کانال کیوبیس در تلگرام را دنبال کنید
آهنگسازی
آهنگسازی

صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 1
صفر تا صد آموزش فارسی کیوبیس پک 2
آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ با پلاگینهای waves

دانلود کیوبیس 8 cubase با لینک مستقیم رایگان و آموزش نصب فارسی

دانلود رایگان وی اس تی استرینگ شرقی Fayez Saidawi Oriental Strings با لینک مستقیم تک پارت از سرور سایت

+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اینجا دانلود و گوش کنید؛ «دیدار شمس و مولانا» اثری از همایون شجریان و محمد معتمدی

1. Ramin95 آواتار ها
    Ramin95
    شماره کاربری
    4941
    Contributor
    شهریور /۱۳۹۰
    0
    مثبت های دریافتی
    + های دریافتی575
    0
    سپاس از شما 666 بار در 549 پست
    Follows
    0
    Following
    0

پیش فرض اینجا دانلود و گوش کنید؛ «دیدار شمس و مولانا» اثری از همایون شجریان و محمد معتمدی

اینجا دانلود و گوش کنید؛
    «دیدار شمس و مولانا» اثری از همایون شجریان و محمد معتمدی

موسیقی ما - آرتین ولی الهی: فرزند خلف خسرو آواز ایران، تک آهنگ جدیدی از اپرای مولوی منتشر نموده است. همایون شجریان در سالهای اخیر به تدریج به استقلال هنری رسیده و اکنون فارغ از نام و نشان پدر، جایگاهی موجه در موسیقی کشور کسب نموده است.اپرای عروسکی مولوی نخستین بار در سال 1388 به نویسندگی و کارگردانی «بهروز غریب پور» و آهنگسازی «بهزاد عبدی» در تالار رودکی به روی صحنه رفت. «دیدار شمس و مولانا» که شاهکاری از «همایون شجریان» و «محمد معتمدی» است را در ادامه از موسیقی ما دریافت نمایید. همچنین متن گفت و گوی شمس و مولانا به .همراه ارجاعات به منبع نیز برای علاقه مندان آمده است.

متن گفت.وگوی شمس و مولانا
    به.همراه ارجاعات به منبع
    شمس:
    هر زمان (نفس) نو می.شود دنیا و ما
    بی.خبر از نو شدن اندر بقاپس تو را هر لحظه مرگ و رجعتی.ست
    مصطفی فرمود دنیا ساعتی.ست

«مثنوی معنوی، دفتر یکم، بخش ۶۲، ابیات ۳۸ و ۳۶»

شمس:
    آزمودم مرگ من در زندگی.ست
    چون رهی (رهم) زین زندگی پایندگی.ست«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۱۸۴، بیت ۹»

مولانا:
    کیستی تو؟
    شمس: کیستی تو؟مولانا: قطره.ای از باده.های آسمان

«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۲۵، بیت ۲۷، مصرع اول»

شمس:
    این جهان زندان و ما زندانیان
    حفره کن زندان و خود را وارهان«مثنوی معنوی، دفتر یکم، بخش ۵۰، بیت ۱۲»

مولانا: کیستی تو؟
    شمس:
    آدمی مخفی.ست در زیر زبان
    این زبان پرده است بر درگاه جان«مثنوی معنوی، دفتر دوم، بخش ۲۱، بیت ۳»

شمس:
    تیر پرّان بین و ناپیدا کمان
    جان.ها پیدا و پنهان جانِ جان«مثنوی معنوی، دفتر دوم، بخش ۲۶، بیت ۷۸»

شمس:
    ره نمایم همرهت باشم رفیق
    من قلاووزم در این راه دقیق«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۷، بیت ۲۹»

مولانا: کیستی تو؟ همدلی کن ای رفیق!شمس:
    در عشق سلیمانی من همدم مرغانم
    هم عشق پری دارم، هم مرد پری.خوانم

هر .. که پری.خوتر در شیشه کنم زودتر
    برخوانمُ افسونش حراقه بجنبانم

... / هم ناطق و خاموشم، هم لوح خموشانم
    هم خونم و هم شیرم، هم طفلم و هم پیرم / ...

«دیوان شمس، غزل شماره.ی ۱۴۶۶، ابیات اول، دوم و سوم (مصرع دوم) + مصرع اول بیت ۹»

مولانا: کیستم من؟ کیستم من؟ چیستم من؟شمس:
    تا نگردی پاک.دل چون جبرئیل
    گرچه گنجی در نگنجی در جهان

«دیوان شمس، غزل شماره.ی ۲۰۲۲، بیت ۸»

شمس:
    رخت بربند و برس در کاروان«دیوان شمس، غزل شماره.ی ۲۰۲۱، بیت اول، مصرع دوم»

شمس:
    آدمی چون کشتی است و بادبان
    تا کی آرَد باد را آن بادران؟«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۸، بیت ۲۰»

مولانا: هیچ نندیشم به.جز دلخواه تو«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۲۹، بیت ۴، مصرع دوم»

مولانا:

شکر ایزد را که دیدم روی تو
    یافتم ناگه رهی من سوی توچشم گریانم ز گریه کُند بود
    یافت نور از نرگس جادوی تو

بس بگفتم کو وصال و کو نجاح
    برد این کوکو مرا در کوی تو

جست.وجویی در دلم انداختی
    تا ز جست.وجو روم در جوی تو

خاک را هایی و هویی کی بُدی؟
    گر نبودی جذب های و هوی تو

«دیوان شمس، غزل شماره.ی ۲۲۲۵، ابیات ۱، ۲، ۳، ۸ و ۹»

شمس:
    مخزن إنّا فتحنا برگشا
    سرّ جان مصطفی را بازگومستجاب آمد دعای عاشقان
    ای دعاگو آن دعا را بازگو

«دیوان شمس، غزل شماره.ی ۲۲۲۷، ابیات ۵ و ۶»

مولانا:
    چون دهانم خورد از حلوای او
    چشم.روشن گشتم و بینای اوپا نهم گستاخ چون خانه روم
    پا نلرزانم نه کورانه روم

«مثنوی معنوی، دفتر سوم، بخش ۱۹۷، ابیات ۴۰ و ۴۱»

متن و منبع اشعار از نرم.افزار «ساغر» استخراج شده است.
    در ۲ مورد اختلافی میانِ اصل شعر و آنچه خوانده شده، وجود دارد که در پرانتز بدان اشاره شده است.

ادامه در منبع : تنها کاربران عضو قادر به مشاهده لینکها هستند ، برای مشاهده و دانلود لینکها از اینجا ثبت نام کنید

#1 ارسال شده در تاريخ ۱۳۹۱/۰۹/۲۵ در ساعت 14:20

2. # ADS
    مجری تبلیغات
    فروشگاه آنلاین کیوبیس با سیستم پرداخت آنلاین و ارسال به سراسر نقاط ایران ، شهرستانها و روستاها در کمترین زمان ممکن ، فروش vst وی اس تی ارزان و با کیفیت ، فروش سمپل و پلاگین های جدید آهنگسازی

صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۱
    صفر تا صد آموزش کیوبیس به زبان فارسی پک ۲
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای اف ال استودیو
    آموزش فارسی جامع میکس حرفه ای آهنگ با پلاگینهای ویوز waves
    آموزش فارسی صفر تا صد مسترینگ یک آهنگ از ابتدا تا انتها با پلاگینهای ویوز
    آموزش فارسی پلاگین اکولایزر فاب فیلتر FabFilter Pro-Q 2
    آموزش فارسی صفر تا صد استودیو وان Studio one

آموزش فارسی صفر تا صد آموزش ایبلتون لایو Ableton Live
    صفر تا صد آموزش فارسی مسترینگ با فاب فیلتر و ویوز
    آموزش فارسی صفر تا صد میکس و مسترینگ با ایزوتوپ
    آموزش فارسی و حرفه ای میکس وکال رپ
    آموزش فارسی تکنیکها و ترفندهای کیوبیس ۹ cubase
    آموزش فارسی گرم کردن وکال صدای خواننده با izotope nectar2 ایزوتوپ
    صفر تا صد آموزش فارسی پرو تولز – پک ۱

صفر تا صد آموزش فارسی پروتولز – پک ۲
    آموزش فارسی ساخت موسیقی متن فیلم توسط هانس زیمر
    آموزش فارسی مولتی مدیا تصویری مبانی موسیقی
    آموزش فارسی تخصصی تنظیم حرفه ای موسیقی
    آموزش کامل مراحل ساخت آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش فارسی تکنیکهای حرفه ای وکال همراه با آموزش Melodyne
    آموزش فارسی تکنیکهای رکورد صدا در استودیو موسیقی
    آموزش فارسی 101 ترفند حرفه ای میکس + مستر آهنگ با ایزوتوپ اوزون 7 izotope ozone
    آموزش فارسی ساخت ریتم ۶.۸ ایرانی ، بندری ، ترکی ، عربی
    کارگاه آموزش فارسی آکوردها،ملودی ،هارمونی و کنترپوان

کارگاه آموزشی میکس حرفه ای آهنگ با کیوبیس
    آموزش فارسی آهنگسازی در یک هفته
    جعبه آموزش فارسی سمپلر کانتکت Native instrument Kontakt 5
    آموزش خوانندگی پاپ به زبان فارسی
    آموزش فارسی تنظیم و ارکستراسیون آهنگ
    آموزش فارسی فالش گیری و فاصله سازی صدای خواننده
    جعبه آموزش فارسی یک پروژه تنظیم آهنگ از ابتدا تا انتها
    آموزش آهنگسازی در سبکهای پاپ، هیپ هاپ رپ،ترنس،هاوس،بلوز،جاز،راک

آموزش فارسی کامل سینتی سایزرهای massive- fm8- sylenth- prologe
    آموزش فارسی اصولی آهنگسازی با کامپیوتر
    آموزش فارسی ساخت ملودی بر اساس فواصل و گامها
    صفر تا صد آموزش فارسی ادوبی ادیشن Adobe Audition CC
    آموزش فارسی ساخت بیت در موسیقی
    آموزش فارسی دی جی با نرم افزار TRAKTOR PRO
    حرفه ای ترین آموزش فارسی میکس و مسترینگ با فاب فیلتر Fab Filter
    ۲۶۰ الگوی ریتم آماده در سبکهای مختلف برای نرم افزارهای آهنگسازی

موضوعات مشابه

1. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۹, 16:50
  2. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۴/۱۹, 08:51
  3. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۲/۱۹, 15:50
  4. پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۲/۰۹, 09:14
  5. تور آمریکایی همایون شجریان و همایون نصیری
    توسط Ramin95 در انجمن اخبار روز موسیقی
    پاسخ ها: 0
    آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۱۰/۳۰, 03:56

جستجو شده ها

اپراي دیدار شمس و مولانا» شاهکاری از «همایون شجریان» به همراه متن گفت‌وگوی شمس و مولانا: http:hw3.asset.aparat.comaparat-video2820b32737e1bd0628b99169d4f80b831369422.mp4

دانلود نمایش عروسکی شمس و مولانا

دانلود کامل نمایش عروسکی دیدار شمس و مولانا

نمایش عروسکی دیدار شمس و مولانا

دانلود تئاتر عروسکی مولانا

دانلود اپرای عروسکی مولوی تصویری با کیفیت بالا

دانلود اپرای عروسکی دیدار شمس و مولانا

ديدارشمس ومولانا

دیدار شمس و مولانا به صورت عروسکی

نمایش عروسکی شمس و مولانا

دانلود کامل اپرای عروسکی شمس و مولانا

اپراي مولوي - اولين ديدار شمس ومولوياپرای عروسکی مولانا mp3دانلود نمایش دیدار شمس و مولاناتئاتر عروسکی شمس و مولانااپراي ديدار شمس ومولانادانلود اپرای عروسکی شمس و مولانادانلودصوتی همایون شجریان ومحمدمعتمدیدانلود نمایش عروسکی مولانا و شمسدانلود اپرای عروسکی مولوی mp3ديدار شمس و مولانادانلود همایون شجریان و محمد معتمدینمايش عروسكي شمس و مولانادانلود اپرای شمس و مولانااپرای عروسکی مولوی mp3دانلود اپرای مولوی- دیدار شمس و مولانادیدار شمس و مولانا با آواز همایون شجریانمحمد معتمدی و همایون شجریاندانلود کلیپ تصویری دیدار شمس و مولانادانلود مناظره عروسکی شمس و مولانادانلود اهنگ های تیاتر عروسکی مولانادانلود صوتی دیدار شمس و مولاناکنسرت شمس و مولانابازی عروسکی دیدار شمس با مولانادانلود آهنگ دیدار شمس و مولانا با کیفیت 320دانلود اپرا شمس و مولانااپراي عروسكي مولانا (ديدارشمس و مولانا)دانلود رايگان اپراى عروسكى مولاناديدار شمس ومولانا نمايش عروسكيدانلود اپرای عروسکی. مولانا و شمس با صدای همایون شجریاناهنگ کیستی شجریان و معتمدیدانلود تصویری تصنیف مولانا و شمسمحمدمعتمدی شمسدانلود اپرای عروسکی مولانا mp3اپرای عروسکیشمس و مولوی شجریانyhs-1دیدار شمس و مولانا اثری از همایون شجریان و محمد معتمدیمحمد معتمدی جستجویی در دلم انداختیدانلود گفتگوی شمس و مولانادانلودمستقیم دیدارشمس ومولاندانلودآهنگ دیدارشمس ومولاناباصدای همایون شجریان ومحمدمعتمدیاپراي عروسكي شجرياندانلود کامل نمایش عروسکی شمس و مولانا با لینک مستقیمدانلود آلبوم اپرای عروسکی مولوی همایون شجریاندیدار شمس ومولانااپرای صوتی عروسکی مولانا و شمسدانلو شمسومولانا كليب همايونديدار شمس و مولانا به صورت عروسكيداتلوداهنگ گفتگوی شمس ومولانا محمدمعتمدی همایون شجریاننمایش گفتگوی شمس و مولویدانلود کامل نمایش عروسکی شمس و مولاناتاتر عروسکی اولین دیدار شمس و مولانا در شیرازمکالمه مولانا و شمسدانلود نمایش عروسکی شمس و مولانا غریب پوردانلود لینک مستقیم دیدار شمس ومولانا در آپاراتتئاتر عروسکی مولوی mp3دانلود دیدار شمس و مولانا محمد معتمدیدانلود ملاقات دوم شمس و مولانا در اپرامتن تئاتر مولانادانلودتصنبف دیدارشمس ومولانادانلود اپراي شمس و مولانادانلود تئاتر عروسکی شمس و مولاناعروسک بازی شمس و مولانامتن مکالمه ی شمس و مولانا اپرافایل ام پی تری اپرای عروسکی مولاناکنسرت دیدار شمس و مولاناآهنگ همایون شجریان و محمد معتمدی دانلوداپرای عروسکی مولانابهروزغریب پوردانلود اشعار مکالمه شمس و مولانااپرای شمس و مولانادانلود نمایش عروسکی دیدار شمس و مولانادانلود اپراي عروسكي مولانادانلود کامل اپرای عروسکی شمس و مولانا بهروز غریب پور دانلود آلبوم دیدار شمس و مولانا همایون شجریاندانلود نمایش عروسکی مولانا همایون شجریاندانلود فايل صوتي ديدار شمس و مولانادانلود اهنگ دیدارشمس و مولانانمایش عروسکی شمس مولانادانلودسریع آهنگ دیدار شجریاندانلودسریع آهنگ دیدارشمس و مولانا شجریانمحمد معتمديMp3دانلود پرده دوم اپرای عروسکی مولویجستجویی در دلم انداختی دانلود همایوندانلودکامل نمایش عروسکی دیدارشمس ومولانادانلود راىگان گفتگوى شمس و مولانادانلود رایگان کنسرت دیدار شمس و مولانا معتمدیدانلود موزیک ویدیو جستجویی در دلم انداختی محمد معتمدیدانلود آهنگ شمس تبریزی مولاناديدارشمس و مولانا mp3دانلودمناظره شمس ومولانااهنگ کیستی تو مولانادانلود اپرا عروسكي همایون شجریان 320متن کامل اپرای عروسکی مولویتاترشمس ومولانامناظره ی شمس و مولانا همایون شجریاندانلود آهنگ همایون و معتمدیمتن اپرای مولانادانلود صوتی نمایشنامه مولانا و شمسام پی تری دیدار شمسدانلود مناظره مولانا شمس mp4دانلود آهنگ دیدار شمس و مولانا محمد معتمدیدانلود تصویر عروسکی شمس ومولوی همایون شجریاندانلود اپرای عروسکی جستجویی در دلم انداختیکلیپ نمایش عروسکی دیدار شمس و مولانا کامل در اپاراتدانلود دیدار شمس و مولانا همایون شجریاندانلود صوتی دیدار شمس و مولانا باصدای همایوندانلود نمایش عروسکی شمس و مولانا ویدیو کاملدانلود آلبوم اپرا رومی همایون شجریانمناظره شمس ومولانا کاملدانلود تائتر کامل دیدار شمس و مولانا با صدای شجریاندانلود پی دی اف دیدار شمس و مولانا عروسک گردانیﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﮐﻠﯽ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺷﻤﺲ ﻭ ﻣﻮﻻ ﻧﺎمولانا صوتی دانلود رایگاندیدار شمس ومولا همایوندانلود متن اپرای عروسکی مولویصالح شمس شجریانهمايون شجريان جستجويي در دلم انداختيدیدارشمس ومولانابصورت عروسکیدانلود شمس و مولانا با کیفیت بالادیدار شمس و مولانا کاملدانلودنمایش عروسکی دیدارشمس ومولانادرتالارشیرازدانلود تصنیف شمس و مولانا شجریان و معتمدیدانلود موزیک ویدیو دیدار شمس و مولانا اپرای عروسکیكنسرت شمس ومولاناآهنگ تو کیستی از مولانا و شمسدانلود كامل نمايش عروسكي محمد معتمدي و همايون شجرياندانلودتصویری تصنیف مناظره شمس ومولاناﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺭﺍﻳﮕﺎﻥ ﮐﻠﻲ ﺷﻤﺲ ﻭﻣﻮﻻ ﻧﺎدانلودرایگان دیدارشمس ومولویدانلود فایل mp3 گفت و گوی شمس و مولانامتن ديدار شمس و مولاناآهنگ گفت و گوی شمس ومولانامتن کامل مناظره شمس و مولاناکلیپ اجرای کامل تصنیف شمس و مولانانمايش عروسكي همايون شجرياناوپراى شمس ومولانااپرای عروسکی مولوی صوتی دانلودمناظره شمس و مولانا توسط همایون شجریاننمایشنامه کامل دیدار شمس وملانادانلود mp3 دیدار شمس و مودانلود کیستی تو شعر مولانا با صدای همایوناهنگ تو کیستی مولانادانلود اپرای عروسکی مولوی کاملدانلود برخورد مولانا و شمس با صدای همایون شجریاندانلود متن گفت و گوی شمس و مولاناآهنگ محمد شجریان ديدار شمس با مولانا.اپراي دیدار شمس و مولانا» شاهکاری از «همایون شجریان» به همراه متن گفت‌وگوی شمس و مولانا: http:hw3.asset.aparat.comaparat-video2820b32737e1bd0628b99169d4f80b831369422.mp4اشعار مولانا تصویرhttp:cubase.irthread16158اینجا-دانلود-و-گوش-کنید؛-«دیدار-شمس-و-مولانا»-اثری-از-همایون-شجریان-و-محمد-معتمدی.htmlکلیپ مناظره شمس و مولانادیدار مولانا و شمس غریب پوردانلود رایگان دیدار شمس ومولانااشعار مولانا در تیاتر اجرا کامل شمس و مولانا شجریان دانلودمناظره شمس ومولانادانلود شمس مولوی عروسکیاپراي عروسكي مولانا و شمس تبریزیکلیپ کامل دیدار شمس و مولانادانلود کلیپ تصویری موزیک همایون شجریان از دیوان شمسدیدار شمس ومولانا به صورت عورسک بازی به کارگردانی بهروز غریب پوردانلود mp3 دیدار مولانا با شمسدانلود کلپ حستحویی در دلم انداختی همایون شجریانمتن آلبوم اپرای عروسکی مولوینمايش ديدار مولانا و شمسملاقات شمس تبریزی بامولانا بصورت عروسکیاپرا شمس و مولانا mp3دانلود صوتی اپرای عروسکی مولانا با کیفیت 320ديدار شمس و مولانا ویدىو کاملدانلودگفت گوی عطارو شمسدانلود آهنگ صوتی دیدار شمس ومولانا شجریان320دانلود موزیک ویدیوی همایون شجریان و محمد معتمدیگفتگوي كامل شمس و مولانادانلود دیدارشمس ومولاناکلیپ تصویری شمس و مولانادانلود ویدیو شمس و مولانادانلود ديدار شمس و مولاناتاتر شمس و مولانادانلود دیدار مولانا با شمسمکالمه شمس و مولانادانلود گفتگوی کامل شمس و مولانادانلود کیستی تو همدلی کن همایون شجریانملاقات شمس و مولانا دانلودعروسک بازی شمس ومولانادیدارشمس ومولاناعروسکیدانلود مناظره شمس و مولاناجستجویی در دلم انداختی شجریان دانلوددانلود فیلم اپراي عروسكي شمس و مولانادانلود آهنگ محمد معتمدی و همایون شجریان دانلود معتمدی من کیستمجستجویی در دلم انداختی شجریانآهنگ جستجویی در دلم انداختیدیدار شمس ومولانابصورت عروسکیدانلود رايگان فايل صوتي ممد نبودي با كيفيت 320دانلود دیدار شمس و مولانا به صورت عروسکی شجریاندانلودصوتی اپرا شمس و مولانا معتمدیفایل صوتی اجرای عروسکی شمس تبت فایل صوتی شمس تبریزی با مولانابا صدای شجریانشجریان گفتگویی در دلم انداختیدانلود اپرای دیدارشمس بامولانامحمد معتمدی اپرای سعدی mp3دانلود جستجویی در دلم انداختیهمايون شجريان مولانا نمايش عروسكياجرای عروسکی جستجویی در دلم انداختیکلیپ دیدار شمس ومولانا mp4مكالمه شمس و مولانادانلود تصنيف شمس و مولاناشجریان ومعتمدی شمس و مولانا فایل صوتیدانلود آهنگ محمد معتمد جست و جویی در دلم انداختیدانلود کلیپ عروسکی شمس و مولانادانلود آهنگ همایون شجریان در وصف شمس تبریزی و مولانامحمد معتمدی و همایون شجریان فایل صوتیدانلود آهنگ گفتگوی شمس و مولانا همایون شجریان و محمد معتمدیدانلود دیدار شمس و مولانا صوتیدانلود صوتی تاتر عروسکی ملاقات شمس و مولاناکنسرت شمس ومولانادانلود کلیپ دیدار عروسکی شمس تبریزی و مولانادانلود رايگان آهنگ مشترک همايون شجژيان و معتمديدانلود کلیپ دیدار شمس با مولانادانلود کلیپ دیدار شمس با مولانا mp4در موسیقی تئاتر دیدار شمس و مولانا محمد معتمدی کدام بود؟دانلود کنسرت مشترک شجریان و معتمدیدانلود کلیپ کامل عروسک گردانی شمس و دانلود کیستی تو در وصف شمس و مولانادانلود کلیپ دیدار مولانا و شمساپرامولانا آواز اعتمادیاپراى عروسكى شمس و مولانا همايونشجريان و محمد معتمدىمعتمدىmp3کلیپ صوتی دیدار شمس و مولانا در تالار شیرازاپراي همايون شجريان و معتمدياپرای صوتی مولوی کیفیت اورجینالدانلود آلبوم اپرای مولوی 320مکالمه مولانا وشمسدانلودفایل صوتی گفتگوی شمس ومولویتاتر با صدای شجریاندانلود توکیستی شمس ومولانا باصدای همایون شجریاندانلود اهنك هومايون شجريان ومحمد معتمدگفت‏ ‏و‏ ‏گوی‏ ‏شمس‏ ‏و‏ ‏مولانا‏ ‏با‏ ‏کیفیت‏ ‏۳۲۰صدا پيشگان اپراي مولويهر زمان نو میشود دنیا و ما شجریاندانلود آهنگ جست و جویی دردلم انداختیدانلود دیدار شمس و مولانا به صورت عروسکیهرکه پری خوتر دانلوددیدار شمس و مولانا با کیفیتفایل صوتی دیدار شمس و مولانادانلود رایگان ویدئو اپرای مولانا در شیرازدانلود اهنگ کیستم من شجریان ومعتمدیجستجوی در دلم انداختیتو کیستی محمد رضا معتمدی و همایون دانلود اهنگ در عشق سلیمانی. همایون شجریان. اپرای عروسکیدانلود رایگان اهنگ در عشق سلیمانی. همایون شجریان. اپرای عروسکیدانلود ویدیو نمایش عروسکی کیستی تودانلود تصنیف کامل دیدار شمس و مولانا از همایون شجریان و محمد معتمدینمایش عروسکی دیدار شمس و مولانا از همایون شجریان با کیفیت ۱۰۸۰دانلود اهنگ مولانا با شمس تبریزی انلود فول آلبوم اپرای عروسکی مولوی از همایون شجریانهمایون شمس صوتیمتن مناظره شمس و مولاناتصنیف همایون شجریان و محمد معتمدیشجریان جستجویی در دلم انداختی دانلوددانلود جستجویی در دلم انداختی همایونخرید کنسرت دیدار شمس و مولانا در شیرازدانلود دیدار مولانا باشمسﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻓﻮﻝ ﺁﻟﺒﻮﻡ ﺍﭘﺮﺍﯼ ﻋﺮﻭﺳﮑﯽ ﻣﻮﻟﻮﯼمتن اهنگ جستجویی در دلم انداختی از شجریاندانلود آهنگ نمایش عروسکی شمس و مولانا همایون شجریانمتن دیدار شمس و مولانادانلودتاتر عروسکی دیدار شمس ومولانا به کارگردانی بهروزغریب پوردانلود هم صدایی اهنگ کیستی شمس و مولانا معتمدیدانلود آهنگ جستجویی در دلم انداختی با لینک مستقیمدانلود کلیپ عروسکیی دیدار شمس ومولانادانلود ویدیو عروسکی مولانا و شمس تبریزینمایش عروسکی ملاقات شمس بامولانا دیدار شمس و مولانا صوتیشمسومولانا کامل اپاراتدانلود اهنگ دیدار مولانا وشمش تبریزی اد شجریانمتن دیدار شمس و مولانا بصورت عروسکیدانلود مکالمه شمس و مولانا معتمدی و شجریانکلیپ جستجویی. آپارات در دلم انداختی همایون شجریانصالح شمس کلیپ شجریانکلیپ صالح شمس شجریانسمفونی مولانا معتمدی وشجریان باکیفیت 320سمفونی مولانامحمد معتمدی وشجریان باکیفیت 320ددانلو مناظره مولوی و شمس با اجرایی همایون شجریان و مدانلود ام پی تری دیدارشمس و مولوی 320گفتگوی شمس و مولانادر اپرای عروسکیدانلوداهنگ مناظره شمس ومولوی ازشجریان ومعتمدیمسکلیپ نمایش عروسکی مولانا و شمسكليپ نمايش عروسكي مولانا و شمسمکالمه ی شمس و مولاناهمایون شجریان آلبوم کیستم مندانلود فایل صوتی اپرای عروسکی شمس و مولانا بهروز غریب پوراجراهای عروسکی با صدای همایون شجریانفایل تصویری نمایش عروسکی شمس و مولانادانلود اهنگ کامل و با کیفیت بالا سمفونی مولاناآپارات نمایشنامه عروسکی دیدار شمس و مولویالبوم اپراي عروسکي مولانا همايون شجريانمثنوی معنوی دیدار شمس و مولانا کیستی تو کیستی تو؟دانلود کاا دیدار شمس ومولانادانلود آلبوم اپرای عروسکی مولوی همایون معتمدینمایش مولانا و شمس کامل دانلوددانلود آهنگ mp3 دیدار شمس و مولانا با کیفیت 320دانلود mp3دیدار مولانا و شمسدانلود رایگان آهنگهای مولانا و شمسدانلود شعر صوتی غزل شماره ی ۲۵ دیوان شمسمناظره شمس و مولانا pdfyhs-asusمتن کامل شعر دیدار شمس و مولانادانلود فایل تصویری مناظره مولانا و شمساجرای کامل اهنگ شمس و مولانا شجریان متن پی دی اف اپرای مولویاپرای عروسکی شمس و مولانا mp3اهنگ کیستم من.... مولانا و شمس تبریزی دانلودملاقات شمس و مولانا اپاراتدانلود رایگان دیدار شمس و مولانانمايش عروسكى مولانا وشمساپرای عروسکی دیدار شمس و مولاناهمایون شجریان ومحمدمعتمدیدانلود دیدار شمس با مولانا بصورت عروسکیدانلود کامل کلیپ عروسکی دیدار شمس و مولاناکلیپ کوتاه گفت و گوی شمس و مولانامولانا و شمس هماین صوتیدانلود تئاتر مناظره مولانا و شمس تبریزی دانلود رایگان دیدار مولانا و شمس همایون شجریان و محمد معتمدیاجرای اوپرا شمس و مولانا :کیستی توهمایون شجریان و محمد معتمدیاهنگ شمس ومولاناشجریاندانلود آهنگ کامل دیدارشمس ومولانادانلود اپرای همایون شجریان و محمد معتمدیﺩﻛﻠﻤﻪ اﺷﻌﺎﺭ ﻣﻮﻻﻧﺎ ب ﺻﻮﺭﺕ اﻡ ﭘﻲ ﺗﺮﻱ«دیدار شمس و مولانا» با صداي همایون شجریان و محمد معتمدیابراي مولانادانلود ديدار شمس و مولانا در تالار حافنمایش عروسکی شمس و مولانا با صدای همایون شجریان و معتمدیديدار مولانا و شمس اثري از شجريان و معتمديدانلود اجرايي نمايش شمس و مولانادانلود آهنگ اپرای عروسکی شمس و مولانا همایون شجریاندانلود دیدار شمس و مولانا عروسکیکنسرت ملاقات شمس و مولانا همایون ومعتمدیدانلود اپرای عروسکی مولانادانلود اپرای شمس و مولانا همايون شجرياندانلود اهنگ های تئاتر عروسکی مولانااهنگ دیدارشمس ومولانا شجریانآهنگ همایون شجریان تئاتر عروسکی مولانادانلود نمایش عروسکی ملاقات شمس و مولانا دانلود دیدار عروسکی شمس و مو لانادانلود اپرای عروسکی شمس و مولانا با صدای همایون شجریاندانلود تئاتر عروسكي ديدار شمس با مولانادانلود رایگان اپرای دیدار مولانا و شمسدانلود شمس و مولانا شجریان و معتمدی mp3دیدار شمس و مولانا اثری از همایون شجریان و محمد معتمدی دانلود دانلوداپرای دیدار شمس و مولانانمایش عروسکی با صدای همایون شجریانموضوع تئاتر مولوی همایون شجریاننمایش دیدار شمس ومولانا باصدای شجریاندانلود گفت وگو شمس با مولانادانلود اپرای مولوی بهروز غریب پور ام پی 3اپرای عروسکی دیدار شمس و مولانا دانلوددانلود اپرای عروسکی م.لانا دیدار شمس و مولویدانلود آهنگ همایون و معتمدی دیدار شمس و مولانادانلود کامل اپرای عروسکی دیدار شمس و مولانااجرای نمایش عروسکی ملاقات شمس و مولانادانلود دیدار مولانا و شمس اپرای عروسکی تصويري ديدار شمس ومولانا با صداي شجرياندانلود رایگان اپرای مولوینمايش عروسكي مولانادانلوداهنگ دیدارشمس ومولانا باصدای همایون شجریاندانلود اجرای کامل اپرای عروسکی شمس و مولانا دانلود کامل تأتر عروسکی دیدار شمس و مولانادانلود رایگان نمایش عروسکی مولانا وشمساجرای دیدار شمس با مولانا.به صورت mp3نمایش عروسکی دیدار شمس با مولانادانلود رایگان مناظره شمس با مولانا با کارگردانی بهروز غریب پوردانلود کامل اجرای عروسکی گفتگوی شمس و مولانادانلود تئاتر عروسکی دیدار شمس و مولانادانلود عروسک بازی مولانا و شمسآلبوم اپرای عروسکی مولوی 320دیدار عروسکی شمس و مولانامحمد معتمدی و همایون شجریانmp3نمایشنامه شمس و مولانا با اجرای همایون شجریان mp3دانلود دیدار ۳ شجریان ومعتمدیدانلود نمایش عروسکی شمس و مولانا با کیفیتنمایش شمس همایون شجریانهمایون شجریان دیدار مولانا و شمس کاملدانلود تئاتر عروسکی دیدار مولانا با شمسدانلودالبوم اپراي مولانا از همايون شجريان و محمد معتمدي mp3دیدار شمس ومولانا عروسکیمتن غزل دیدار شمس ومولانا همایون شجریاندانلود کامل اپرای شمس و مولاناخرید دی وی دی اپرای عروسکی دیدار شمس و مولانادانلود کیلپ عروسکی دیدار شمس با مولانادانلود کنسرت اپرای عروسکی مولوی دانلود نمایش عروسکی شمس‌ومولانانمایش عروسکی شمس و مولانا دانلوددانلود همایون دیدار مولانا شمسدانلوددیدارعروسکی شمس ومولانا شجریاننمایش عروسکی ملاقات مولانا و شمسدانلود جستجوی در دلم انداختی.همایون شجریاندانلود رایگان همایون شجریان تو کیستی شمس و مولانا دانلوددانلود دیدار شمس ومولانا بصورت عروسکیدانلود نمایش عروسکی شمسدانلوداپرای مولانادانلود تاتر عروسکی دیدار شمس و مولانا همایون شجریاندانلود کنسرت های عروسکی مولانادانلودنمایش عروسکی شمس و مولانادانلود اپرای رودکیدانلوداپراي عروسكي مولانادانلود شجریان و معتمدیتئاتر رودکی - اپرای عروسکی شمس و مولانادانلوداپرای عروسکی مولویدانلوداپرا مولوینمایش عروسکی شمس و مولانا با صدای همایون شجریاندانلوداپرا رومی محمد معتمدیدانلود اپرای دیدار مولانا و شمس با صدای همایون شجریان و معتمدیدیدار شمس و مولانادانلود اپرای عروسکی معتمدی و شجریاندانلود نمايش عروسكي ديدار مولانا و شمسدانلود همایون ومعتمدیدانلود اپراي عروسكي دیدار مولانا و شمسدانلودنمایش عروسکی محمدمعتمدی وهمایونمتن هر که پری خوتر در شیشه کنم زودتردانلود دفتر اول مثنوی با شماره ابیاتدانلود نمایش دیدار با شمسنمایش عروسکی شمسدانلود اجرای همایون شجریان ومعتمدی(اپرای شمس ومولانا)lدانلود نمایش عروسکی دیدار شمس و مولانا اپرای عروسکی مولانا باصدای همایون شجریان و محمد معتمدی دانلودنمایش عروسکی مولانا و شمس در تالار رودکیپری خوتر در شیشه کنم زودترنمایش عروسکیکنسرت نمایش عروسکی شمس و مولانادانلود اپرای عروسکی شمس و مولانا همایون و محمد معتمدیدانلود ابراي عروسكي شمس و مولانامحمد معتمدی و همایون شجریان دانلوددانلود گفت و گوی شمس و مولاناتئاتر عروسکی دیدار شمس و مولانا دانلودمحمد معتمدی دانلود دیدار شمس و مولانادانلودابراي شمس ومولانادانلود دیدار شمس و مولانا محمد معتمدياپراي عروسكي شجريان ومعتمدی mp3اپراي عروسكي شجريان ومعتمدی دانلود رایگاندانلوداوپرای عروسکی ديدار شمس و مولانا دانلوداپرای عروسکی دیدار ولوی با شمستئاتر عروسکی دیدار مولوی و شمس شجریانمولانا و شمس اپرا دانلوددانلوداپرای دیدارشمس ومولانادانلود mp3 اپرای مولویدانلودنمایش اپرا های عروسکیmp3 اپراي مولانا دانلوددانلوداپرای عروسکی شمس و مولانادانلود اپرا عروسکی شمس و مولانادانلود اپرای دیدار شمس و مولانادانلودگفت وگوی شمس و مولاناکنسرت همایون شجریان شمس و مولاناتئاتر عروسکی مولانا همایون شجریاندانلود اپرای مولانای همایون شجریاندانلوداپراى شمس شجريانتاتر مولانا و شمسنمایش عروسکی شمس ومولانادانلود اپرا مولوی همایون شجریان با محمد معتمدیدانلود اپرای عروسکی مولوی _ دیدار مولانا و شمسنمایش عروسکی ملاقات شمس و مولانانمایش عروسکی مولانا و شمسهمایون و معتمدی دیدار شمس و مولانادیدار شمس ومولانا دانلودكنسرت شمس و مولاناتئاتر عروسکی مولانا دانلوددانلود آهنگ مولانای عروسکی محمد معتمدی اپرا مولوی دانلوددانلود اپرا عروسکی شمس و مولویدانلودرایگان اپرای عروسکیدانلود رایگان متن گفتگوی شمس با مولانادانلود تصنىف دىدار شمس و مدانلودفول البوم گفتوگوی بامولانامتن گفتگوشمس ومولاناگفتگوشمس ومولانادانلود اجرای کامل اپرای شمس و مولویدانلود اپرتى عروسکى مولانا متن آهنگ شجریان گفتگوی شمس و مولانادانلود ام پی تری شعر مولانا با صدای همایون شجریان و محمد معتمدیگفتگوی شمس و مولانا دانلود صوتیدانلود کیستی تو شمس و مولانادانلود اپرای دیدار شمس و مولانا معتمدی و شجریاناجرای شمس و مولانا توسط شجریاناپرای مولوی.mp3تئاتر عروسکى شمس و مولوى با صداى شجريان و معتمدىدانلود فول البوم شمس و مولانا شجریاندانلود آهنگ اپرای مولوی محمد معتمدیاجرای موسیقی مولانا وشمس بصورت عروسکی با صدای شجریانديدار شمس و مولانا به صورت عروسكى در تالارحافظشيرازگفتوگوی شمسو مولانا محمد متعمدیدانلود آهنگ همایون شجریان و محمد معتمدیدانلود کلیپ تصویری دیدارشمس بامولانادانلود نمایش نامه مولانابا صدای همایون شجریانگفتگوی مولانا با شمس همایون شجریاندانلود کليپ تصويري اپراي عروسکي شمس و مولانا با صداي همايون و معتمديﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺍﭘﺮﺍﯼ ﻋﺮﻭﺳﮑﯽ ﻣﻮﻟﻮﯼ ﻫﻤﺎﯾﻮﻥ ﺷﺠﺮﯾﺎﻥ ﻣﺤﻤﺪ ﻣﻌﺘﻤﺪﯼدانلود اپرای عروسکیه همایون شجریان محمدمعتمدیدیدار شمس و مولانا بصورت عروسکیپخش صوتی نمایش عروسکی مولانا و شمسﺍﺑﺮﺍﻱ مولويدانلوداپرای عروسکی همایون شجریان شمس و مولانااجرای نمایش عروسکی معتمدی و شجریاندانلود mp3 کامل مولانا و شمسنماىش عروسکى دىدارشمس ومولانادانلود آلبوم اپرای عروسکی مولوی شعر تاتر عروسكي ديدار شمس وًمولانادانلود اهنگ از محمد معتمدیگفتگوی شمس و مولانادانلودکامل نمایش عروسکی دیدار شمس و مولاناکیستی تو نمایشنامه شمس و مولانادانلود آهنگ گفتگوی شمس ومولانا با صدای همایون شجریان ومحمد معتمدیدانلود اهنگ رومی معتمدطهمایون شجریان و اجرای حالت نمایشاپرای عروسکی مولوی دانلود کاملدیدار شمس و مولانا..دانلود لینک مستقیمكيستي تو گفتگوي مولانا با شمس با صداي همايون شجريان دانلوددانلود کامل دیدار شمس ومولانا معتمدیدانلود عروسک بازی شمس و مولاناتاتر دیدار شمس و مولانا با صدای شجریانآواز مولوی mp3شجريان و شمس mp3گفت و گوشمس بامولانا همايون شجرياندانلود رایگان نمایش عروسکی شمس و مولانادانلود آهنگ دیدار مولوی و شمس کیستی تو همایون شجریاندانلود mp3 دیدار شمس و مولانادانلود آهنگ های اپرای مولوی معتمدیدانلود کامل نمایش نامه مولویدانلود رایگان اپرای عروسکی مولانادانلود اجرای شمس ومولاناديدار شمس و مولانا دانلود رایگانامپی تری اهنگ همایون.comمنچیستم منکیستمدانلود آهنگ کیستی تو شعر مولانادانلود کامل اپرای صوتی و تصیوری همیاون شجریاندانلود متن رايگان نمايش عروسکىدانلود تصویری نمایش عروسکی شمسشمس ومولانا بهروز غریبشعرمولانا بصورت صوتیسخن شمس ومولانا بصو رت عروسکىسخن شمس ومولانا بصو رت عروسکى وتصوىرىویدیو کنسرت دیدار شمس و مولانااپرا مولوی دانلود 320دانلود اپرای مولوی شجریانکنسرت اپرا دانلوددانلود اهنگ دیوان شمس این کیستیدانلود رایگان نمایش عروسکی مولانا و شمسدانلود کامل دیدار شمس و مولانا به صورت عروسکیآواز همایون شجریان در تئاتر شمس و مولانادانلود اپرای عروسکی مولانا همایون شجریان صدای شمس و محمد معتمدی صدای مولانادانلود متناین جها نومیشود دنیا وماpdfدانلودهمایون ومعتمدیکیستی تو مکالمه شمس ومولانا متن دانلود اهنگ ملاقات مولانا وشمس تاترعروسکیدانلود البوم های محمد معتمدی شمسدانلوداپراي مولوي همايون شجرياندانلود كامل شمس ومولانادانلود mp3 اپراي مولويدانلود اجرای عروسکی دیدار شمس و مولانادانلود دیدار شمس و مولاناهمایون شجریاندانلود کنسرت عروسکی مولاناwww.تاتر مولوی و شمس سروده شجریاندانلود مستقیم نمایش عروسکی شمس و مولانادانلود متن اپرای عروسکی مولانا pdfمتن نمايشنامه مولوي شمسدانلود فول آلبوم اپرای مولاناmp3دانلود رایگان آهنگ تو کیستی همایون شجریان کاملکنسرت همایون شجریان ومحمدمعتمدبانمایش عروسکیﺩﺍﻧﻠﻮﺩﺍﻫﻨﻚ ﻣﻠﺎﻗﺎﺕ ﻣﻮﻟﺎﻧﺎ ﺑﺎﺷﻤﺲدیدار شمس و مولانا نمایش عروسکیاواز مهمدرضا شجریان وهمایون شجریاندانلودنمایش عروسکی مثنويدانلود اهنگ«دیدار شمس و مولانا» با صداي همایون شجریان و محمد معتمدی باکیفیت 320تأتر ديدار شمس ومولانااپراي مولوي تصويري با کيفيت بالا ديدار شمس و مولانا دیدار مولاناوشمس pdfدانلود گفتگوی شمس با مولانادانلود مکالمه شمس و مولاناکنسرت مناظره عروسکی شمس و مولا نادانلود رایگان گفتگو شمس و مولانااپراعروسكي گفتگو شمس و مولانابه خوانندگي محمد معتمدي و همايون شجريان شمس ومولاناyhs-ddc_bdدیدار شمس ومولانا باکیفیت Hdدانلود آهنگ شمس ومولانا معتمدی آوازهمایون شجریان مثنویدانلودقطعه دیدار.اپراعروسکیگفت و گوی شمس و مولانا در اپرای مولوی با صدای همایون شجریان دانلود رایگان نمایش عروسکی شمس ومولانادانلود آهنگ معتمدی گفتگوی شمس و مولاناآهنگ تصويري عروسكيدانلودصدای همایون شجریان نمایش عروسکیشمس ومولانادانلود اهنگ دیدار شمس و مولانا با صدای همایون شجریان و معتمدیدانلود اولین برخورد شمس ومولانا از معتمدی شجردانلود مستقیم گر نبودی های و هویدانلودآهنگ اپرای عروسکی دیدارشمس ومولویدیدار شمس با مولانا عروسکیدانلود اهنگ تو کیستی مولانادانلود دیدارشمس ومولوی باصدای همایوندانلود کامل اپرای عروسکی مولاناهمایون شجریان اولین دیدار شمس مولانا mp3دانلود کامل کنسرت دیدار شمس و مولانادانلود رایگان و کامل اپرای عروسکی دیدار شمس ومولانادیدار شمس و مولانا بصورت عروسکی کیفیت بالانمایش نامه دیدارمولوی و شمسدانلودآهنگ دیدارشمس ومولوی باصدای همایوندیدار مولانا و شمسدیدار مولانا و شمس cubase.irدانلود صدای شمس و مولانا دانلود گفتگوی شمس و مولانا 1دانلودآهنگ دیدارشمس ومولاناباصدای همایون شجریاندانلود رایگان گفتگوی شمس با مولانا

تا این لحظه 27 کاربر از این تاپیک دیدن کرده اند

فقط اعضا گروه ویژه vip و مدیران قادر به دیدن اسامی بازدیدکنندگان تاپیک هستند