلود آهنگ ریمیکس طلاق گوگوشنحوه ريميکس کردن و پيوستن يه مجموعه اهنک چرادرام راازآهنگ جدانکنیماهنگ فیت دادن ینی چحذف اهنگ برای ریمیکسطریقه جدا کردن کاور عکس از موزیکريميكس يعني جهنحوه ریمیکس اهنگریمیکس کنید چیستبرای dj شدن چه کاری باید بکنیمآموزش اهنک ریمیکسفیت درموسیقی یعنی چهچگونگی ریمیکس آهنگ با توضیحات کاملچگونه با نرم افزار صدای خواننده را جدا کنیمAV Easy DJاهنگ ریمیکس یعنی چهمیکس کردن آهنگ باfl studioآموزش میکس صدا مچ کردن آهنگ با صدای خوانندهچگونگی remix کردن آهنگنحوه ی ریمیکس کردن اهنگ ها و برداشتن صدای خوانندهفرق کلمه Rimix با Remix چیستفیت صدا یعنی چیپیدا کردن مترونوم یک آهنگ با کیوبیسچگونه عکس های فرزندم را میکس کنمچگونه یه اهنگ رو میکس کنیمچگونه عکس هارا روی اهنگ میکس کنیمسر ضرب کردن وکال در کیوبیسچگونه برای اهنگ رمیکس بسازیمریمیکس درموسیقی چیستدانلودبرنامه تنظیم وریمیکس صداوآهنگآموزش ریمیکس کردن یک آهنگياد دادن تمپورميكس اهنك يعني جهروش ریمیکس اهنگچگونه آهنگ هارو ریمکس کنیمچطوری آهنگ رو ریمیکستنظیم تمپو برای میکسچوری آهنگ رو رمیکسسین ریلیز چیست؟نحوهی میکس چند آهنگچگونه صدا را با آهنگ هماهنگ کنیم site:cubase.irمراحل میکس اهنگچجوری ریمیکس کنماموزش رمیکس عکس با اهنگبرنامه ارنج آهنگباس دراهنگ سازی یعنی چهروش ریمیکس کردن آهنگچجوري صدا هم از هدفون بيا هم از اسپيکر در برنامه vrtual djآموزش ریمیکس اهنگ در اف الآموزش جدا کردن وکال و آهنگ در Fl studioچگونه اهنگ را با شعر میکس کنیمآموزش کاور کردن یک آهنگ باFL Studioچگونه ریمیکس بسازیم؟اموزش جدا کردن صدای خواننده برای ریمیکس cubase.irروش میکس عکس و اهنگنحوه ريميكس كردن اهنگ با اف ال استوديومراحل ریمیکس آهنگطریقه ریمیکس کردن چند اهنگريميکس اهنگ چيستنحوه ارنج کردن آهنگآموزش تغییر تمپو وکال در کیوبیسآموزش ساخت remix ریمیکس در fl studio چگونه دو آهنگ را میکس کنیم؟آموزش کاور کردن یک آهنگ با fl studioآموزش جداسازي صدا براي رميكسremix یعنی چی؟؟؟روش ريميكس كردن اهنگهاآموزش ریمیکس آهنگ هاتوضیح آموزش برنامه ی AV Music Morpher Gold ک چگونه صدای خواننده را از موزیک حذف کنیمچجوری یک آهنگ را remix کنیم؟مراحل کاور کردناموزش رمیکس اهنگ با برنامه اف المیدی همسفر گوگوششیوه رمیکس کردنریمیکس کردن یک اهنگ هاچگونه آهنگها راریمیکس کنیمريمکس چيستچگونه یک اهنگ میکس کنیمروش جدا کردن اهنگ در virtual djچگونه یک اهنگ را ریمیکس کنیم با عکسنحوه ریمیکس یک اهنگاهنك هاي ريميكسچگونه میکس آهنگ را طبیعی تر کنیمارنج کردن صدای خوانندگانفیت کردن آهنگ یعنی چی ؟طریقه ریمیکس کردن آهنگvirtualdj آموزش میکس آهنگ موزیک چگونه کاور آهنگ ها را حذف کنیم چگونه آهنگ را پس از تبدیل سیو کنیم؟ av music morpher goldراهنمای ریمیکس آهنگچگونه اهنگ ریمکس کنیمروش های ریمیکسآموزش ریمیکس آهنگ در اف الپیدا تمپو cubase.irنحوه ريميكسشیوه رمیکس آهنگتبدیل تمپو آکاپلا به تمپو پروژه چگونه اهنگ رمیکس کنیم؟آموزش ريميکس کردنراهنمای ریمیکس کردن اهنگ virtual dj proروش استفاده آکاپلاremixیعنی چهریمیک چیست؟چگونه میکس و مسترلینک کنیم؟میخواهم یه میکس از آهنگها بسازمچگونه شعر را با موسىقى مىکس کنىماموزش ساخت ریمیکس آهنگ هاطریقه ریمیکس کردن اهنگ هااموزش جدا کردن صدای خواننده برای ریمیکسچگونه موزیک هارو ریمیکس کنم؟روش ریمکس کردن آهنگریمکس یک آهنگ یعنی چی؟آموزش ساخت ریمیکس remix چگونه اهنگ را میکس کنیمچطوری اهنگ میکس کنم؟چگونگی کاورکردن یک عکس برای یک آهنگطریقه میکس آهنگاموزش رميکس کردن اهنگشیوه remix کردن آهنگهادانلود آموزش میکس آهنگ virtual djچگونه آهنگها را میکس کنمچجوری رمیکس بسازم؟برای ریمیکس کردن صدای خوانندهآموزش ريميكس آهنگ در fl studioکاور یک آهنگ چیست کاور کردن چیست؟ريميكس كردن با virtual djآهنگهای ریمیکس کردیچطور میشه اهنگ ریمیکس کردآموزشREMIX کردنجطور رميكس كنيماموزش رميكسچگونگه آهنگ رمیکس کنیم؟فیت دادن آهنگچگونه از آهنگ رمیکس بسازیمچگونه چند اهنگ رو میکس کنیم‏‎ ‎رميكسفیت دادن درموسیقیطریقه ریمکس کردن آهنگ چگونگی درست کردن ریمیکس چند اهنگچطور میکس کردن آهنگطرز درست کردن اهنگ ریمیکساموزش ساخت اکاپلا با ابلتونچجوری اهنگ رومیکس کنمچگونه دو آهنگ را باهم میکس کنیمحذف کردن صدای خواننده در ویرچوال دی جیمچ کردن تمپو سمپل با اهنگ در ویرچوال دیجیباچهبرنامه ای میشه عکسواهنگ میکس کرد؟مپ کردن fl studio با virtual djاموزش میکس و ریمکس با نرم افزار ablton live9چگونه آهنگ ریمکس بسازیممیکس کردن چنتا صدا با همآموزش ساخت ریمیکس با کامپیوترچگونه آهنگ ریمیکس کنیم با crossجدا کردن وکال از تنظیمچگونه میتوانیم اهنگ ریمیکس کنیمشیوه های میکس اهنگریمیکس کردن موسیقیچطور آهنگهارا ریمیکس کنیمچگونه آکاپلا درست کنیمنحوه ریمیکس کردن چندتا آهنگریمیکس کردن موزیک با اف استودیوچگونه عکس و اهنگ را باهم میکس کنمچجوری آهنگ میکس کنیمطریقه سر ضرب میکس کردا موزیک در دیجی چند اهنگ خوب براي سمپل کردنفیت دادن ینی چیچطوری اهنگ میکس کنیمچگونه اهنگ هامو میکس کنمچگونه ضرب اهنگ رو در برنامه دی جی میزان کنیماموزش ریمیکس.pdfچگونه دیمکس درست کنیمبهترین روش ریمیکس یک اهنگفرق ریمیکس با کاوراصول اصلی ساخت یک اهنگ ریمیکسآموزش ریمیکس کردن اهنگ با flاموزش مسترو ارنج اهنگجدا کردن صدا برای ریمیکسremix یعنی چیاموزش ریمیکس کردن موزیک در اف استودیوچگونه خودم ریمیکس درست کنمروش ریمیکس کردن آهنگ توسط کامپیوتراهنگهاي ريميكس رو بايد چطوري دانلود كنيمفیت دادن دو تا خواننده یعنی چیفیت دادن یعنی چی در آهنگ سازیدیجی ها چگونه دو آهنگ را میکس میکنناز چه طریقی عکس با آهنگ میکس کنمآهنگ رمیکس یعنی چی ؟چگونه ریمیکس بسازم؟چجوری چندتا آهنگ را میکس کنیمآموزش سرچ کردن ریمیکس در رادیو جوانچجوری حرف بزنم واسه ساختن ریمیکس باویرچوالفرق رمیکس با میکسطریقه ساختن آهنگ باvirtualdjاموزش سینک کردن ابلتون با وبرچوال دیجیروش ریمیکس کردن اهنگریلیز کردن اهنگ چیستآموزش نصب هدفون درvirtual DJچجوری چند اهنگ را میکس کنیمویرایش صدای خواننده برای ریمیکسچطوری چندتا آهنگ را میکس کنیمدیجی کردن آهنگها در کیوبیساصول ریمیکس اهنگآکاپلا گیری با نرم افزار Virtual Djنحوهء رمیکس کردن آهنگ با نرم افزار ابلتون لایواموزش‌ریمکس کردن اهنگچگونه در کامپیوتر اهنگ هارا میکس کنیمدانلود آموزش ساخت ریمیکس آهنگفرق وکال با اکاپلااموزش ریمیکس کردن با اف الآموزش ریمیکس با اف الچگونه چند اهنگ را میکس کنیم؟چگونه درام ازآهنگ جداکنیمچگونه دو اهنگ رو با هم میکس کنیمدرست کردن ریمکسچطوری با ویرتال دیجی اآهنگ بسازمبهترین روش سیو آهنگ در Adobe auditionHALionOne چیستچگونه اهنگ بسازمچگونگی میکس دو صدا باهمفرق ریمیکس با میکسVirtualDJ 8چگونه اهنگ میکس کنیماموزش ساخت ریمیکس با cubaseساخت ریمیکس با اف ال استودیوچگونه چند واهنگ رو باهم میکس کنیمبرنامه پیدا کردن تمپو و گام آهنگ djچگونه آهنگ هارا حرفه ای میکس کنیم روش هاى ساخت ريميکس آهنگآکاپلا گوگشچطوری اهنگ ریمیکس کنیمطریقه میکس کردن دو صدا در نرم افزار Sonarچگونه ریمیکس اهنگ بسازمکار ریمیکس چیستچجوری اهنگ رو میکس و تنظیم کنیممتد های ریمیکس اهنگریمیکس اهنگ چیستريمکس اموزشریمیکس یعنی چهچطور اهنگ هارا ریمیکس کنیم؟چگونه با ریمیکس آهنگ کنیم؟روش تفکیک صدا در میکسموزیک ریمکس چیستRemixMusicچیستمیکس کردن چیستفیت کردن اهنگ یعنی چهچگونه صدا و اهنگ را میکس کنیم؟اموزش رمیکس کردنچوگونه اهنگ میکس کردتغییر تمپو در رمیکسطريقه ي ساخت ريميکسچگونه آهنگها رامیکس کنیم؟فرق آهنگبا ریمیکسو بدون ریمیکس چیستروش های میکس و دجیاهنگ ریمکس چیستاموزش ریمیکس کردن cubaseچگونه وکال را اکاپلا کنیمآپنک کردن چیستریمیکس اهنگ عشق ازگوگوش لطفاچجوری میکس بسازمچگونه آهنگ ها را میکس کنیمخواننده درریمیکس میخواندچگونگی ساخت ریمیکسروشریمیکس کردن اهنگچگونه عکس و آهنگ را میکس کنیم نحوه ایجاد ریمیکس موسیقی‏ ‏ريميكس‏ ‏جيست؟چگونه درام را از اهنگ جدا کنیمطرز سیو کردن آهنگ در virtual djبرداشتن صداي خواننده براي ريميكس كردنروش میکس کردن اهنگبرای ساخت موسیقی دراف ال ازکجاشروع کنیمچگونه فایل ریمیکس آهنگ درست کنیم؟نحوه ارنج یک آهنگ در پروژه آهنگسازی برنامه ای برای درست کردن ریمیکس باکامپیوترهماهنگ کردن وکال با اهنگ در flhalionone چیست ابزار خونندگیریلیز در موسیقی چیستریلیزآهنگ چیست؟چطوری میتوانیم اهنگ میکس درست کنیمریمیکس چیستفیت یعنی فیت دادن یعنی چی؟چطور اهنگ رمیکس درست کنیماصول رمیکس کردن یک آهنگRemix‏ آهنك جيستریمیکس ینی چیچطور اهنگ و صدا را با هم هماهنگ کنیمدجی ها چهجوری موزیک خودرا پیدا میکنن برای ریمیکس کردنچگونه آهنگ هارا میکس کنیم مسترلینگ با fl studio12چگونه یک آهنگ را میکس کنیمباچه برنامه ای ریمیکس درست کنمچطوراهنگ میکس کنمآموزش سر ضرب میکس روش ریمیکس آهنگدانلود برنامه flاهنگ سازیباچه برنامه ای اهنگ ریمسکس کنمچجوری موزیک ها رو میکس کنیم؟رمیکس چیه؟درخواست سمپل یعنی چیگوش کردن ریمیکس نوکیامراحل رميكس كردناهنگ ریمیکس چیست؟ريميکس چيستچجوری اهنگ میکس کنمچطوری اهنگ رمیکس کنیماموزش ساختن ریمیکسمیکس اهنگ چگونه روش ساخت ریمیکس آهنگروش ريميكس كردن اهنگچطوری اکاپلا بسازیممیکس آهنگچگونه یک اهنگ را رو فیلم ریمیکس کنیمنحوه ي ريميكس كردن اهنگهارميكس چجوري اهنگيسچطوری یک نت پیانو بسازیم؟چگونه با fl studio آهنگ راازموزیک جداکنیمآموزش ریمیکس اهنگریمیکس کردن در flاموزشطریقه کاور کردن اهنگ با flآهنك ريمكس اصول ارنج کردن موزیکدانلود نرم افزار رميكس وقاطي كردن اهنگ ها آموزش remix کردنریمیکس آهنگ یعنی چیآموزش ریمیکس آهنگ با fl studioروش mix کردن اهنگتغییر تمپوی آهنگاموزش با عکس میکس اهنگ باvirtualdj pro fullآموزش رمیکس کردن flریمیکس آهنگ چیستمیکس کردن صدا با sonarچطور با Virtual DJ Studio کار کنم؟قسمت های اهنگاموزش ریمیکس کردن آهنگ با fl studioآموزش رمیکس با اف ال استودیوهماهنگ کردن موزی با وکال در fl studioچگونه باید رمیکس کنیمچگونه ترانه ای را ریمیکس کنیمریمیکس آهنگ با اف ال استدیوآموزش remix کردن آهنگآموزش ریمیکس آهنگ با اف الچگونه اهنگ ها را میکس کنیممراحل ساختن ریمیکس از سایت Cubase جدا کردن وکال از موزیک با sonarوکال چیستچگونه روی عکس اهنگ میکس کنیم؟جطور يك آهنك را ريمكس آکاپلا چیست؟میکس کردن کاور یعنی چه؟رمکس کردن آهنک و موزیکاهنگ ریمیکس طلاق از گوگوشنحوه رمیکس با flچگونه وکال را با موزیک مچ کنیممیدی گوگوشطریقه ی ریمیکس کردن آهنگ هااموزش rimixچگونه تصویر واهنگ میکس کنیمچگونه اهنگ ریمیکس کنیم ؟چگونه با fl studio ریمیکس کنیماموزس ریمیکس کردن موزیکچگونگی ریمیکس اهنگ در اف ال استودیواموزش میکس کردن اهنگ با virtual dj fullمیکس آهنگ چیستآموزش رایگان ریمیکسبرای میکس کردن اهنگ چه کنیمروش هماهنگ کردن صدا واهنگ در میکسنحوه ی میکس کردن اهنگهاچطوری یک اهنگ را ریمیکس کنیم چگونه یک قسمت از آهنگ را حذف کنیمآموزش ریمیکس یک ساعته آهنگهارمیکس اهنگ چیستابزار برای remix کردن آهنگسری ریمیکس dj abedريميكس يك اهنگ در اف النحوه ی میکس کردن اهنگآموزش ريميكس با اف البرنامه برای ریمیکس کردن آهنگریمیکس آهنگ چیست؟نحوه ی رمیکس آهنگنحوه ی ریمیکس کردن آهنگدانلود برنامه تنظیم و ارنج کردن موزیکچگونه عکسها را با آهنگ میکس کنیممیکس کردن اهنک چیهتنظیم کردن تمپو یک هنگ برای ریمیکسریمیکس جیستريميكس چيستاموزش remix کدنآموزش remix کردن آهنگ هاتغییر دادن اهنگ در اف ال ریمیکس چیستریمیکس کردن صداآموزش میکس آهنگ با virtual djفیت در آهنگ ها یعنی چه؟نحوه ریمیکس کردن آهنگها نحوه ی ریمیکس اهنگ هاچگونه آهنگ را ریمیکس کنیم؟چگونه یک آهنگ را ریمیکس کنیم؟چگونه آهنگ ها میکس کنیمگوگوش رمیکس طلاقاموزش remix کردن با FL studio 10چطور یک قسمت از اهنگ را جدا کنیمپیدا کردن تمپو اهنگ در اف الچگونه چند اهنگ را ریمیکس کنیمچگونه با VIRTUAL DJ آهنگ را به هم میکس کنیم؟چگونه درامز را کاور کنیممراحل کاور یک آهنگروش جدا کردن وکال از آهنگ در کیوبیسروش ریمیکسبرای ریمیکس چگونه باید صدای خواننده رو جدا کرد؟چگونه آهنگ هارا رمیکس کنیمپیدا کردن سرعت وکال با cubaseریمیکس یعنیچگونه موزیک را ریمیکس کنیم؟چگونه آهنگ ها را ریمیکس کنیم؟ریمکس کردن آهنگ چگونه ترانه ها را dj کنیمروشهای ریمیکس کردن ترانهچگونه با virtual dj اهنگ میکس کنیمچگونه اهنگ را ریمیکسآموزش ریمیکس آهنگ اف الروش رمیکس کردن آهنگمراحل میکس اهنگ ترنسمیکس اهنگ و صدا در یک طرف اسپیکرچگونه وکال و موسیقی را خوب میکس کنیممیکس اهنگ چیستاموزش حذف اهنگ برای ریمیکس در اف الاموزش ریمیکسlنحوه ریمیکس کردن آهنگ اموزش ریمیکس اهنگریمیکس کردن یک اهنگ ؟طرز ریمیکس کردن اهنګمیکس اهنگ طلاق از گوگوشکاور کردن آهنگ یعنی چیآموزش ريمکس يک آهنگپیدا کردن نت اهنگتنظیم مترونومدر برنامه کیوبیسپیدا کردن تمپوی آهنگدانلود نرم افزار رمیکس کردن اهنگدانلود ریمیکس کردن اهنگريمكس چيستremixچيستروش طبیعی کردن پیانوميكس كردن يعني چهروند ریمیکس کردن یک آهنگریمیکس کردن یک اهنگروش ریمیکس کردن یک اهنگموزیک چیستآموزش dj کردن آهنگ هااموزش میکس کردن عکس با موزیکتغییر تمپوی وکالطریقه رمیکس کردن آهنگجطور يك آهنك را ريمكس كردچگونه در موزیک میکس کنم visual djروش کاور اهنگروش استفاده از ریمیکساهنگ های ریمکس چیستremix چیستچگونگی میکس آهنگروش ریمیکس کردن یک آهنگبرای ریمیکس کردن یک اهنگ باید چه کنیمآموزشی نحوه ریمیکس آهنگ با اف الرمیکس یعنیچگونه یک موزیک را میکس کنیمچگونخ یک آهنگ را ارنج کنیم ؟چگونگی پنینگ کردن عکساموزش ریمکسرمیکس های کردیچگونه ترانه ای را رمیکس کنیمچگونه با كامپيوتر اهنگدرست كنيمدرست کردن اهنگ ریمیکسروش رميكس كردن اهنگ در fl staduioطريقه ريميكس كردن آهنگاموزش ریمیکس اهنکمیکس کردن یعنی چی؟مچ کردن وکال و آهنگ در کیوبیسریمیکس کردن اهنگ با اف الريليز آهنگ چيست؟چگونه یک اهنگ رو کاور کنیمچگونه دو موزیک را میکس کنیمچگونه اهنگ ریمیکس منیم؟؟AV Music Morpher Goldچگونه آهنگ تغییر کرده را ذخیره کنمچگونه یک رپ را remix کنیمنحوه میکس کردن دو آهنگچطور یک قسمت از آهنگ را جدا کنیمریمیسک یعنیاموزش رمیکس کردن با fl studioچگونه آهنگ میکس کنمالبوم ریمیکس چیست؟دانلود ریمیکس کردنریمیکس کردن انلاینچگنه آهنگ میکس کنیمنرم افزار برای آهنگ را ریمیکس کنیمچگونه در یک کامپیوتر معمولی آهنگ ها را میکس کنیم؟موسیقی ریمیکس چیستچگونه با نرم افزار fl studio ریمیکس کنیمچطوری تصاویر میکس کنمنحوه ریمکس با اف المراحل ریمیکس اهنگ آموزش ریمیکس آهنگآموزش ساخت ریمیکس با fl studioاهنگ رمیکس چیستاموزش رمیکس اهنگ با proطریقه پیدا کردن مترونوم آهنگاصول میکس آهنگ در virtual djبا چه ابزاری عکس را با آهنگ میکس کنیمتهیه ریمیکس کردن چند تا اهنگدانلود آهنگ ریمیکس کردیچگونگیه ریمیکس کردنرمیکس کردن اهنگچگونهkorg رابا fl studio مچ کنیمچگونه fl studio رابا m1 مچ کنیمجدا کردن وکال از موزیکچگونگی رمیکس کردن موزیکریمیکس dj abedاموزش ریمسکس کردن اموزش ریمیکس کردن عکسریمیکس باکامپیوترریلیز کردن یعنی چه؟اموزش رمیکس اهنگ با کامپیوترآموزش ریمیکس کردن آهنگ با اف الروش میکس آهنگ روی عکسگوگوش طلاق ريميكس آهنگ 320آموزش درست کردن میکس آهنگبرنامه مچ کردن دو آهنگآموزش حذف آهنگ برای رمیکسآموزش ریمیکس در flstudio 10روشمیکسکردنصدانحوه اموزش میکس اهگرمیکس کردن موزیکچگونه موزیک میکس کنیم؟طریقه میکس کردن عکس با اهنگ توسط رایانه؟ آموزش کامل dj remixاموزش ریمیکس اهنگ در fl studioهماهنگ کردن صدا خواننده با اهنگچطور remix درست کنیمچگونه میکس اهنگ کنیماصول ریمیگس یک آهنگسرضرب چیست در موسیقی‎ ‎روش های ریمیکس کردنچوری آهنگ ارنج میکننVirtual Dj Studioآموزشچگونه موزیک میکس کنمریمیکس بای چیستريميكس آهنك يعني جه؟رميكس چيست؟ریمیکس چیهدانلود ریمیکس آهنگ طلاق از گوگوشاموزشگاه رمیکس کردن اهنگچگونه ریمیکس بسلزیمنحوه ی ریمیکس کردن آهنگ هامیکس کردن وریمیکس کردن در موسیقی چیست جدا کردن اهنگهای میکس طريقه ريميكس كردن آهنكنحوه ی میکس اهنگچطوری آهنگو ریمیکس میکنننرم افزار ورتال دی جیچگونه اهنگ را ریمیکس کنیمدانلود آهنگ ریمیکس طلاق گوگوش جدیدچگونه آهنگ ریمیکس کنیم ؟کار کردن با رمیکس اهنگ هاچطوری اهنگ میکس کنم ؟راهنمای انتخاب اهنگ برای ریمیکسبرنامه ریمیکس اهنگها راهنمای استفادهاموزش ریمیکس موزیکدانلود اهنگ طلاق ریمیکس گوگوشچگونه عکسها را میکس آهنگ کنمچگونه با flاهنگ را از صدای خواننده جدا کنیم؟ریمیکس با flstedioچگونه اهنگ ها را ریمیکس کنیمچجوری ریمیکس کنیم؟اموزش ريميكس كردنژجدا کردن آهنگ از وکالآموزش رميکس کردن يک آهنگنحوه ی میکس آهنگ هااموزش ریمیکس اهنگ توسط برنامه پیدا کردن مترونوم اهنگ در کیوبیسمراحل ساخت یک Remix خوب ريمكس يعني چيمیکس کردن یعنی چهvirtual dj studioاموزش طرز استفاده اموزش ریمکس کردن آنگ fl-studioگوگوشچطور اهنگ ریمیکس کنیم؟چگونه رمیکس کنیمرمیکس درست کردن آهنگچگونه باید آهنگ میکس کردچگونه در کیوبیس آهنگ کاور کنیمکار باvirtualdj_pro نحوه ریمکس کردندانلود آموزش ریمیکس کردن آهنگهای خواننده هارميكس remixx يعني چيمچ کردن دو آهنگ در ویرچوالفیت در اهنگ یعنی چیریمیکس کردن آه‍نگ یعنی چهنحوه میکس آهنگ هاچگونه اهنگ های ریمیکس کنیم.روش رمیکس اهنگچگونه صدای خود را روی اهنگ میکس کنیمطریقه رمیکس آهنگمقدمات ساختن آهنگاموزش رمیکس کردن اهنگ با کامپیوترنحوه میکس آهنگسایت تخصصی میکس و رمیکس اهنگ هاچگونه یک موزیک را ریمکس کنیمروش رميكس اهنگچطوري يه اهنگو رميكس ميكنن؟آموزش ریمیکس در flstudioچگونه باکامپیوترآهنگ رادستکاری کنیمرمیکس یعنی چی؟صداوآهنگ چگونهدرکیوبیس مچ شوندروش کاور کردن اهنگتمپوی آهنگ چیستwww.cubase.ir اموزش ریمیکسدانلود موزیک های سری 30 dj abedرميكس آهنگهاي DJ ABEDدانلود آهنگ ریمیکس جدید dj abedریمکس کردن اهنگچگو نه اهنگ ها را میکس کنیمروش ایجاد آهنگ رمیکسآموزش ریمیکس با fl studioرمیکس کردن آهنگهاآموزش ریمیکس کردن آهنگ هاریمکس چیست؟چگونه وکال را با موزیک میکس کنیماموزش ریمیکس کردن اف الﺩاﻧﻠﻮﺩ اﻫﻨﮓ ﺭﻳﻤﻜﺲ ﻃﻼﻕ اﺯ ﮔﻮﮔﻮﺵﺭﻭﺵ ﻣﻰﻛﺲ ﻛﺮﺩﻥریمیکس اهنگ هماهنگ جدا کردن وکال با adobe auاهنگ ها را چه طور ریمیکس کنیمریلیز اهنگ یعنی چهچطور میشه واسه عکس ها آهنگ میکس کنمروش کاور کردن با برنامه آو موزیکنحوه ی ریمیکس کردن یک اهنگ چجوری اهنگ رمیکس کنممیدی اهنگ گوگوشچگونه موزیک را ریمیکس کنیمروش ریمیکس موزیک قدیمیدانلود آهنگ ریمیکس dj abedراهنمای میکس اهنگ روی عکسremixبودن اهنگ چیست؟اموزش رمیکس اهنگ هاچگونه از virtualdj pro full استفاده کنیم چگونه اهنگ را روی عکس میکس کنیمدانلود ریمیکس همسفر

تا این لحظه 634 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند