کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایت

جهت مشاهده ی پستی که بیشترین امتیاز مثبت را در این تاپیک کسب کرده است اینجا را کلیک کنید

+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: سورس آهنگ no face no name از modern talking - فرشید

1. mfb20 آواتار ها
    mfb20
    شماره کاربری
    3808
    کاربر تازه وارد
    مرداد /۱۳۹۰
    49
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی102
    25
    سپاس از شما 122 بار در 33 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض سورس آهنگ no face no name از modern talking - فرشید

سلام دوستای عزیزم،
    امروز واستون یسورس آهنگ No face No name از modern talking رو آماده کردم، امیدوارم لذت ببرید.

Daw: fl studio v11.0.3
    VSTs: Nexus
    RealGuitar
    KORG Legacy-M1

ببخشید یکم vst ها زیاد شد، مجبور شدم

لینک سورس:

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

لینک فایل صوتی:

تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

تعداد کل آرای این پست : 9
    تعداد آرای مثبت : 9
    ویرایش توسط Hossein.J : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱ در ساعت 14:47
    #1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۱ در ساعت 23:44

2. 7 کاربر زیر از mfb20 برای این پست سپاسگزاری کرده اند

3. # ADS
    مجری تبلیغات
    فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۱
    صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۲
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای اف ال استودیو
    آموزش فارسی جامع میکس حرفه ای آهنگ با پلاگینهای ویوز waves
    آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ یک آهنگ از ابتدا تا انتها با پلاگینهای ویوز
    آموزش فارسی پلاگین اکولایزر فاب فیلتر FabFilter Pro-Q 2
    آموزش فارسی صفر تا صد استودیو وان Studio one

آموزش فارسی صفر تا صد آموزش ایبلتون لایو Ableton Live
    صفر تا صد آموزش فارسی مسترینگ با فاب فیلتر و ویوز
    آموزش فارسی صفر تا صد میکس و مسترینگ با ایزوتوپ
    آموزش فارسی و حرفه ای میکس وکال رپ
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای کیوبیس ۹ cubase
    آموزش فارسی گرم کردن وکال صدای خواننده با izotope nectar2 ایزوتوپ
    صفر تا صد آموزش فارسی پرو تولز – پک ۱

صفر تا صد آموزش فارسی پروتولز – پک ۲
    آموزش فارسی ساخت موسیقی متن فیلم توسط هانس زیمر
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی ساخت ریتم ۶.۸ ایرانی ، بندری ، ترکی ، عربی
    کارگاه آموزش فارسی آکوردها،ملودی ،هارمونی و کنترپوان

کارگاه آموزشی میکس حرفه ای آهنگ با کیوبیس
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    جعبه آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    جعبه آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی کامل سینتی سایزرهای massive- fm8- sylenth- prologe
    آموزش فارسی اصولی آهنگسازی با کامپیوتر
    آموزش فارسی ساخت ملودی بر اساس فواصل و گامها
    صفر تا صد آموزش فارسی ادوبی ادیشن Adobe Audition CC
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی دی جی با نرم افزار TRAKTOR PRO
    حرفه ای ترین آموزش فارسی میکس و مسترینگ با فاب فیلتر Fab Filter
    ۲۶۰ الگوی ریتم آماده در سبکهای مختلف برای نرم افزارهای آهنگسازی

4. Shahrooz Mican آواتار ها
    Shahrooz Mican
    شماره کاربری
    47679
    کاربر پیـشرفته
    مرداد /۱۳۹۲
    Mashhad
    1,207
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1757
    77
    سپاس از شما 2,045 بار در 817 پست
    Follows
    2
    Following
    0

خوب بود دوسته عزیز

#2 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۲ در ساعت 01:15

5. کاربران زیر از شما Shahrooz Mican عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

6. moji20 آواتار ها
    moji20
    شماره کاربری
    8704
    کاربر پیـشرفته
    دی /۱۳۹۰
    1,308
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی4247
    1,202
    سپاس از شما 4,302 بار در 1,151 پست
    Follows
    0
    Following
    0

سلام دوست گرامی تبریک میگم خیلی خوب و آموزنده بود . یکی از زیباترین سورس هایی بود که تا حالا دانلود کردم . امیدوارم همیشه موفق باشی .

#3 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۲ در ساعت 07:54

7. کاربران زیر از شما moji20 عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

8. جواد انسانگ آواتار ها
    جواد انسانگ
    شماره کاربری
    42910
    کاربر فعال
    خرداد /۱۳۹۲
    146
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی282
    1,423
    سپاس از شما 217 بار در 90 پست
    Follows
    0
    Following
    0

عالی زدی دقیقا شبیه بود بهش.این اهنگ دقیقا اسمش چیه؟چون من خیلی شنیدم.از بس فکر کردم کجا شنیدمش مخم داره میترکه.
    در ضمن ملودی piano دقیق بود.افرین

#4 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۲ در ساعت 09:26

9. کاربران زیر از شما جواد انسانگ عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

10. mfb20 آواتار ها
    mfb20
    شماره کاربری
    3808
    کاربر تازه وارد
    مرداد /۱۳۹۰
    49
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی102
    25
    سپاس از شما 122 بار در 33 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد انسانگ تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    عالی زدی دقیقا شبیه بود بهش.این اهنگ دقیقا اسمش چیه؟چون من خیلی شنیدم.از بس فکر کردم کجا شنیدمش مخم داره میترکه.
    در ضمن ملودی piano دقیق بود.افرین
    خیلی ممنون، این آهنگ در اصل ماله مدرن تالکینگه ،ولی خوب سپیده هم رو این خونده، اسمش دقیقا یادم نیس ؛توش میخوند " من عاشقتر از پیشم دارم عاشقتر هم میشه ..."

تعداد کل آرای این پست : 2
    تعداد آرای مثبت : 2
    #5 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۲ در ساعت 09:36

11. moji20 آواتار ها
    moji20
    شماره کاربری
    8704
    کاربر پیـشرفته
    دی /۱۳۹۰
    1,308
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی4247
    1,202
    سپاس از شما 4,302 بار در 1,151 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mfb20 تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    خیلی ممنون، این آهنگ در اصل ماله مدرن تالکینگه ،ولی خوب سپیده هم رو این خونده، اسمش دقیقا یادم نیس ؛توش میخوند " من عاشقتر از پیشم دارم عاشقتر هم میشه ..."
    البته این کار السید هم خونده بود سپیده نشنیدم .

تعداد کل آرای این پست : 1
    تعداد آرای مثبت : 1
    #6 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۲ در ساعت 09:41

12. korgpa3xpro آواتار ها
    korgpa3xpro
    شماره کاربری
    27074
    کاربر پیـشرفته
    آذر /۱۳۹۱
    bokan
    594
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی420
    421
    سپاس از شما 988 بار در 357 پست
    Follows
    0
    Following
    0

داداش دستت درد نکنه واقعا دقیق بود فقط میکس ضعیف بود گیتار به گرم کردن نیاز داشت باضافه کمپرس کردن
    خسته نباشی

#7 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ در ساعت 10:56

13. کاربران زیر از شما korgpa3xpro عزیز جهت این پست سپاسگزاری کرده اند

14. Shahrooz Mican آواتار ها
    Shahrooz Mican
    شماره کاربری
    47679
    کاربر پیـشرفته
    مرداد /۱۳۹۲
    Mashhad
    1,207
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی1757
    77
    سپاس از شما 2,045 بار در 817 پست
    Follows
    2
    Following
    0

خوب بود دوسته عزیز

#8 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۴ در ساعت 11:29

15. zeud آواتار ها
    zeud
    شماره کاربری
    21696
    کاربر بسیار فعال
    شهریور /۱۳۹۱
    تبریز
    303
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی345
    4
    سپاس از شما 243 بار در 152 پست
    Follows
    0
    Following
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mfb20 تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید
    سلام دوستای عزیزم،
    امروز واستون یسورس آهنگ No face No name از modern talking رو آماده کردم، امیدوارم لذت ببرید.

Daw: fl studio v11.0.3
    VSTs: Nexus
    RealGuitar
    KORG Legacy-M1

ببخشید یکم vst ها زیاد شد، مجبور شدم

لینک سورس:

لینک فایل صوتی:

لطف كردين....لايك زدم.بازم لطف بكنين

#9 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۷ در ساعت 18:03

16. wilad آواتار ها
    wilad
    شماره کاربری
    15266
    کاربر پیـشرفته
    خرداد /۱۳۹۱
    408
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی367
    514
    سپاس از شما 621 بار در 251 پست
    Follows
    0
    Following
    0

سلام و خسته نباشی
    سورس قشنگی بود...هرچند اگه روش بیشتر کار میکردی خیلی بهترم میشد
    فقط بنظرم آکورد ها از میزان 41 تا 48 (فکر کنم )اشتباه بودن

موفق باشی

#10 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۲/۰۷/۲۲ در ساعت 11:46

موضوعات مشابه

1. Lady GaGa - Poker Face (House Remix) By Fered
    توسط FeReD در انجمن پروژه های تکمیلی کاربران
    پاسخ ها: 12
    آخرين نوشته: ۱۳۹۲/۰۷/۱۱, 09:28
  2. Fire face 800------------rme
    توسط arman NK در انجمن Firewire
    پاسخ ها: 1
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۰۴, 23:40
  3. Fire face ufx----------rme
    توسط arman NK در انجمن Firewire
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۷/۲۱, 12:11
  4. دانلود vst antares modern
    توسط music در انجمن دانلود VST وی اس تی پلاگین
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۲/۲۹, 03:08

جستجو شده ها

دانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم خارجی

دانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگ

دانلود آهنگ خارجی mpt مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشم

دانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم به زبان انگلیسی

دانلود آهنگ خارجی توتو

دانلود آهنگ no face no nameدانلود اهنگ من عاشق تر از پیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ no face no name مدرن تاکینگدانلودآهنگno face no name ‎ازmodern takingدانلود ازلینک مستقیمدانلود اهنگ no face no nameدانلود آهنگ مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشماهنگ گروه مدرن تاکینگ نسخه توتو السیددانلود اهنگ no ficeاهنگ من عاشق تر از پیشم خارجیآهنگ اصلی من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ no faceاکورد اهنگ من عاشق تر ازپیشم از السیددانلود no face no nameآهنگ مدرن تاینیگ که السید خونده روشدانلود آهنگ مدرن تاکینگ توتوالسید آهنگ تو تواهنگ خارجی من عاسق تر از پیشمدانلود اهنگ خارجی توتودانلود خارجی آهنگ من عاشق تر از پیشماهنگ توتو خارجیدانلود اهنگ مدرن تاکینگ که السید خواندهno fac no nameمدرن تاکینگ3mpالسید مادرن تاکیندانلود اهنگ خارجي توتوآهنگ مدرن تاکینگ السیددانلودآهنگ انگلیسی من عاشقتر از پیشمmp3دانلود آهنگ انگلیسی مدرن تکنیک من عاشق تراز پیشمدانلود آهنگ من عاشق تر از پیشم مدرن تاکینگدانلود اهنگ no face از elcidدانلود آهنگهای جدید گروه مدرن تالکینگدانلود اهنگ توتو خارجیدانلود اهنگ مودرن تاکرن به فارسیدانلود من عاشقترازپیشم السید به زبان انگلیسیآهنگ خارجی من عاشقتر از پیشمدانلود آهنگ من عاشق تر. از پیشم به زبان لاتیناهنگ خارجى توتو از السيدآهنگ توتو خارجی دانلود آهنگ توتو السید به زبان انگلیسیدانلوداهنگ من عاشق ترازپیشم از مدرن تاکینگدانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم خارجی مدرن تالکینگدانلود بزبان انگلیسی من عاشقترازپیشماهنگ مدرن تاکینگ ب فارسی من عاشقترازپیشماهنگ خارجی توتودانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم به انگلیسیآهنگ من عاشقتر از پیشم به زبان خارجی از دانلود مدرن تاكينگ من عاشق تر بز أپيشمدانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم به زبان خارجیاصل آهنگ خارجی که السید از روش خونده چیهآهنگ تو تو از السید به زبان خارجیشدانلوداهنگ زیبای توتو مدرن تاکینگدانلوداهنگ من عاشق ترازپیشم بازبان خارجیدانلود آکورد گیتار آهنگ no face no name از مدرن تاکینگدانلود اهنگ انگلیسی توتوتواکورد ال سیددانلود آهنگ انگلیسی no face no nwدانلود آهنگ انگلیسی توتوتودانلود اهنگ خارجی السید به نام no face اهنگ السید مدرن تالکینگNo face no nameاهنگاصل اهنگ السیددانلود اهنگ السید اصل توتودانلود آهنگ تو تو تو السید انگلیسیدانلود اهنگ مودرن تاکرن به فارسی من عاشقتر از پیشمورژن خارجی اهنگ من عاشقتر از پیشم.دانلود اهنگ خارجی اصل تو تو از الصیددانلود آهنگ گروه مدرن تاکینگ عاشقترازپیشمدانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تیکینگعاشق تر از پیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ خارجی من عاشقتر از پیشمدانلود آهنگ من عاشقتر مدرن تالكينگدانلوداهنگ من عاشق ترازپیشم ازالسیدآهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگاسم اصلي آهنگ من عاشق تر از پيشم،مدرن تاكينگآهنگ تو تو از السیدآهنگ انگليسي تو تو الكيداهنگ اصلی السید تو مدرن تاکینگدانلود آهنگ تو تو السید خارجیدانلود اهنگ مدرن تاکینگ، من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ من عاشق تر از پیشم از مدرن تالکینگدانلودآهنگ خارجی السیدتوتوتواهنگ خارجی من عاشق ترازپیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ من عاشق تر از پیشمآهنگ مدرن تاکینگ من عاشق تر از پیشماهنگ تو تو السید به زبان انگلیسی دانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگ با کیفیت 330اهنگ ايراني مشابه آهنگ مدرن تاكينگ no fase no nameدانلود ورژن خارجی آهنگ توتو السیددانلود اهنگ من عاشق تر از پیشم ورژن خارجیدانلود اهنگ عاشقترازپیشم مدرن تاکینگتو تو السید به زبان خارجیدانلود اوهنگه مگه خدا من چند سالی زنده هسم ک آز آهنگ.خارجی تقلید کردن از رضا استوره و فرشیددانلود اهنگ من عاشقترازپیشم خارجیشدان اهنگ خارجی من عاشق ترازپیشمتبلیچر اهنگ no face no nameدانلود اهنگ من در خونت غرقم کن مدرن تاکیندانلود اهنگ من عاشق تر پیشم مدرن تاکینگاهنگ خارجی من عاشق تراز پیشمآهنگ السید تو تو انگلیسیآهنگ انگلیسی السید تو تو تو به زبان انگلیسیدانلود اهنگ مدرن تاکینگ به زبان ایرانیورژن خارجی اهنگ من عاشق تر از پیشمورژن خارجی اهنگ من عاشق ترازپیشمدانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم از مدرن تاکینگآهنگ اصلی من عاشقتر از پیشمدانلود اهنگ توتو از السید ورژن خارجیدانلوداهنگ ازمدرن تاکینگورزن خارجی اهنگ السید دانلود اهنگ انگلیسی تو تو السیدآهنگ انگلیسی السید توتودانلود اهنگ السيد تو تو سبک خارجیدانلودآهنگ من عاشقترازپیشم ‏‎ modern talkingدانلود اهنگ ودرن تاکینگ من عاشقتر از پیشمدانلود آهنگ انگلیسی مادرن تاکینگ من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ خارجی که السید تقلید کردهآهکنگ من عاشق تر از پیشم السید از کدوم اهنگ خارجیدانلود اهنگ زبان اصلیه من عاشق ترازپیشمالسيد خواننده خارجي توتوتبلچر گیتار آهنگ من عاشقتر از پیشماهنگ به سبک وزبان خارجی السید من عاشقتراز پیشماهنگ به زبان خارجی تو تو السیددان اهنگ خارجی من عاشقتر از پیشم دانلود آهنگ مدرن تالکینگ من عاشق تر از پيشم mp3دانلود آهنگ انگليسى توتو mp3دانلود آهنگ از مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشمدانلود من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگخارجی توتوتودانلودا اهنگ توتو به زبان خارجیداتلود اهنگ تو تو السید به زبان اصلیمن عاشق تر ازپیشم مدرن تاکینگاکورد گیتار من عاشق تراز پیشم السیداكورد اهنگ من عاشق تر از پيشم السيدآهنگ خارجیه آهنگ من عاشق ترازپیشمدانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم(توتو)به زبان انگلیسیدانلود توتو السید به نوع خارجیدانلود اهنگ توتو السید به زبون خارجیاهنگ اصلی خارجی توتو از السید دانلود اهنگ خارجی عاشقتر از پیشم modern talkingمن عاشقتر از پیشم خارجیدانلود آهنگ تو تو انگلیسی من عاشقتر از پيشم mp3آهنگ تو تو السیداهنگ توتو و اهنگ مدرن تاکنیگ اهنگ زیبای من عاشقتر از پیشم از مدرن تاکینگ دانلود آهنگ مدرن تاکینگ من عاشق تر از پیشمآهنگ مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشم mp3دانلود مدرن تاکینگ no faceno nameمدرن تاکینگ السیددانلود آهنگ عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ خارجی من عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگدانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تامینگدانلود آهنگ جدید modern talking.no nameآکورد آهنگ تو تو elcidدانلود آهنگ السید از مدرن تاکینگدانلوداهنگ عاشقتر ازپیشم گروه مدرن تاکینگدانلود اهنگ من عاشق تر از پیشم از مودرن تالکینگدانلودآهنگ ‏no face no nameدانلود اهنگ تاکینگ به نام من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ modern talking no faceدانلود اهنگ no nameمدرن تاکینگاهنگ انلاین من عاشقتر از پیشم السیدسورس آهنگ modern talkingدانلود آهنگ مدرن تاکینگ no faceآهنگ no face no nameدانلوداهنگ خارجی nomo faceدانلود اهنگ گروه مدرن تاکینگدانلود آهنگ no name no faceدانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم از مدرن تاکینگآهنگ modern talking که elcid خونده دانلود ترانه مدرن تاکینگ من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ no face no name السيددانلود اهنگ من عاشقتر از پىشم مدرن تاکىنگدانلود اهنگ no face no name از السیددانلود ترانه مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشمدانلوداهنگ no face no nameدانلود آهنگ توتو از elcid مدرن تاکینگاهنگ از مدرن تاکینگ no face no nameآکورد no face no name از مدرن تالکینگاهنگ no face no nameمن عاشقتر از پیشم مدرن تاکینگاکورد اهنگ مدرن تاکینگ nofaceاهنگ no face no name از مادرن تاکينگمن عاشق تر no face no nameدانلود اهنگ modern talking no faceدانلود ترانهای صوتی گروه مدرن تاکینگترانه noface دانلود اهنگ عاشقتر از پیشمآهنگ تاكينگ از السيد آنلاينميکس مدرن تالکينگدانلود آهنگno face مدرن تاکينگدانلود اهنگ من عاشق تر از پیشم از این عاشقتر هم میشم از السیدآهنگ توتو السید به انگلیسیدانلود آهنگ modern talking. no faceno face no name no دانلود آهنگدانلود اهنك moderntalking no faceآکورد آهنگ عاشق تر از پیشم السیددانلود آهنگ noface no name از گروه مدرن تاکینگ مدرن تاکینگ و السیدمن عاشق تر از پیشم کدام اهنگ مدرن تاکینگ هستدانلود اهنگ مدرن تاكينگ من عاشق تر از پيشمآهنگ خارجی من عاشق تر از پیشم از modern talkingدانلود اهنگ عاشق ترازپیشم گروه تاکینگدانالود اهنگ خارجیه من عاشق تر از پیشم mp3ملودی گیتار من عاشق تر از پیشم از السیددانلوداهنگ من عاشق تر ازپيشم ب انگليسيدانلود اهنگ توتو انگلیسیدانلود آهنگ تو تو السید به انگلیسیدانلود اهنگ مدرن تاکینگ که السید هم از روبان خواندهدانلود اهنگ من عاشقتر از پیشم مدرن تاکنیکاهنگ تو تو السید انگلیسیشنام آهنگ مدرن تاکینگ که آهنگ من عاشق تر ازپیشم را از روی آن ساخته اندآهنگ من عاشق عاشق تراز پیشم از مدرن تاکینگالسید آهنگ تو مدرن تاکینگدانلود اهنگ مدرن تاکین که السید هم خوندشدانلود آهنگ مدرن تاکینگ no face no nameآهنگ عاشق تر السید اکورد موسیقیدانلود اهنگ انگلیسی تو تو elcidمن عاشق تر از پیشم تقلیداسم آهنگ خارجی من عاشق تر از پیشمدانلوداهنگ من عاشق ترازپیشمازگزوه تالکینگاهنگ خارجی توتو السیدآهنگ السید خارجی تو تواهنگ من عاشقترازپیشم مدرن تاکینگ اهنگ مدرن تاکینگ که من عاسقترازپیشم رو از اون تقلید کردن دانلوداهنگ من عاشق تر از پیشم به اینگلیسیدانلود اهنگ مدرن تاکینگ که السید هم خوندشدانلود اهنگ مدرن تالپینگ تقلیدی السیددانلود آهنگ من عاشقتر از پیشم ب انگلیسیدانلود سورس modern talking برای اف الدانلود سورس اهنگ modern talking برای اف الدانلود آهنگ خارجی mpt مدرن تاکینگ من عاشقتر از پیشم  دانلود سورس سورس آهنگ no face no name از modern talking دانلود خارجیه اهنگ السید تو تو تودانلود آهنگ no face no name از مدرن تاکینگدانلود آهنگ اصلی من عاشق تر از پیشم مدرن تاکینگآهنگ توتو از مدرن تاکینگ دانلودآهنگ توتو از مدرن تاکینگاسم آهنگ خارجی مدرن تاکینگ بنام من عاشقتر از پیشمداملود آهنگ mpt مدرن تاکینگ من عاشقتر تر از پیشمدانلود آهنگ توتو از السیددانلودآهنگno faceno face no nameآهنگ دانلودآهنگ خارجى السيد تو توسورسهای کاربران ( Sources of Users )اف ال استودیو FL Studio[سورس] سورس آهنگ no face no name از modern talking - دانلود آهنگ خارجی من عاشقتر از پیشم از گروه مدرن تاکینگدانلود آهنگ مودرن تالکینگ به نام من عاشقتر از پیشمالسید مدرن تاکینگ دانلودآهنگnoface no name آهنگ تالکینک من عاشقتراز پیشمدانلود اهنگ no faceدانلود آهمگ من عاشق تر از پیشم گروه مدرن تالکینگدانلود اهنگ خارجى توتواهنگ مدرن تاکینگ من عاشق تر از پیشمدانلود آهنگ من علشق تر از پيشم modern talkingدانلود آهنگ مدرن تاکینگ به نام no nameدانلودآهنگ خارجی توتوالسیددانلود آهنگ no مدرن تاکینگاهنگ خارجی توتوالسید

تا این لحظه 193 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند